Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Teror přichází ve jménu pravdy, lásky a slušnosti za mohutného aplausu většiny médií

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Zajímavý komentář jsem před chvíli četla na FB k tématu udávání, cenzura a šikana na FB. Volně parafrázuji - začíná to cenzurou názorů, fotek, vepřového atd. a končí to vykopnutými dveřmi!

  • teror-prichazi-ve-jmenu-pravdy-lasky-a-slusnosti-za-mohutneho-aplausu-vetsiny-medii
  • teror-prichazi-ve-jmenu-pravdy-lasky-a-slusnosti-za-mohutneho-aplausu-vetsiny-medii

K tomu bych dodala - jistě, to je logický vývoj! Agresor obvykle každý ústupek vnímá jako signál, že ve svém teroru může postoupit ještě dál! To není strašení, to je standardní vývoj všech totalitních režimů včetně toho současného. Ten současný navíc má specifickou "inovovanou" podobu. Teror přichází ve jménu pravdy, lásky a slušnosti za mohutného aplausu většiny médií, salónních intelektuálů, prorežimních aktivistů coby užitečných idiotů. Je prezentován jako nastolení absolutní rovnosti napříč civilizacemi, a to prostřednictvím legitimizace zcela bizarních genderových a dalších "norem", které jsou přejaté z agendy extrémistů a domácích a importovaných minorit. Přičemž zájmy většiny se postupně dostávají do pozice závislé a podřízené těmto novým normám!

Konkrétně v Evropě má současný režim vícero podob. V oblasti neokoloniální, která se týká i naší země, importovaná politická agenda, respektive její protagonisté, ještě navíc efektivně napomáhají zahraničnímu velkokapitálu ve ždímání našich pracujících, v masivním odlévání kapitálu a v dobývání renty z naší země a jejím vývozu na Západ. Označení této dlouhodobé ekonomické i ideové agrese, jako působení páté kolony, je tedy zcela adekvátní faktické pojmenování. Krycí název liberální demokracie je pak finálním tahem, jak šikovně zakrýt nastupující totalitní režim.

zdroj: https://www.eurabia.cz/Articles/33013-teror-prichazi-ve-jmenu-pravdy-lasky-a-slusnosti-za-mohutneho-aplausu-vetsiny-medii.aspx

Facebook komentáře