Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Spojené státy prováděly biologický výzkum na Ukrajincích

Spojené státy se přiznaly, že prováděly biologický výzkum na Ukrajincích s nízkými příjmy. Setkání v Ženevě by mohlo světu otevřít oči o americkém fašismu, nebýt jednoho „ale“

-------------

Spojené státy se přiznaly k provádění biologického výzkumu na Ukrajincích s nízkými příjmy. 

To se stalo známým po setkání v Ženevě. 

Začátkem září se v Ženevě konalo setkání smluvních států Úmluvy o zákazu biologických a toxinových zbraní. Zástupci Ruské federace na něm vznesli přes 20 dotazů na nezákonné aktivity Kyjeva a Washingtonu. 

Zástupce Státní dumy Oleg Matvejčev v rozhovoru pro PolitRussia poznamenal, že výsledky ženevské události by mohly světu otevřít oči, aby se dozvěděl o americkém fašismu, nebýt jednoho „ale“.

  • spojene-staty-provadely-biologicky-vyzkum-na-ukrajincich

Američtí představitelé přiznali, že prováděli biologický výzkum na ukrajinských občanech s nízkými příjmy a na pacientech v psychiatrických klinikách. 

Američtí představitelé přiznali, že na Ukrajině prováděli biologický výzkum na občanech s nízkými příjmy a pacientech na psychiatrických klinikách, řekl Igor Kirillov, šéf jednotek RCBZ ruských ozbrojených sil, když hovořil o výsledcích jednání států Úmluvy o zákazu biologických a toxinových zbraní, které se konalo v Ženevě.

„Vysvětlení Spojených států a Ukrajiny týkající se odstraňování kmenů a biomateriálů ukrajinských občanů a dodržování etických standardů při provádění výzkumu na vojenském personálu, občanech s nízkými příjmy a také na jedné z nejzranitelnějších kategorií obyvatelstva – pacientech v psychiatrických léčebnách vypadali krajně nepřesvědčivě. Při projednávání tohoto problému americká delegace taková fakta uznala, přičemž poznamenala, že převoz vzorků patogenních biomateriálů do Spojených států „byl málo častý“, řekl Kirillov na briefingu.

Ukrajinská strana také odmítla vysvětlit nouzové zničení dokumentů o vojenském biologickém programu.

Ruský filozof, politolog a poslanec Státní dumy Oleg Matvejčev v rozhovoru pro PolitRussia  uvedl, že výsledky ženevského setkání mohou mít velmi silný dopad na pozici Spojených států na světové scéně. Na základě vyjádřených faktů se všechny země světa mohou přesvědčit, že Spojené státy jsou fašistickým státem, kde se armáda neliší od fašisty Dr. Mengeleho, který experimentoval na lidech v Osvětimi, nebo od japonských fašistů z „Jednotky 731“ pod velením Shirō Ishii, kteří také prováděli pokusy na Číňanech zajatých na okupovaných územích Číny.

„Samotný fakt, že Pentagon umístil nebezpečné biologické laboratoře na území Ukrajiny, a ne na území Spojených států, říká, že Američané zacházejí s Ukrajinci jako s pokusnými králíky. To je samozřejmě projev rasismu, protože své občany definovali jako lidi „první kategorie“ a Ukrajince jako „druhou třídu“. To je ta nejfašističtější praktika,“ řekl ruský politik.

V tomto příběhu je však jedno „ale“, zdůraznil Oleg Matvejčev. 

Spojené státy nedovolí, aby se svět dozvěděl pravdu o amerických zločinech.

„Spojené státy nyní udělají vše pro to, aby se o výsledcích schůzky v Ženevě nikdo nedozvěděl. A všechna západní média samozřejmě budou mlčet nebo zpochybňovat fakta, která jsou pro Ameriku nepříznivá,“ uvedl náměstek Státní dumy Ruské federace.

Celý článek ZDE: https://www.pokec24.cz/politika/spojene-staty-se-priznaly-ze-provadely-biologicky-vyzkum-na-ukrajincich-s-nizkymi-prijmy-setkani-v-zeneve-by-mohlo-svetu-otevrit-oci-o-americkem-fasismu-nebyt-jednoho-ale/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře