Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Holandská Rada bezpečnosti: Ukrajina po havárii MH17 utajila radarové údaje

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Oficiální představitel Rady bezpečnosti Holandska Wim van der Veken prohlásil, že Ukrajina nezpřístupnila údaje, zachycené radary po pádu letadla MH17 na Donbasem, informuje agentura TASS s odkazem na informace The Daily Telegraph.
Ukrajinská strana objasňuje absenci údajů plánovanou údržbou radiolokačních stanic, které připadlo právě na 17.7.2014. Vojenské radary byly také údajně vypnuty: oficiálně Kyjev tvrdí, že to bylo kvůli absenci letových plánů vojenských letadel v tom regionu v ten den.

"Vojenští specialisté a vyšetřovatelé, vedoucí kriminální vyšetřování, to považují za podezřelé a nepravděpodobné", - píše The Daily Telegraph.

  • holandska-rada-bezpecnosti-ukrajina-po-havarii-mh17-utajila-radarove-udaje

Dříve autor amerického deník OpEd New Dave Lindorf obrátil pozornost na to, že USA dosud nepředstavily žádné důkazy své vlastní verze o vině sil DLR (Doněcké lidové republiky) v katastrofě letadla.

Pozn. Hox:

Po míře toho, jak se oficiální verze Západu ohledně MH17 stává objektivně neudržitelnou, zveřejňují se střípky pravdy a zároveň se z Ukrajiny dělá obětní beránek. Vidíme použití "oken Overtona". To neznamená, že mediální mainstream našel nějaké svědomí, ale jen tolik, že objektivní okolnosti je nutí říkat víc pravdy: nadále zastávat předchozí pozici by znamenalo větší škody. Platí princip: systémová média budou vždy lhát a manipulovat přesně v té míře, jakou jim společnost svou informovaností dovolí.

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/rada-bezpecnosti-holandska-ukrajina-po-havarii-mh17-utajila-radarove-udaje/

Facebook komentáře