Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Velká Británie by měla odejít z Evropské unie. To si myslí jeden z nejmocnějších mužů světa. + Video

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Republikánský prezidentský kandidát Donald Trump prohlásil, že Británie by na tom byla lépe bez Evropské unie. Tento výrok amerického podnikatele a miliardáře je v protikladu k vyjádření prezidenta USA Baracka Obamy, který při své nedávné návštěvě Británie naopak britské voliče před odchodem z EU varoval.


„Řekl bych, že jim bude lépe bez unie. To je můj osobní názor,“ uvedl Trump pro americkou televizi Fox News. „Ale neříkám to jako doporučení, je to jen můj názor. Znám Velkou Británii velmi dobře. Vždyť víte, že tu zemi znám velmi dobře. Mám tam spoustu investic. Domnívám se však, že jim bude lépe bez ní. Ale chci, aby se rozhodli sami, " uvedl uchazeč o republikánskou nominaci v amerických listopadových prezidentských volbách.

  • velka-britanie-by-mela-odejit-z-evropske-unie-to-si-mysli-jeden-z-nejmocnejsich-muzu-sveta-video

 

Trump se dotkl i migrační krize a prohlásil, že je to pro Evropu hrozná věc, ale za mnoho si však může EU sama. 

Pod poslední slova Donalda Trumpa bychom se mohli podepsat. Migrační krize je nejen hrozná a pro Evropu tak, jak ji dosud známe možná až likvidační, ale pravdu má v tom, že je způsobena z velké části neschopností evropských politiků a Bruselu přijmout jakékoli rozumné opatření. 
 
zdroj: inStory.cz
 

Facebook komentáře