Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ITÁLIE MÁ DALŠÍHO "KAMARÁDA"

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Tak teď už má Polsko I u Ruska definitivní utrum. Polský expert Andrzey Wilk dokonce obvinil Itálii přijetím pomoci z Ruska ze zrady NATO a potvrdil podlost vlastní vlády, která odmítla povolit přelet polským vzdušným prostorem ruské humanitárně-zdravotní pomoci.

  • italie-ma-dalsiho-kamarada

Wilk prohlásil, že" Ruská podpora italského boje s koronavirem, ji dovoluje vnímat jako další pokus Moskvy o destrukci jednoty spojenců v NATO. Informaci o vyslání automobilů KAMAz s aerosolovými dezinfekčními soupravami do Itálie, lze vnímat jako potvrzení dočasného rozmístění řádných jednotek ruské armády na území této země" (Itálie).

Takže pan Vlk (Wilk) by nechal raději všechny Italy poumírat, než aby použili pomoc z Ruska? Tedy, toho gaunera bych také chtěla za spojence. To už jsou pak další nepřátelé nadbyteční.

K Wilkovu projevu se vyjádřil významný ruský senátor Alexej Puškov, který ozvučil vlastní verzi "háku" nebo "zajížďky" , kterou muselo Rusko udělat, aby se dostalo do Itálie. (Mapa v článku)

"O podlosti Polska nikdo nepochyboval" řekl Puškov a pokračoval:
"Polsko nepustilo přes svůj vzdušný prostor ruská letadla s pomocí do Itálie. Mimochodem, do spojenecké země té jeho vlastní v NATO a EU. To je podlost na úrovni státní politiky. Odteď by Rusko nemělo v ničem jít vstříc Polsku. V ničem", stvrdil Puškov.

Tak pokud jde o Poláky, máme podobnou zkušenost, když Poláci v roce 1938 nepustili Sovětskou armádu ani přes své území ani přes vzdušný prostor na pomoc Československu. Přesto, že Sovětský svaz byl rozhodnut přijít na pomoc, neměl se kudy dostat. V důsledku polského svinstva, začala II. světová válka s desítkami milionů obětí.

Ovšem vypadá to, že i Rusko ztratilo trpělivost. Ta zajížďka totiž dělá asi 1000 kilometrů, což je dost zbytečně vynaložených peněz. Navíc, je to v Rusku skutečně považované za neuvěřitelné svinstvo a hyenizmus. Politická rektoskopie pana Vlka, se Polsku nejspíš těžce vymstí.

https://www.pravda.ru/news/world/1483428-polskij_ehkspert_proboltalsya/?fbclid=IwAR3J64547F_3Krrz2NmqRxQX3wUd46agdVluZqlFAebp-rcKdWFmqno0KAk

zdroj: FB Radka Zemanová-Kopecká

 

Facebook komentáře