Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

V Německu již oficiálně oznámili “koncentrační místa” pro “porušovače korona karantény. Kdy s podobným nápadem přijde Prymula, nebo Hamáček?

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

V Německu korona totalita “přítuhuje“. Některé spolkové země již oznámily, že pro osoby porušující korona karanténu mají nachystané “koncentrační místa”. Do těch budou odvezeni policií a stráženi tam budou “strážní službou”. Prý se bude jednat o kliniky, “centrální sběrná zařízení” (zentrale Sammelstellen) a věznice pro mladistvé! Jak dlouho budou dotyční muset v podobných zařízeních zůstat, není zatím známo. Dalším opatřením mají být velké pokuty za nedodržování ochranných opatření.

  • v-nemecku-jiz-oficialne-oznamili-koncentracni-mista-pro-porusovace-korona-karanteny-kdy-s-podobnym-napadem-prijde-prymula-nebo-hamacek

Například  Bádensko-Württembersko má již vyčleněné 2 kliniky. V Bavorsku se podobná zařízení urychleně připravují s cílem přivést občany k poslušnosti (oficiální vyjádření v mediích!), v Schleswig-Holsteinsku to bude vězení pro mladistvé, V Brandenbursku vazební věznice a v Sasku se připravuje “ubytovací objekt”. Podobně to je v i Berlíně a dalších spolkových zemích. V praxi to asi bude fungovat tak, že dotyčný bude zatčen a odvlečen policií a držen v nějakém výše uvedeném “koncentračním táboře”. tam bude muset nedobrovolně setrvat blíže neurčenou dobu.

V celé zemi se připravuje další zpřísnění již zavedených opatření a vážně se na úrovni vlády hovoří o zákazu pohybu více než 15km od místa bydliště!

zdroj: https://ceskavec.com/2021/01/v-nemecku-jiz-oficialne-oznamili-koncentracni-mista-pro-porusovace-korona-karanteny-kdy-s-podobnym-napadem-prijde-prymula-nebo-hamacek?fbclid=IwAR2yDuQ0Y9LkCpv7RssrPYG2MAEUuQqnA120KSde2Rz7ua_8I5f4lKa8sbI

Facebook komentáře