Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Česká mafie

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • janousekbem
Záznam z rozhovoru mezi Romanem Janouškem /pražský lobbista ODS - viz dokončený SPIS Pavel.B, spolumajitel BigBoard/ , Miroslavem Janstou /pražský lobbista ČSSD/ a Richardem Fuxou /spolmajitel a statutární orgán bilboardové společnosti BigBoard/.

Uskutečněno v hotelu Hilton v Praze, březen 2012, několik dní před havárií lobbisty Janouška.

 

Janoušek: Zdar a sláva neúplatnému senátu.

Fuxa: Romeši, ty jsi fakt čaroděj.

Janoušek: já ne, to moje škvára čaruje.

Jansta: a pak že koalice ČSSD a ODS je mrtvá.

Fuxa: chlapi, jste kouzelníci, ale kolik mě to bude stát.

Jansta: já to mám na rozdíl od Romeše jednoduchý, pro Karlíka Korytáře a jeho kluky ze senátu jeden a čtvrt milionu, ale je potřeba připravit 2,5 milionu pro Pepíka Smýkala a jeho parlamentní bandu, peníze budou u mě v trezoru a až to odsouhlasí, jak mají, tak jim je pak vyplatíme.

Janoušek: to máš Mirku jako u notáře, ale ty seš vlastně kolega právník, to víš, doktor jako doktor.

Já to mám složitější počítání, Hillary Vrecionová chce pro sebe a svůj týmeček dvojku /rozuměj ve vekslácké hantýrce 2 miliony Kč/ a parlamentní divize mojí firmy Boris, Pavka a spol. čtyry mega.

Jansta: dáme něco Paroubkovi?

Janoušek: na toho sere bílý tesák a netlač ho sem Mirku furt, to je potřetí, co pro něj chceš love pro toho Řeka z Ithaky, mě už to nebaví, Haška toho samozřejmě vytopit musíme, ale péčko je nám na nic, ale musíme nasypat tomu nenažranýmu Drobilovi, jinak do toho hodí vidle.

Jansta: ale přece Drobil má slíbeno několik stovek billbordů do kampaně tak byl informovanej i Ivoš Ritigů a souhlasil s tím, že jim to kampaň hodně zlevní.

Fuxa: ten Drobil s Ritigem jsou neuvěřitelně nenažraný hovada, nikdy nezapomenu jak jsem Ritigovi k Prašný bráně nes 5 milionů v hotovostia on se mi vysmál, proč mu nesu drobný na kafe. Hlavně ale v rozpočtu nesmíme zapomenout na Markovou ze Solutionu, která chce za svoje parlamentní sexuální služby milion čtyřista tisíc. Jen abych se s těma všema darmošlapama politickejma vůbec dopočítal.

Janoušek: neříkej vždyť ti Richarde taky ale snad přispějou i další ne?

Fuxa: přiloží taky AVK, dali už milion a minimálně další doloží, ale především seženou špínu na toho zoufalce Laudáta když dělal v obecňáku ředitele a ještě na toho druhýho poslance, jméno už si nepamatuju, co nám dělal ty problémy. Ale aby to nedopadlo jak na pražský radnici, kde si Svoboda přes Hanče řekne o dva miliony a ta Pecičova srbská dcerka Udženija o milion a bezpohlavní topácký komici Hudeček, Richtr a Tůma taky milionek za držhubný a pak to podrazej. To jsou ale strašlivý křiváci, až je mi z nich na zvracení.

Janoušek: to víš, ty maj speciální školení od rezavýho Hávy, kterej je český otec myšlenky, nejdřív to zkasíruj a pak to polož.

Jansta: na Hávovi je nejlegračnější jak každýmu vyhrožuje finančně analytickým útvarem a sám by se ho měl bát nejvíc s těma svejma lichtenštejnskejma firmičkama. Teď mi zrovna Láďa Johanes vyprávěl jak strašlivě Háva kasíruje Beneše v Čezu. A jak si poradíme s těma poslancema co už minule v parlamentu s nima byly ty problémy?

Janoušek: Vždyť ten seznam máš, sepisovali jsme ho minule. Tady všichni furt melou jak to s Ivošem Ritigů kasírujem, ale rezavej Háva to vykošťuje brutálně o řád vejš, nic nedělá, přijede ze Švýcar a jen chodí a vybírá to jak mafiáni v Bronxu, je mi toho Beneše až trochu líto, Roman to psychicky nevydržel dávat každej měsíc takovýhle rakety protože Háva ČEZ pojal jako kosmickej výzkum. Divím, že už za ty vybraný prachy Omnipol nevypustil pár raket do kosmu.

Fuxa: jasně, to zařídíme, euroavk zprodukuje tu špínu na potížisty, vždyť Marková už jim dodávala nějaké kompro na největší kverulanty, ale nejvíc můžeme věřit mediální kampani Mirka Soukupa, vždyť už si na to nakoupil i časopisy a je strašně hladovej

Janoušek: Michal Voráček je taky nachystanej, ještě mám v záloze dva hlasy z véček a jednoho odpadlíka.

Jansta: já mám taky v záloze čtyři komunisty, ale Voráček je žvanil, tady bych se určitě spoleh na Míru Soukupa, ten když ty poslanecký parazity poleje kýblem špíny, tak už to ze sebe nikdy nesundaj.

Janoušek: a kdo by si tak ještě potřeboval přihrábnout?

Jansta: já myslím, že ta zoufalka Pík z vévéček, v novinách psali, že v tom daňovým přiznání uvedla, že má našporováno jen 15 milionů, vždyť je to bída a utrpení.

Janoušek: jo tak to je tragédka, ta má doma toho Asiata s malým dráždidýlkem, ale pozor, ta je úplně blbá, a víte co se chlapi říká, že hroby se nemaj votvírat.

Fuxa: jo to si taky myslím, to je děsný strašidlo.

Janoušek: tak kluci domluveno, příště se zas svoláme, já už musím běžet, mám další termín s Láďou Johanesem.

zdroj: http://berossos.blog.cz/

Facebook komentáře

Nejčtenější