Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Švédsko: Zákaz žen v plavkách na reklamách, aby se necítil někdo uražen odhalenou ženou ...

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Autor: Otto Černý

Původně jsem chtěl dát něco odlehčeného na víkend, ale copak je možné najít něco takového v tomto světě?: (Jednu věc jsem nedopsal: totiž nadpis článku: Město Stockholm zakazuje "urážlivou" reklamu, ale platí za obrazy, kde je homosexuální sex a menstruace.

  • svedsko-zakaz-zen-v-plavkach-na-reklamach-aby-se-necitil-nekdo-urazen-odhalenou-zenou

Město Stockholm zakázalo reklamu na plavky. Podle zástupkyně Zelených je to "sexistická" reklama. A do 24 hod. musela zmizet. "...máme zodpovědnost za to, aby naši občané nebyli vystaveni reklamám, které jsou urážející a ponižující", vyjádřila se již loni. Feministická Iniciativa jde ještě dál a navrhuje Výbor na posuzování reklam.
 
Současně však samo město dává v metru prostor "uměleckému" dílu s krvácející krasobruslařskou (obr. v článku, rozkliknout), a dokonce za to platí autorce. Autorem plakátu je Liv Strömqvist, která obdržela od Vysoké školy v Malmö čestný doktorát, mj. s posouzením, že "silně přispěla k zakotvení lidového pojetí obrazu ve vědě" a svým pojetím "rozbíjí společenskou zakotvenost".
 
Zdroj: www.nyatider.nu

----------------------------------------

Organizátoři stockholmské PRIDE diskriminují homosexuála, který odmítá multikulturalismus a masovou migraci

Autor: Otto Černý 
 
Tak zase po čase co je nového ve státě švédském: Organizátoři stockholmské PRIDE neumožní předsedovi nové politické strany Občanské sdružení (MED) účast na pochodu. Ilan Sadé je sice homosexuál, ale nelíbí se mu zkratka hbtg, protože to "označuje řadu různých individuí, že to "spíše zní jako psychiatrická diagnóza". 
 
Odepření účasti je však z politických důvodů, protože liberálně konzervativní strana MED je silně kritická k přistěhovalectví a kritizuje stát, že celý problém nezvládá a není s to ochránit švédské občany před téměř denním násilím ze stran různých přistěhovaleckých skupina, které na švédské společnosti parazitují, ale jinak cosi jako ODS.
 
SD, Švédští demokraté, strana s podobnými názory, kteří mohou být v zářijových volbách nejsilnější politickou stranou, vznesli dotaz na ministryni pro kulturu a demokracii (!), Alici Bah Kuhnke, jestli organizátoři Stockholm Pride dostáli požadavku na otevřenost, toleranci a svobodu názorů, který je nutný pro požadovanou státní mnohamilionovou podporu té akce, protože peníze vlastně jdou ze státní kasy, tedy z kapes daňových poplatníků.
Tak uvidíme, zatím neodpověděla, ministryně. 
 
Zdroj: samnytt.se

Facebook komentáře