Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Německé noviny: Jak mohou vypadat první hodiny po super-krachu?

  • kolaps_EU
Podle švýcarské informační služby „vertraulicher.li" je v Německu počítáno kromě možnosti „super výpadku (elektřiny, pozn. red.)" také s kolapsem finančního systému eurozóny. Pro tento případ jsou připraveny plány na bezprostřední zavedení diktatury: uzavření bank a bankomatů, přerušení obchodování na burze, uzavření internetu a nasazení Bundeswehru proti vlastním občanům.

Karl Weiss

Podle švýcarské informační služby „vertraulicher.li" je v Německu počítáno kromě možnosti „super výpadku (elektřiny, pozn. red.)" také s kolapsem finančního systému eurozóny. Pro tento případ jsou připraveny plány na bezprostřední zavedení diktatury: uzavření bank a bankomatů, přerušení obchodování na burze, uzavření internetu a nasazení Bundeswehru proti vlastním občanům

Právě v článku „3 biliony euro – žádný východ" (http://karlweiss.twoday.net/stories/11419452/) na to občanský novinář poukázal: Když by měly být splaceny všechny dluhy (a někdy zaplaceny být musí), bylo by k tomu potřeba 3 bilionů euro. Tyto peníze neexistují – k dispozici by byly nanejvýš v případě, kdy by byly vyvlastněny všechny banky, firmy a soukromé osoby v dosahu eura a jejich peníze by byly použity na splacení těchto dluhů. V tom spočívá nebezpečí, že by v jednom okamžiku velcí spekulanti (především velké banky) společně vsadili proti euro nebo prostě proti všem státním úvěrům eurozóny, což by pak mohlo vést k super krachu eura. Tohoto rizika si je zřejmě německá vláda vědoma.

Pokud je tato zpráva ze Švýcarska pravdivá, pak by se člověk měl na tento den připravit. Pak bude okamžitě zavedena otevřená diktatura. To znamená: nikdo již nebude mít přístup ke zlatu v bance, ať již na přepážce, nebo převodem, nebo v automatech na zlato. Zároveň budou samozřejmě uzavřeny všechny burzy, především přirozeně ty, které obchodují s měnami a státními dluhopisy. Mimo to bude co nejvíce rušen internet – přičemž lze jasně a jednoznačně říct proč: aby se lidé jeho prostřednictvím nemohli domluvit na protestních akcích. Rovněž bude zrušeno právo na demonstraci. A do „balíčku" bude patřit také nasazení Bundeswehru uvnitř země.

Je jasné, že si to obyvatelstvo nenechá tak snadno líbit, takže bude také zastřelen každý protestující. K tomu je přirozeně potřeba armády. Vodní děla a obušky 30. září ve Stuttgartu byla jen menší ochutnávka! Nejde o nic menšího, ani většího, než o plán na převrat, puč! Typicky bývají v takových případech také uzavřeny hranice.

Nikdo neví, jestli již byly takové plány skutečně rozpracovány, ale vzhledem k reálnému nebezpečí kolapsu euro (resp. státních dluhů zemí eurozóny, což vyjde prakticky nastejno) to není v žádném případě nepravděpodobné. No, tento názor může spadat do oblasti „duševní nemoci", jak tomu říkají naši politici a jejich byrokraté, ale naštěstí nemají naprosto žádné tušení, jak na to budou reagovat mladí lidé, když jim seberou internet. Pak už se netřeba dohadovat, protože každý ví, že: místo setkání je uprostřed města a tam se také nejrychleji shromáždí největší počet lidí v nepřehlédnutelném měřítku.

A co pak budou moct politici dělat? Zastřelit najednou všechny mladé Němce? No, v každém případě by člověk měl učinit preventivní opatření – jen pro případ, že je tento scénář skutečně plánován: občanský novinář se postará, aby měl peníze v dostatečné výši na kontě, ať již na spořitelní knížce, na žirovém účtu, nebo jako investice, pokud tedy peníze má a chce bydlet v eurozóně. Když přijde možná měnová reforma, pak by se měl člověk zeptat starších lidí, kteří zažili rok 1948, jak se dá ochránit: jejich odpověď: zlato a stříbro, ale především nemovitosti. Nakupte nemovitosti, pokud máte peníze!

Zdroj

překlad Osud 2011

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře