Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kosovo rozdmýchává na Balkáně přízrak války

S lokálním i historickým odstupem, a tudíž objektivněji než evropský, pojednává současný konflikt v Kosovu kubánský tisk. Z jeho perspektivy pohledu znovu vycházejí na světlo světa přízraky války a etnických a náboženských čistek pod kuratelou NATO z 90. let, které za sebou zanechaly na 12 tisíc mrtvých a rozsáhlou devastaci.

  • kosovo-rozdmychava-na-balkane-prizrak-valky

Srbům v severní části Kosova je v současnosti Prištinou embargován obchod a dovoz zboží z Republiky srbské, a jsou kriminalizováni pod nejrůznějšími záminkami. Údajný nezákonný obchod byl také důvodem úterního vpádu kosovského specnazu do severního Kosova s oblastmi obývanými Srby (Zubinogo Potoku), které je ovšem pod patronátem OSN. Přes dvě desítky Srbů bylo zatčeno, a zlynčován ruský zástupce OSN pro oblast severního Kosova.

Západ, který v čele s Amerikou v 90. letech inicioval rozpad bývalé Jugoslávie a vznik současného albánského Kosova si dnes se situací neví rady a zůstává víceméně zticha, byť je pro Evropu západní Balkán sudem střelného prachu a zdrojem nestability a radikalizmu infiltrujícího především samotné západní země.

zdroj:

http://www.granma.cu/mundo/2019-05-28/kosovo-atiza-el-fantasma-de-la-guerra-en-los-balcanes-28-05-2019-21-05-45

https://theworldnews.net/cu-news/kosovo-atiza-el-fantasma-de-la-guerra-en-los-balcanes

 

https://www.prensa-latina.cu/index.php?o=rn&id=280296&SEO=rechaza-gobierno-de-serbia-doble-rasero-de-la-union-europea

https://contralapropagandamediatica.blogspot.com/2018/11/el-fantasma-de-la-guerra-resurge-en-los.html

http://www.revistalacomuna.com/internacional/balcanes-guerra/

video:

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/9/politika/3540558/povredjeni-srbi-o-nasilnoj-akciji-kosovskih-specijalaca.html

 

Albánsky nacionalisticko-drogový režim nastolený EU a NATO v Kosovu zahájil zatýkaní Srbu! Bude další válka?

Ozbrojené jednotky nacionalisticko-drogového režimu Kosova zaútočily na 4 okresy převážně obydlené Srby a zahájily zatýkání nepohodlných Srbu. Vše pod ochranou EU a NATO. Srbská vláda reaguje nařízením plné bojové pohotovosti armádě a jednotkám ministerstva vnitra. V případě eskalace se zvažuje i mobilizace. Podle neoficiálních informací začala situaci bedlivě sledovat i ruská vláda a zvažuje se případná vojenská pomoc Srbsku v případě ozbrojeného konfliktu s kosovskou drogovou mafií a jejich ochránci z řad NATO a EU ...

 

Srbští obyvatelé Kosova se snaží proti teroru Albánců bránit, ale bez vojenské pomoci nemají proti dobře vyzbrojeným albánským útočníkům šanci. Albánci využívají finanční a vojenské pomoci EU a NATO. Nejspíše také předpokládají, že je EU a NATO v zásahu proti křesťanským Srbům podpoří ...

Aktualizace:17:50 - úterý 28.5.2019
Rusko ostře odsoudilo únos ruského příslušníka jednotek OSN spáchaný ozbrojenými jednotkami kosovského státu. Zdá se, že kosovská drogová mafie se snaží vyprovokovat konflikt s Ruskem. Má snad být konflikt využit jako záminka k ozbrojenému útoku NATO proti Rusku?

Srbská vláda nadále zvažuje vyhlášeni mobilizace. Anonymní ruské zdroje hovoří o přesunu nespecifikovaného množství agentů ruské vojenské rozvědky do Srbska, možná se jedná o přípravu ozbrojeného zásahu proti kosovské drogové mafii s cílem osvobodit uneseného Rusa a Srby?

Připomínáme, že česká vláda podporuje kosovskou nacionalistickou-drogovou vládu a politiku NATO a EU namířenou proti Srbsku ...

Zdroje: srbijadanas.com - dnevno.hr

https://www.eurabia.cz/default.aspx

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře