Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nigel Farage: EU ovládají velké banky, byznys a byrokracie

  • nigel-farage-eu-ovladaji-velke-banky-byznys-a-byrokracie

A nyní má slovo Nigel Farage za EDF (Evropa Demokracie a Svobody):

No to Vám musím pogratulovat pane Samarasi k prezidenství EU s tak úžasným začátkem. Vaší úspěšné noční shodě, kterou jste dosáhli v trialogu s MiFID (směrnice o trzích finančních nástrojů).

Jsem si jist, že z toho budou lidé nadšeně tancovat v Aténách, přestože Goldman Sachs tak uboze radí vaší zemi, s měnou, která neměla být vůbec u Vás zavedena, bez ohledu na 30% nezeměstnanost, 60 % nezaměstnanost mladých, kdy po Řecku pochodují neo-nacisti, kteří zaútočili na německou ambasádu. Ale nemějte obavy, vždyť trialog MiFID dopadl úspěšně! A v mnoha případech to shrnuje dvě Evropy.

Evropa o které tady mluvíte Vy snílci, kteří chete Spojené státy Evropské s vaší identitou a měnou, a ta Evropa, která je v reálném světě. A Vy zde pane Samarasi přijdete a řeknete zde, že hájíte suverénní lid Řecka? No je mi to líto, ale Vy nejste odpovědný za Řecko. Domnívám se, že by jste měl přejmenovat vlastní stranu, která se jmenuje „Nová demokracie" na název „Žádná demokracie". Protože Řecko je teď pod cizí nadvládou.

Nemáte žádné pravomoci k rozhodnutí. Byli jste vykoupení půjčkama, a vzdali jste se demokracie, věc kterou Vaše země vynalezla. A nemůžete popřít, že přijetí Eura byla chyba. Samozřejmě i pan Papandreus řekl, že by mělo být o tom referendum, ale do 48 hodin, ďábelská trojice (Troika – MMF, EU cen. banka, EU komise), která nyní ovládá tuhle Evropskou Unii ho nechala odstranit a vyměnila ho za loutku banky Goldman Sachs.

Nás nyní ovládá velký byznys, banky a byrokracie EU dle vzoru Barrosa. A přesně o tomhle budou tyto Evropské volby. Bude to boj mezi zastánci suverénních národních států proti státní byrokracii EU. Ať tady v sále říkáte cokoliv, lidé venku žádné Spojené státy Evropské nechtějí.

Chtějí Evropu suverénních států, které spolu obchodují a spolupracují. A já věřím, že tyhle volby budou přelomové.

Až do teď si všichni mysleli, i když se jim to nemuselo líbit, že rozvoj Evropské Unie je nevyhnutelný,

A mýtus o této nevyhnutelnosti bude rozdrcen v těchto volbách.

Zdroj: http://www.vlastnihlavou.cz/nigel-farage-eu-ovladaji-velke-banky-byznys-a-byrokracie/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře