Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Maglajs v EU: Německo podporuje Izrael, Španělsko chce příměří, Holandsko obnovit dodávky do Gazy

Summit EU o Izraeli co země, to jiný názor. Narozdíl od Ukrajiny, kde členské země buď chtějí nebo nechtějí Ukrajinu podporovat, u Izraele chce každá země něco jiného. Německý kancléř vyslovoval Izraeli nezlomnou podporu, proti němu španělský premiér chce Izrael ve válce zastavit, nizozemský premiér Rutte zas do boku - obnovit z Izraele dodávky nafty a elektriky z Izraele, rakouský kancléř zas, že by klid zbraní posílil Hamás a Leyenová zas hlavně jednotný postoj, španělská ministryně žalobu na Netanjahua, Fiala přimět všechny k podpoře Izraele, šéfdiplomat EU Borrell zas hájil gen sekretáře Guterrese, který mluvil o Palestincí po desitiletí dušených iraelskou okupací atd., atd.

  • maglajs-v-eu-nemecko-podporuje-izrael-spanelsko-chce-primeri-holandsko-obnovit-dodavky-do-gazy

Hotovej maglajs. Americe je asi jasný, že v případě války s Íránem jí asi Evropa narozdíl od Ukrajiny sotva pomůže. Taky si tam spíš povolává Australany a Brity..

----------------------------------

Izrael: rakouský kancléř měl na zřeteli bezpečnost, český premiér podporu Izraele

 

Při dnešní návštěvě Izraele předsedů vlád ČR a Rakouska, kteří oba letěli českým speciálem, se opět potvrdilo, že když dva dělají totéž není to totéž. Zatímco Fialovi šlo o podporu Izraele a přislíbil k tomu horovat i v EU, Nehammer měl na zřeteli bezpečnost Rakouska a potažmo znovunastolení bezpečnosti na Blízkém východě.

Každopádně v izraelských médiích po jejich návštěvě ani pes neštěk. Takový měla pro zemi význam..

----------------------------------------------------

Holansko: Nepodporujeme slepě Izrael. Situace není černo-bílá

 

Nizozemský premiér Rutte: "Nepodporujeme slepě Izrael. Palestinci mají právo na vlastní stát." (’Kabinet steunt Israël niet blind, Palestijnen hebben recht op eigen staat’) A poslanec van Baarle holandské muslimské arabsko-turecké strany prohlásil, že "Palestina bude svobodná od řeky až k moři".

Tento slogan platí např. ve Velké Británii za trestný, neb jej soudy shledaly rozněcujícím nenávist. V Nizozemích s ním klidně vyrukoval muslimský zákonodárce... Nizozemské království tak v přístupu k Izraeli je blíže postoji Ruska, než oficiálnímu Bruselu.

-----------------------------------------------------

Erdogan: Podporování Izraele je příznak duševní choroby!

Státy NATO se propadají do beznadějného rozkolu. Turecký prezident Erdogan prohlásil, že podporování akcí Izraele svědčí o psychické chorobě (enfemedad mental). Premiér Fiala slíbil izraelskému protějšku Netanjahuovi, že přiměje EU k podpoře Izraele,

Německo se postavilo za gen. tajemníka OSN Guterrese proti Izraeli a Holandský premiér Rutte prohlásil, že jeho vláda nebude slepě podporovat Izrael, a že Palesinci mají právo na svůj vlastní stát...

Zdroj: islamizace.cz

https://www.islamizace.cz/Articles/2014-erdogan-podporovani-izraele-je-priznak-dusevni-choroby-.aspx

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře