Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Evropané mají podle připravovaných nařízení EU přepouštět svůj prostor africkým a arabským utečencům

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

 

Těžko říct, co tím EU vlastně sleduje. Zda naprosté zdecimování bývalých evropských národů a jejích občanů, nebo vyvolání občanské války za účelem zavedení drakonianského nového totalitního globálního režimu, nebo zavedení permanentního strachu do příbytků lidí z Evropy. Asi je to, jako vždy, vše dohromady. Faktem je, že se právě v této době naplňují ty nejčernější noční můry..
  • evropane-maji-podle-pripravovanych-narizeni-eu-prepoustet-svuj-prostor-africkym-a-arabskym-utecencum

Když občané aspoň některých bývalých socialistických zemí dostali možnost hlasovat pro své přistoupení k Evropské Unii, netušili, že budoucnost předčí jejich nejčernější sny a obavy a ještě s naprostou láskou budou vzpomínat na komunistické režimy ve svých zemích. Samozřejmě se to týká mnoha směrů, ale nyní zejména toho, že EU začíná futrovat utečence z různých zemí pod tlakem k nám, do Evropy. Připomeňme, že tíživou situaci v mnoha zemích způsobily svou permanentní agresivní politikou zejména Spojené státy americké. Jejich rozmetání Iráku a zasahování do Sýrie mělo v přímém důsledku za následek vznik Islámského bratrstva.

Evropská Unie byla jak je již nyní poměrně široce známo založena Spojenými státy na "špinavou práci" v mezinárodní politice a ekonomice.

Nařízení, že je třeba vzít do KAŽDÉ rodiny některého utečence z jihu či východu, se již našim dobře placeným politickým zástupcům v Bruselu mele v hlavě docela dlouho a lze jej tedy očekávat zřejmě již velmi brzy. Některé rodiny v Německu a Rakousku již dostávají vystěhovací dekrety ze státních a městských bytů.

I když nás, Čechy to možná tolik nepřekvapí, vždyť máme čerstvé zkušenosti se severočeskými sídlištěmi, které vyplenili cikáni poté, co jim komunistická i polistopadové pravicové vlády budovaly paláce bez práce, aby od nich měly klid. Krásný nový svět nového světového pořádku je tu, tedy vítej!

Německá, rakouská a švýcarská vláda.....

....vyzvala občany, aby pomohli s emigranty z Afriky a jiných zemí, ubytovat přistěhovalce v jejich domovech.
Vlády jmenovaných zemí nechaly přebudovat staré hotely (ještě funkční), tělocvičny různých škol, kasárna a některé domovy důchodců (důchodce ze zařízení doslova a do písmene VYHODILY na ulici) na ubytovny.
Přivandrovalci v mnoha obcích ohrožují noži a mačetami pokojné obyvatele a denně musí několikráte zasahovat policie (zatím dodává tm).
Nyní se na internetu objevily snímky od odvážných lidí, jak vypadají jejich přebudované rodiné domky nebo jejich části po několika dnech pobytu cizinců. Raději k tomu dodám jenom to, že kardinál J.... tohle naprogramoval v roce 2003 s 23 bratry a to 6.01. (2003 = 2x3=6 23=2x3=6 06.01=6x1=6 čili 666) pro celou Evropu. Úkolem těchto lidí je vyvolat občanské války po celé Evropě.
Podívejte se jak vypadaly pokoje před nastěhováním a po nastěhování po několika dnech (viz. fotogalerie).
 
 
 
To, co se právě děje paní Karin Ottingerové a její rodině, může potrefit neznámý počet dalších majitelů domů a bytů v Německu a v dalších státech západní Evropy: musejí opustit svůj vlastní a tvrdě vydřený dům, aby do něj byla přijata rodina uprchlíků z jakési daleké země světa. Především muslimové, velmi pravděpodobně jen lživí žadatelé o azyl (takzvaní hospodářští uprchlíci), často též zločinci a těžcí zločinci, ale také duševně choří, které - jak už je nyní známo - takové vlády, jako je vláda v Egyptě, Sýrii, Turecku a jiných zemích, posadí do člunů pro uprchlíky, aby se jich zbavily a aby je pověsily na krk těm hloupým Evropanům. Levičáci z přikázání milovat své bližní udělali dogma povinnosti milovat ty nejvzdálenější. Po stránce společenské, hospodářské a kulturně-duchovní jsou upřednostňováni s Evropou neslučitelné a většinou muslimské masy před těmi, kteří jsou pronásledováni skutečně: před křesťany. Od roku 1990 je 90 procent všech přistěhovalců - přesněji řečeno jejich invaze - do Evropy islámská. Jak víme, levičácké vlády Evropy to tak chtějí. Už desetiletí nacpávají náš dějinami týraný světadíl milióny imigrantů, kteří už nyní prohlašují, že jsou nepřáteli Evropy. V Berlíně řvaly stovky černých Afričanů, že nás, Němce, pozabíjejí (viz moje zpráva). Evropa kvůli levičákům míří do nového temného období svých dějin. Přijde strašná občanská válka a obranná válka Evropanů k záchraně prastarého území jejich kultury a jazyků. Víme, kdo nám to způsobil: naše politické strany a naše prostředky hromadného sdělování. A budou za to muset zaplatit a pykat. Evropa nezapomene, kdo jsou její skuteční zrádci.
 
Michael Mannheimer
 
Poznámka překladatele: v případu paní Ottinger se výpověď týká nájemního obecního bytu s cenově dostupným nájemným. Takové nájemní byty jsou v obcích ve Švýcarsku určeny pro sociálně slabší nájemníky, kteří nejsou schopni platit nájemné v běžných nájemních bytech, nebo si dokonce dovolit bydlení vlastní. Ale souběžně s tím začalo také "nucené pronajímání" druhých bytů a druhého bydlení, také v Německu (luxusní rezort Kühlungsborn na pobřeží Baltského moře). Co to konkrétněji znamená: obec, na jejímž území máte rekreační nemovitost (chalupu, byt) vám přikáže, že ji musíte pronajmout například takzvaným žadatelům o azyl nebo podobným existencím, a to za nájemné, jehož výši vám v podstatě obec také určí, protože ona vám bude to nájemné za tyto existence platit. Nebo hotel v obci Poschetsried nedaleko bavorské obce Regen a stovky dalších, včetně čtyřhvězdičkových, v nichž jsou na obecní náklady ubytováni uchazeči o azyl, "uprchlíci", takzvaní "rotační Evropané" a podobné typy.

Poznámka tm: jestli nyní lidé sami nepovstanou proti svým kolaborantským vládám, tak zde ubytují  azylanty, dají jim vaše důchody a vy se asi odstěhujete do lesa. Ptám se sám sebe: kam jsou vlády ochotny zajít a proč vlastně lidé nic nedělají?????

připravil tm, publikováno v Strašidelném okénku tomáše marného

zdroj:http://www.osud.cz/evropane-maji-podle-pripravovanych-narizeni-eu-prepoustet-svuj-prostor-africkym-arabskym-utecencum

Facebook komentáře