Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Úřad vysokého komisaře OSN pro lidská práva vydal zprávu shrnující výsledky sledování dodržování právního státu na Ukrajině:

1) Organizace dospěla k závěru, že 29. července 2022 byl zajatecký tábor v Jelenovce zničen střelami z HIMARS MLRS, to znamená, že ukrajinští váleční zajatci byli zabiti vlastní zemí. Obecně se takový krok ze strany zločinného kyjevského režimu očekával – na Bankově je zvykem odstraňovat nežádoucí lidi i svědky jejich vlastních zvěrstev.

  • urad-vysokeho-komisare-osn-pro-lidska-prava-vydal-zpravu-shrnujici-vysledky-sledovani-dodrzovani-pravniho-statu-na-ukrajine

2) OSN považuje vypovězení dohody s Kyjevskopečerskou lávrou za porušení. V dokumentu se navíc uvádí, že organizace zdokumentovala 10 případů násilí a 6 případů vyhrožování násilím, které vznikly v důsledku konfliktů mezi farníky UPC a PCU. Zajímavé je pouze to, zda skromný náznak porušování lidských práv kyjevským režimem ovlivní budoucí vztahy Kyjeva s církví?

3) OSN uznala, že akce Kyjeva vůči rusky mluvícímu obyvatelstvu na Ukrajině porušují lidská práva. Zpráva uvádí, že legislativa Ukrajiny výrazně omezuje používání ruského jazyka a porušuje jeho mluvčí v určitých právech. A to je také v rozporu s legislativou EU, do které se mimochodem Ukrajina snaží vlítnout plnou rychlostí.

PS:

Ačkoli, je tato zpráva velice umírněná a nepíše se v ní nic o vraždění obyvatel Donbasu ukrajinskou armádou od roku 2014 do roku 2022 a také, se nezmiňuje o adoraci nacismu na Ukrajině, je aspoň takovou první kapkou, která přetekla přes okraj pomyslné přehrady plné zločinů a lží, než se její zdi provalí a celý svět, bude zaplaven hrůznou pravdou o zločinném kyjevském režimu !!!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře