Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jak se z ráje na zemi stává multikulturní peklo

Válka gangů ve Švédsku? Jak se z ráje na zemi stává multikulturní peklo

Tak jako hrát si na to můžeme, ale není to nic jiného, než to, jak dopadá takzvaná integrace nám nekompatibilních kultur. Po tom, co málem shořelo půl Francie a nepochybně se to bude opakovat, jakmile bude další příležitost, se ze svého šíleného multikulturního snů probírá i pokrokové Švédsko.

  • jak-se-z-raje-na-zemi-stava-multikulturni-peklo

Jenže ono to nefunguje nikde. Přesto se na Lampedusu se valí další tisíce Afričanů denně, Afričanů kteří stejně jako tito, berou svoji kulturu sebou. Přesto je nevracíme nekompromisně zpátky a bereme si sem s nimi další a další tisíce problémů. Je totiž úplně jedno, jestli nám bude po ulicích měst střílet kurdská liška, která bojuje o moc s jinou kurdskou nevím čím, nebo Afghánec, nebo kdokoliv jiný, kdo uzná, že naše kultura je je slabá a hloupá, a je nutné ji potlačit, využít a zničit. Je jedno jestli je to Somálec, Rwanďan nebo Pákystanec, co dělá z Angličanek oběti komerčních hromadných sexuálních hrátek, jak jsme to viděli v mnoha anglických městech.

Říkejte si co chcete, ale já to tady nechci. Nechci tu jejich problémy, jejich styl života a boje o moc, gangy, drogy a umírání. A oni nechtějí zase náš styl. Chtějí jen naše výhody a blahobyt, který miliony životů a obětavou úrací za nás zaplatili naši předci. Každý kdo to nevidí, je zdegenerovaný idiot, a měl by být ze společnosti vyloučen. Jinak za to jako ve většině případů nezaplatí on, ale právě celá ta společnost. My, já, vy, moje nebo vaše dítě.

Zastavme to, dokud ještě můžeme. Francie ani Švédsko už tu šanci nemají. Rozhodně dne sluníčkově multikulturní.

Zdroj: https://www.islamizace.cz/Articles/1869-valka-gangu-ve-svedsku-jak-se-z-raje-na-zemi-stava-multikulturni-peklo.aspx

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jánošík 2023-10-02 10:04
Kapitalizmus s kolonializmom zničili Afriku. Anlicko, Holandsko, Francúzsko.... prosto TOP West culture - zotročili, vyrabovali, zničili kultúry Afriky, zdecimovali čiernych ľudí. Teraz na nich zarábajú a vyžmýkajú od nich posledné ušetrené peniaze za nafukovací čln a záchrannú vestu. ( zaujímavé EU parlament nezaujímajú priekupníci a výrobcovia tých člnov v EU ). A zakryjú sa znásilnenými angličankami. To nie my, veď aj naše ženy trpia. Vládnucej vrstve absolútne nezaujíma ich chátra v hlavných mestách. Naopak, ich utrpenie im slúži ako maskovacia sieť ich stokrokov dopredu premyslených akcii. Produkujú zisk s člnov, viest, vakcín, greendealu, LGBT, vojny,
zničených potrubí, migrácie, propagandy, prevratoch v neokolóniách, dnes už aj v neokolóniách východnej Európy. A my hlupáci ešte stále obdivujeme toho super elegantného, slušného kapitalistu a neuvedomujeme si, že za jeho statusom stojí v Afrike čierny človek po pás v nažtlej brečke a holými rukami nakladá uranový sajrajt do plechového vozíka, aby si zarobil 1€ za deň a ušetril po rokoch na ten čln a tú vestu. Vesta musí byť, lebo prísné pravidlá EU predsa vyžadujú bezpečnosť na mori.
Predsa ide o človeka, pravda pani fon LAJNOvá.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře