Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Velmi studená sprcha pro očkované. V Belgii se diskutuje o karanténě

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

Nová karanténní opatření budou „velmi studenou sprchou“ pro ty, kteří si myslí, že očkování povede k větší svobodě, řekl Bart De Wever před zasedáním poradního výboru 18. listopadu, uvedl The Brussels Times.

Poradní výbor v Belgii zahájil jednání o zavedení nových karanténních opatření v souvislosti se zhoršující se situací s epidemií COVID-19 v zemi. Úřady tvrdí, že se snaží najít vyvážené řešení, které vážně nepoškodí ekonomiku.

  • velmi-studena-sprcha-pro-ockovane-v-belgii-se-diskutuje-o-karantene

Starosta Antverp Bart De Wever uvedl, že jakákoli nová opatření budou „velmi studenou sprchou“ pro očkované lidi, kteří si mysleli, že vakcína bude znamenat svobodu.

„Poselství bylo: nechte se očkovat a pak se dostanete do království svobody,“ řekl starosta. 

„Odborníci to také říkali a já jim to teď nevyčítám, jde o progresivní chápání. Ale Flandry to dělaly masivně a nyní je infekce mezi očkovanými lidmi vyšší a hospitalizace očkovaných osob starších 65 let je mnohem vyšší, než jsme si kdy mysleli a tlak na systém péče je opět příliš silný. Nikdo na to nebyl připraven. Nyní se blížíme k dalším Vánocům a Novému roku se sociálními omezeními, což není jednoduché.“

De Wever zároveň vyzval k okamžitému nasazení třetí hromadné očkovací kampaně, tzv. „posilující dávce“.

P.S. Zdá se, že úředníci jsou všude stejní. Prohlásí, že mezi očkovanými je více nakažených a okamžitě vyzývá k přeočkování. Není to idiot?

zdroj: https://www.pokec24.cz/nezarazene/velmi-studena-sprcha-pro-ockovane-v-belgii-se-diskutuje-o-karantene/

Facebook komentáře

Nejčtenější