Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

V Polsku vypukl velký skandál, který může přerůst v národnostní konflikt !!!

"Ukrajinci požadovali, aby Poláci důsledně vykřikovali hesla: "Sláva Ukrajině!", což je v Polsku zcela jasně spojeno s ukrajinskou genocidou Poláků na Volyni, kterou podnítili nacističtí Banderovci (kterým dnes na Ukrajině staví pomníky, pojmenovávají po nich ulice a uznávají je oficiálně jako "Hrdiny Ukrajiny").

  • v-polsku-vypukl-velky-skandal-ktery-muze-prerust-v-narodnostni-konflikt

Když mladí Poláci odmítli příkaz splnit, Ukrajinci je bili a kopali.

Všech osm polských obětí ukrajinského bití údajně utrpělo mnohočetná zranění a jedna byla hospitalizována.

Na místo přijela polská policie, která pachatele zadržela".

Incident se odehrál v "Den nezávislosti Ukrajiny", 24. srpna ve Varšavě.

Video: https://vk.com/video-57424472_456311332

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Dusan Janto 2023-08-29 13:14
Ppoliaci to su dobry krestania a dorziavaju pismo svate ktore hovori ; Neprotivte sa zlemu,naopak ak ta niekto udrie po lavom lici.nastav mu aj druhe a banderovci si zradostou zopakuju Volynsky maseker 1943-44....
Citovat
#1 Jarda K. 2023-08-28 17:15
Tak im treba, sú to hlupavi na oboch stranach...Aj tu som stretol 72 rocneho kkta z Ukrajiny, kedysi naše uzemie CSR, Zakarpatskej Rusi, ktorý mi tvrdil ze Ukrajinci žili davno pted Rusmi ako narod! A ked som mu povedal a čo Kyjevska Rus, tak šúchal nohami, a začal ptekrucať,ze to dal nový termín Kyjevu Stalin...No čistý kkt, len plechove zuby uz nemal...A keď som mu pripomenul či aj Varyagovia boli Ukrajinci, tak nevedel kto to bol a je...Ked som mu povedal že pravý Vikingovia boli Rusi a Škandinavci boli ich odcudzení ako Ukrajinci neskôr od Rusov, tak čumel ako vyrazena poistka! Varangovia bolo ich Druhe meno,lebo Varan= Drak, a mali Drakari lode z Drakmi na kýle! Teraz chodí okolo ako obarená hus, a mozog ma na oheň, nevie ako reagovať.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře