Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Teroristi z NATO a EU znovu v akci!

Hodnocení uživatelů:  / 19
NejhoršíNejlepší 

Spojené státy oznámily, že budou v Sýrii bombardovat a útočit i na syrské vládní jednotky. Američané to oznámili pár dní poté, co generální tajemník OSN Pan Ki-mun musel připomenout Američanům, že bombardování syrského území bez oficiální žádosti syrské vlády nebo bez odpovídajícího rozhodnutí Rady bezpečnosti OSN, bude považováno za porušení mezinárodního práva.

  • teroristi-z-nato-a-eu-znovu-v-akci

Jak víme, v minulém týdnu jiný člen NATO, Turecko, bombardovalo vesnice a základny Kurdů a příznivců kurdské strany pracujících v severním Iráku.

Bude mě hodně zajímat, jak se naše vláda a Evropská unie postaví k tomu, že tu máme země NATO, které bez ostychu útočí a zabíjí na cizím území bez jakéhokoli oprávnění - a samozřejmě by nás mělo zajímat, koho vlastně ti naši takzvaní spojenci podporují. Je potřeba připomenout, že Kurdové a syrská armáda bojují v přímých bojích s islamisty z Islámského státu.

Na území tohoto pseudostátu panuje nejšílenější režim na světě - je to Islámský stát do slova a do písmene. Křesťanské ženy a děti tu jsou prodáváni jako otroci, lidé jsou mučeni a vražděni nejbrutálnějšími způsoby. A islamisté samozřejmě verbují fanatické teroristy po celém světě a po celém světě je vyzývají k vražedným útokům.

To, že tato zrůdnost existuje, má v principu jediný důvod - islamisté mají podporu několika zemí, které je financují a vyzbrojují výměnou za ropu, a také výměnou za boj proti nepřátelům USA - což je například Asadova Sýrie.

Jenže v takovém případě je jakákoli válka s teroristy nekonečná, protože pokud někde nějaké zlikvidujeme, tak Američané a jejich spojenci ihned někde jinde vyzbrojí a vycvičí teroristy nové a navíc je tu a tam i přímo vojensky podpoří.

Celý ten světový boj s terorismem vypadá jako boj české vlády s imigranty. Doma jen tak naoko halasně křičí, že imigranty nechceme, ale za našimi zády vládní poslanci žádají pro naši republiku povinnost přijímat desetitisíce muslimských imigrantů. A již to také vláda začala dělat.

Celé to dělá dojem, že se tu někdo rozhodl zničit starou Evropu a to velmi jednoduše s pomocí invaze vetřelců z rozvrácených islámských zemí.
Nezbývá než doufat, že jak čeští občané, tak i zbylí Evropané svým vládám řeknou rozhodné DOST, neděkujeme a vypadněte i s vašimi islamisty.

Facebook komentáře