Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Milý pane ministře Rakušane,

 již několik let sleduji Vaši politickou kariéru a jsem nadšen Vaší osobností, která svým stylem rozčeřila stojaté vody nejen české, ale i světové politiky.

Již jako opoziční politik jste mě zaujal svou rozvážnou a klidnou mluvou, která nasměrovala mou ruku k zakroužkování Vašeho jména na volebním lístku společné kandidátky pirátů a starostů. Naprosto skvělý a geniální tah pana profesora Fialy (mimochodem nejlepšího premiéra od roku 1990), který Vás jmenoval ministrem vnitra, mi téměř nahrnul slzy radosti do očí. Jen díky Vám a Vaší rozhodné důslednosti pak mohlo dojít k zablokování dezinformačních webů, které šířily už delší dobu prokazatelné lži o laboratorním původu kovidové nákazy a po loňském únoru naprosto nepravdivě líčily situaci na ukrajinském bojišti včetně špatného informování o postojích běžného ruského občana k Putinově politice.

  • mily-pane-ministre-rakusane

Vyvěšení transparentu s Putinem v pytli na mrtvoly, lemovaném českou a ukrajinskou vlajkou na budově ministerstva, byl geniální politický počin, který jednou provždy změnil styl nejen české, ale i světové politiky. Takové ty tanečky „nemám tě rád, ale přesto s tebou budu jednat“, které mají tak rády takzvané staré diplomatické struktury, byly tímto jediným gestem smeteny z pořadu dne a průzračná politika, podporující svobodu, demokracii a neutuchající přátelství se Sověts se Spojenými Státy stanovila nový, progresivní směr politiky, ve které přetvářka nemá místo. Dovolím si tvrdit, že i koaliční partner pan Lipavský se musí ještě dnes stydět, že jeho ministerstvo nezdobil podobný plakát dříve, než Vy jste vyvěsil ten svůj.

Podpora zákona o dezinformacích, který naprosto nesmyslně zadrhl v jakémsi posuzovacím řízení, už tady měl dávno být. Vůbec se mi nelíbí, že mi někteří dezoláti citují úryvky z různých Zvědavců, Infokurýrů, Vidláků a dokonce ruských či čínských webů, které jsou plné lží a dezinformací a podporují agresivní a zhoubnou politiku Ruska a totalitní komunistické Číny, které už od druhé světové války ohrožují světový mír, porušují lidská práva a jejichž režimy už měly být dávno změněny na liberální demokratické vlády. Sílu na to demokratický svět, kterému patříme, má. Dokonce jsem slyšel, že pokud například v Číně vyjádříte názor zpochybňující politiku vlády, můžete se dostat i k soudu a ztratíte nárok na služby poskytované státem. Je smutné, když obyčejný Číňan nemá právo vyjádřit se negativně k oficiální politice, propagovat lidská práva či LGBT filozofii, které posouvají lidstvo vpřed.

Někdo by mohl namítnout, že stíhání paní učitelky Bednářové má jistou paralelu s čínskými represemi. Ale už samotné toto tvrzení je přece mimo jakoukoli realitu. Paní Bednářová šířila jednoznačné lži, protože veškerý tisk, zpravodajské weby a dokonce i pan Železný v ČT předávali občanům pravdivé, ověřené, ale zcela opačné informace. Vůbec nechápu paní soudkyni, jak mohla dojít k tak nesmyslnému osvobozujícímu rozsudku. Já bych takové lidi zavřel, až by zčernali.

Vážený pane ministře, jsem velmi rád, že takový zásadový a rovný člověk, jako jste Vy, se odhodlal vstoupit do politiky a prosazovat liberálnědemokratické myšlenky s veškerou silou, které je schopen. Pevně věřím, že až za deset let opustí generalissimus post prezidenta, uvidím na poštovních známkách Ukrajinské pošty prozměnu Vaši oduševnělou tvář.

S pozdravy Sláva ukrajině a Míru zdar

Váš Erik Jouda

Zdroj: https://dfens-cz.com/mily-pane-ministre-rakusane/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře