Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Stane v čele Ukrajiny chovatelka prasat?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • billboard
Po zkušenostech se zkorumpovanými a rozhádanými nejvyššími patry ukrajinské politiky se strana Selská Ukrajina rozhodla navrhnout mezi kandidáty do blížících se prezidentských voleb chovatelku prasat Lidii Vonovou. Šéf strany Michail Pritula ji charakterizoval jako „dostatečně sympatickou, skromnou ženu, 38 let, velmi příjemnou a dobrosrdečnou s objemem hrudníku někde kolem šestky".

Pritula prohlásil, že hlavní soupeřkou Lidie Vonové bude šéfka politické strany BJUT a nynější premiérka Julie Tymošenková. Lidie Vonová absolvovala „institut o ekonomice řízení zemědělství" a podle svých slov se v tomto oboru „dobře vyzná".

Lidie Vonová, ukrajinsky Lidie Vona, sice musí ještě sehnat v přepočtu asi 300 tisíc dolarů jako záruku kandidatury, už dnes ale může využít billboardy, které kdosi rozmístil takřka po celé zemi, na nichž stojí nás srozumitelné „Vona pracuje". „Kdosi poznal to, co my víme už dávno, totiž že chovatelka prasat Lidie Stěpanovna Vonová pracuje ze všech nejlíp," tvrdí Selská Ukrajina.

Facebook komentáře

Nejčtenější