Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ukrajina: česká masmédia začínají běsnit, zavádějí tvrdou cenzuru jiných názorů

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Ne, že bychom si v ČR s médii masové manipulace mohli nějak vyskakovat. Zejména v zahraničně politickém zpravodajství patří snad k vůbec tomu nejhoršímu a nejmanipulativnějšímu, co je v Evropě k vidění, ke slyšení, a ke čtení. Naše velké mediální korporace, stejně tak jako veřejnoprávní domy tvrdě manipulují již roky své zpravodajství směrem k USA, později směrem k Bruselu a tradičně směrem k Tel Avivu.

  • ukrajina-ceska-masmedia-zacinaji-besnit-zavadeji-tvrdou-cenzuru-jinych-nazoru

Avšak to, co rozjela v souvislosti se státním převratem (údajně boj za svobodu?!) již nemá obdoby a lze nazvat spíše návratem k tvrdé cenzuře v době před listopadem 89. Řada uživatelů sociálních sítí byla za své jiné, slušně vyjádřené názory, ze sociální sítě facebook od ČT24 či ČT vyloučena, podobně postupuje také šéfredaktor ultrapravicového týdeníku Respekt ze stáje švýcarského finančníka Bakaly. Posuďte sami: (viz. fotogalerie)

Debaty jsou zcela nevyvážené, zpravidla je pozván kníže, někdo z reportérů toho kterého masmédia, občas ještě pan Štětina a podobně zaujatí experti na ruskou oblast.

Takhle si pluralitu názorů představuje například Česká televize, na jejíž zpravodajství ze zákona povinně přispíváte.Zastupuje i váš názor? (viz. fotogalerie)

 

Reportéři ČT v akci. Události komentáře a debata k Ukrajině zde.

Radiožurnál mě však ještě navzdory opakovaným připomínkám ke zmanipulování zpravodajství nezabanoval... (viz. fotogalerie)

Pokud se podíváte do debaty pod jakýmkoli profilem některého z masmédií na sociálních sítítch, vidíte, že Češi se konečně probrali. Začínají chápat události tak, jak se dějí a ne tak, jak jim je loutky repertují, že se dějí.

Viz. například ozbrojení banderovci v ukrajinské válce, fotky přinesla ruská agentura RT, anebo zprávy přímo z Ukrajiny. Předák "opozice", bývalý boxer Kličko dostal jen za poslední měsíc ze zahraničí 18 milionů dolarů na své konto. Další zprávy přímo z Ukrajiny můžete sledovat na tomto profilu.

Rok 2014 je deklarován jako rok, kdy se elity zřejmě v jedné z posledních možností pokusí vyvolat třetí světovou válku, aby shodily ze stolu a zametly desítky let trvající finační a politické podvody.

Jen během úterních bojů bylo zastřeleno 11 policistů, desítky dalších zraněni. (viz. fotogalerie)

Improvizovaná márnice hotelu Ukrajina, zastřelení policisté: (viz.fotogalerie)

To britská The Guardian má vcelku jasno, kdo stojí za rozpoutáním krvavé revoluce. Fašisté, oligarchové a agresivní choutky EU a USA. (viz. fotogalerie)

Jeden z revolučních kanálů můžete živě naladit zde:

Takto vypadají zřejmě západem vyzbrojené bojové oddíly, které střílí jak do demonstrantů, tak do policistů....

A zde výsledek jejich "práce":

Banderovské bojové oddíly v akci zde:

Podle těchto zpráv jsou do vedení ukrajinských protivládních oddílů zapojeni izraelští vojenští velitelé:

ve štábu ukrajinské opozice, kde se vzal tu se vzal, je již i český senátor Štětina, zřejmě aby poskytl českým médiím své "nezávislé zpravodajství" (zdroj: on-line iDnes.cz).

Západ investoval jen za poslední dobu podle svých slov neuvěřitelných 5 miliard (!!!) dolarů do činnosti opozice. Vyhlášení Victorie Nuland, náměstkyně pro východní Evropu a Asii ministryně zahraničních věcí USA, najdete zde na základě zřejmě Rusy zachycených odposlechů telefonátů amerických politiků.

Jediný jiný než oficiální názor jsem z řad českých novinářů (a to je velmi smutné) zaznamenal od Jana Petránka a najdete ho zde. Jinak všichni šlapou vodu a platí hypotéky.

 

Více zde: http://www.osud.cz/ukrajina-ceska-masmedia-zacinaji-besnit-zavadeji-tvrdou-cenzuru-jinych-nazoru

Facebook komentáře