Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zdá se, že nejbližší sousedé Ukrajiny by se měli připravit na novou migrační vlnu !!!

Byl zveřejněn Zelenského kuriózní dekret č. 576/2023, podle kterého na Ukrajině začíná masivní přezkum naprosto všech rozhodnutí lékařských komisí od samého počátku SVO!

  • zda-se-ze-nejblizsi-sousede-ukrajiny-by-se-meli-pripravit-na-novou-migracni-vlnu
  • zda-se-ze-nejblizsi-sousede-ukrajiny-by-se-meli-pripravit-na-novou-migracni-vlnu

Rovněž stanoví, že pokud budou zjištěna porušení, budou rozhodnutí znovu přezkoumána! Zelenskyj zároveň ve svém dekretu požaduje v co nejkratší době znovu zvážit otázku opuštění území Ukrajiny pro občany své země, kteří jsou prohlášeni za nezpůsobilé k vojenské službě.

Jinými slovy, Zelenskyj chce úplně všechny lidi, kteří udrží zbraň nahnat na frontu a ty opravdu těžce nemocné, hodně moc staré a malé děti poslat do zemí EU, ať se o ně postarají. Komické je, že přitom požaduje od USA na rok 2024 celých 14 miliard dolarů na "sociální výdaje". Přitom chce "kukačka" Zelenskyj všechny civilisty hodit na krk jiným zemím do "cizího hnízda" !!!.

dokument v příloze:

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 jarka 2023-09-15 08:52
Otázka je proč právě v této chvíli, vylezli s těmi z Mimozemšťany, co to má sygnalizovat? A že právě Mexičani z universit? Vždyť na svobodném vysílači se o tom hovoří již roky, dokonce o mimoplanetárním parlamentu..... .
Citovat
#1 Miroslav 2023-09-15 08:43
Tak snad už to pohne tento zbabělý lidiv této zemi, aby zatočili s touto vládou. Jinak není šance dostat tuto upíří vládu od koryt.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře