Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zvěstují nám řeky krve?

Přeměna Ruské federace v rozvrácený stát je další z bludů importovaných zpoza oceánu, které musíme my Evropané snášet.

Řeky krve. Kusy masa. Rty, které budou křičet bolestí. Šedé berle. Stále ještě náhrobní kameny. Děti, které se už nikdy nebudou usmívat...

Připravují nás evropské autority, Ursula Von der Layenová, Charles Michael a Josep Borrell, na válku? Myslí si, že nás submisivně povedou k přímé konfrontaci s Ruskem v západní Evropě?

Strávili alespoň minutu tím, aby zvážili možnost míru? Jsou snad tlaky obchodníků se zbraněmi nebo tlaky podomního obchodníka Volodimira Zelenského zatáhnout Evropu do své války silnější než všeobecná touha obyvatel starého kontinentu po míru?

  • zvestuji-reky-krve

V Evropě panuje mír již téměř 80 let, s krvavou přestávkou v podobě rozbití Jugoslávie NATEM. Poté, co se stala dějištěm dvou světových válek se šokující bilancí více než 100 milionů mrtvých, více než dvakrát tolik zmrzačených, více než třikrát tolik zraněných a zcela zbídačená a vyčerpaná. A to v té době ještě neexistovaly jaderné zbraně.

Ne, my Evropané nejsme pro válku. Občané Evropy nechtějí, nechtějí válku. Ani matky, ani otcové, ani děti, ani vnoučata. A už vůbec ne dědečkové a babičky, kteří poznali následky těch hrůz jako děti. Vezměte si to do hlavy, evropští lídři. S válkou na Ukrajině a ruskou invazí nemáme nic společného, protože ji chtěl rozpoutat transatlantický partner EU se svými lobbisty působícími v Bruselu v samém sousedství jaderné supervelmoci, jakou je Ruská federace.

Tato promyšlená provokace, která zahrnovala možnost rozmístění jaderných raket NATO (těch středních, IRBM, s doletem mezi 3 000 a 5 000 kilometry) 871 kilometrů od metropole Ruské federace.

Tato provokace, která zahrnovala možnost vysazení jaderných raket NATO (těch středních, IRBM, s doletem 3 000-5 000 kilometrů) 871 kilometrů od Moskvy, byla Ruskem oprávněně  vnímaná jako existenční hrozba pro Rusko:

Hlavním mentorem této tragédie, která už má za sebou desítky tisíc obětí a sedm milionů uprchlíků, byla "diplomatka" Victoria Nulandová, velvyslankyně USA v Kyjevě; jak zvláštní, že byla napojena na některé z velkých amerických konsorcií pro prodej zbraní Boeing, Northrop Grumman, Raytheon, Lockheed Martin...

Victoria Nulandová byla náměstkyní ministra zahraničí za prezidenta Baracka Obamy, demokrata, který prohlásil Venezuelu za "hrozbu pro národní bezpečnost Spojených států amerických (?)" a který byl ve své kanceláři v Bílém domě svědkem atentátu na údajného Usámu bin Ládina...

Ona, Victoria Nulandová, která se vyšvihla na nejvyšší úroveň v americkém Deep State díky své větě "fuck Europe", se neostýchala před parlamentním výborem ve Washingtonu přiznat, že Spojené státy udržují na ukrajinských hranicích s Ruskem 16 zařízení pro výzkum a vývoj biologických zbraní.

No, a byla to právě ona, kdo s požehnáním Bílého domu podpořil miliardami dolarů s podporou zpravodajských služeb takzvanou oranžovou revoluci neboli Majdan s cílem svrhnout ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyče.

Byla proti tomu, aby Ukrajina vstoupila do NATO, což byla podmínka, kterou Washington a Londýn stanovily, pokud chtěla Ukrajina vstoupit do Evropské unie. Bylo to podobné jako ve Španělsku v roce 1982, tři roky před jeho vstupem do EU v roce 1985.

Nepřátelství

Ponižující zacházení, pronásledování a represe neoliberální, proamerické a probritské ukrajinské vlády vůči obyvatelům ruskojazyčných ukrajinských oblastí Donbasu, Doněcku a Lugansku, které se kvůli tomuto nepřátelství v roce 2014 vyhlásily lidovými republikami, musí být známy.

Kyjevská vláda proti nim v tomto roce rozpoutala kruté represe prováděné nacistickými složkami své armády a podněcované zjevnou rusofobií, které si vyžádaly 14 000 mrtvých, což obyvatele těchto oblastí zahnalo do područí Ruska, které je po těchto dvou referendech v roce 2022 anektovalo.

Pravděpodobně v obavě, že obyvatelstvo Krymu postihne po hlasování o připojení k Rusku stejný osud, byl v roce 2014 anektován Krymský poloostrov, po němž Kreml toužil od roku 1991. Ukrajina získala nezávislost na Rusku ve stejném roce způsobem, který byl podle některých odborníků ukvapený.

Je také známo, že to byl tlak Berlína, Londýna a Washingtonu, který v roce 2015 zmařil minské dohody, jež měly urovnat válku na východě Ukrajiny, záměrně sabotované jejich západními mentory, aby Ukrajina získala čas na přezbrojení, jak přiznala tehdejší německá kancléřka Angela Mekelová. Rusové požadovali amnestii pro proruské secesionisty.

Vyhodit do povětří plynovod

Aha, další informace. Plynovod Nord-Strem 2, který zásobuje Německo levným ruským plynem pro podporu jeho silného průmyslu, byl v září 2022 vyhozen do povětří výbušninami v Baltském moři. Cílem této nepřiznané sabotáže bylo ukončit závislost německého průmyslu na ruské energii a případně ji nahradit závislostí na mnohem dražším norském a americkém plynu. Berlín si zatím nestěžoval. Zdá se, že dumá nad svou frustrací a uvažuje o pořízení jaderných zbraní, zatímco zpovzdálí sleduje, jak se Polsko a Ukrajina po zuby ozbrojují.

Emmanuel Macron je také v ráži a slibuje vyslat francouzské vojáky na Ukrajinu, zatímco Van der Layen si chce přivlastnit 300 miliard eur z Ruské federace uložených v evropských bankách?

Myslíte si, vedoucí představitelé Evropské unie, že s tímto pozadím, s těmito informacemi a s vědomím toho, kdo stojí za vším, co se stalo, podpoříme těly, myslí a krví našich dětí a vnuků válku, kterou zosnovaly tak pochybné a toxické postavy, jako je tato dáma a její mecenáši?

Vzpomínáte si na masová hnutí, která sjednotila miliony Španělů proti nezákonné a nemorální invazi do Iráku a následovala slavné heslo Ne válce? Vzpomínáte si na ty další lži, které vyvolaly tolik rozhořčení a odporu? Nuže, pokud jde o lži, čelíme podobnému scénáři. Mimochodem, my Evropané se nesmíme dozvědět, co píše nebo dělá ruský tisk, protože evropské úřady, zastánci svobody projevu a práva na informace, nám k němu zakazují přístup, jako bychom byli nezletilí.

Udělat z Ruské federace zhroucený stát je další z bludů importovaných zpoza oceánu, které musíme my Evropané snášet. Jsme povinni udržovat rusofobii, ať se děje, co se děje, přestože se zdá, že její motivací byl sovětský komunismus, který dnes již neexistuje.

Vladimír Putin - který vyvedl svou zemi z marasmu způsobeného Borisem Jelcinem a naivním Michailem Gorbačovem - je odsuzován za to, že chce zůstat u moci, po nedávných volbách, v nichž nikdo neuspěl, zůstane u moci až do roku 2030 a musí být démonizován, protože se postavil proti tomu, aby Rusko, největší průmyslovou zemi na světě (USA) se svými "pouhými" 144 miliony obyvatel, poslalo upadající unipolární velmoc na smetiště dějin.

Existuje nějaký důkaz, nějaká zpráva zpravodajských služeb, že si Rusko přeje napadnout Polsko, Německo, Francii, Českou republiku, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko nebo Španělsko?

Napadlo někoho z byrokratické elity EU, že poté, co Rusko ztratilo patnáct republik, je jeho záměrem, a zdá se, že o to Putin usiluje, neustupovat dále a získat si respekt, a nikoli vojenské hrozby od svých sousedů?

Neplatíme za to, aby Brusel vznesl rozumné pochybnosti, jako je tato a mnohé další, nebo aby někdo navrhl vyjednat ukončení této války dříve, než ji Trump vyřeší škrtem pera?

Jak čtenáři vidí, svět, ve kterém žijeme, a který je v rukou ignorantů, nezodpovědných atrapů, nutkavých lhářů, ne-li zákeřných zločinců, kteří nejsou schopni pochopit, že válka je politický nástroj, který, pokud je zbaven své politické podstaty, je prostě terorismem, jak dobře ví další ze zuřivých šílenců,  Benjamin Netanjahu, premiér Izraele, který se zapíše do dějin jako první genocidista 21. století.

Rozumní lidé, solidární s oběťmi jakékoli války, jsou proti naturalizaci války v Evropě, kterou se tolik médií, najatých a nasazených za tímto účelem, snaží prosadit krví a ohněm. Už žádná krev v Evropě ani nikde jinde na světě. Naše mysl a srdce se dnes nadále soustředí na Ukrajinu, Rusko a Palestinu.

Překlad CFP!

Zdroj: https://www.mundo24.info/guerras/nos-anuncian-rios-de-sangre.html

https://elobrero.es/columnas/133017-nos-anuncian-rios-de-sangre.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Skeletor 2024-03-29 16:40
Kdo chtěl se účastnit proukradinského masomlínku ten se zůčastnil. Kdo měl možnost tak zdrhl, kdo ne ten je v igelitovém pytli, takže takové svině které jsou ukryté v Belgii mohou pouze snít o tom, že budou rozhodovat o životě a smrti evropanů, až půjde do tuhého, poznají zač je toho loket. Stejně jako všichni chciválkové v evropě.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře