Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

DNA má průměrné funkce: telepatii, ozařování a interdimenzionální kontakt!

DNA

Podívejte se na tento úžasný objev...
Vědci odhalují, že DNA má průměrné funkce: telepatii, ozařování a interdimenzionální kontakt!

„Naše DNA je biokoordinátor,“ říkají ruští vědci. Vědecké výzkumy vysvětlují jevy, jako je jasnovidectví, intuice, spontánní akty léčení a péče o sebe a další.

Když vědci začali objevovat svět genetiky, pochopili užitečnost pouhých 10 % naší DNA.

Zbytek (90%) byl považován za „PUBELLE DNA“, tedy bez funkce pro lidské tělo.
Tento fakt však byl otázkou, protože někteří vědci nevěřili, že fyzické tělo přinese prvky, které nebudou užitečné.

A takhle ruský biofyzik a molekulární biolog Pjotr Garjajev a jeho kolegové začali výzkum s „bodovým“ vybavením, aby se hledalo 90% DNA nepochopených.

  • dna-ma-prumerne-funkce-telepatii-ozarovani-a-interdimenzionalni-kontakt
 
A prezentované výsledky jsou fantastické, oslovují dříve považované za „ezoterické“ aspekty naší DNA.

JAK SE UKAZUJE VÝZKUM?

1. DNA má telepatickou kapacitu

Podle nedávných výzkumů vědci dospěli k závěru, že naše DNA je přijímačem a vysílačem informací mimo vesmír.

Podle tohoto výzkumu naše DNA generuje schémata, která působí ve vakuu a vytváří magnetické „červí díry“! Jedná se o mikroskopické „červí díry“, podobné „červí dírám“ vnímáným ve vesmíru.

Víme, že „červí díry“ jsou jako mosty nebo tunely spojení mezi zcela odlišnými oblastmi vesmíru, skrze které se informace předávají mimo prostor a čas.

To znamená, že DNA přitahuje a předává informace do buněk a vědomí, což je funkce, kterou vědci považují za internet fyzického těla, ale mnohem pokročilejší než internet hacknutí našich počítačů.

Tento objev vede k přesvědčení, že DNA má něco, co lze nazvat interprostorovou a interdimenzionální telepatií. Jinými slovy, DNA je otevřená komunikaci a je citlivá.

Výzkum související s přijímáním a předáváním informací prostřednictvím DNA vysvětluje jevy jako jasnost, intuice, spontánní akty léčení a péče o sebe a další.

2. Přeprogramování DNA skrze ducha a slova

Garjajevova skupina také objevila, že DNA má čistý jazyk, obsahující jakousi gramatickou syntaxi podobnou gramatice lidského jazyka, a vede je k závěru, že DNA je ovlivněna slovy vyzařovanými ESP smíchem a v oice, potvrzující účinnost afirmačních technik, hypnózy (nebo sebehypnózy) a pozitivních pohledů.

Toto byl působivý objev, protože se říká, že pokud přizpůsobíme frekvence našeho slovního jazyka a obrazy generované naším myšlením, DNA se přeprogramuje, přijme nový řád a nové pravidlo, z myšlenky, že jsem přenášen fr om vnitřek.

DNA, v tomto případě, přijímá informace slov a obrazů myšlenky a předává je do všech buněk a molekul těla, které jsou seřazeny podle nového schématu vydaného DNA.

Ruští vědci jsou schopni přeprogramovat DNA v živých organismech pomocí správných rezonančních frekvencí DNA a získat poměrně pozitivní výsledky, zejména při regeneraci poškozené DNA!

Používají laserové světlo kódované jako lidský jazyk pro zprostředkování zdravých informací do DNA a tato technika se již uplatňuje v některých evropských univerzitních nemocnicích, úspěšně u různých typů rakoviny rakoviny kůže. Rakovina je vyléčena, žádné jizvy nezůstaly.

3. DNA reaguje na rušení laserového světla

Pokračujeme v této linii výzkumu, ruský výzkumník Dr. Vladimir Poponin vložil DNA do trubice a poslal skrze něj laserové paprsky. Když byla DNA odstraněna z trubice, laserové světlo pokračovalo ve spirále do DNA, tvořilo se jako malé čakry a nové magnetické pole kolem trubice, větší a jasnější než předchozí.

DNA prokázala, že působí jako krystal, když způsobuje lom [odchylku vlny] Světla, což je závěr, že DNA vyzařuje světlo, které přijímá.

Tento objev vedl vědce k lepšímu porozumění elektromagnetickým polím kolem lidí, stejně jako pochopili, že ozařování vyzařované léčiteli a citlivé se vyskytují podle stejného schématu: přijímat a vyzařovat, zvyšovat volitelné romagnetické pole kolem a naplňte ho světlem.

Převezměte velení svého bytí!

Výzkum je stále v rané fázi a vědci si myslí, že objeví mnoho dalších zajímavostí!
 
Prozatímní závěry nás vybízejí k pokračování v technik pozitivních afirmací, pečování o své myšlenky a obrazy, které generují, aby přenosy byly v souladu se zdravím, wellness a harmonií e, nejen DNA, ale al tak celé tělo.

Jsem si jistý, že vám vaše DNA děkuje za vaše pozitivní informace, které vám předávají!

Co takhle vylepšit své slovní a mentální přenosy?

Komunikujte pozitivně se svým tělem a přeprogramujte svou DNA!
 
Poznámka:

Všechny informace obsažené v textu výše jsou obsaženy v knize „Vernetzte Intelligenz“ von Grazyna Fosar und Franz Bludorf, ISBN 3930243237, shrnuté a komentované Baerbel.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře