Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„Epidemie“ znásilňování žen imigranty propukla již i v Německu

 
 • epidemie-znasilnovani-zen-imigranty-propukla-jiz-i-v-nemecku
 

Rostoucí počet žen a mladých dívek umístěných v uprchlických táborech v Německu je znásilňováno, sexuálně napadáno a dokonce nuceno k prostituci ze strany mužských žadatelů o azyl, tvrdí pracovníci sociální organizace, kteří mají konkrétní zkušenosti a znalosti z první ruky ze své práce.

Mnoho znásilnění se vyskytuje ve smíšených genderových táborech, kde z důvodu nedostatku místa, německé orgány nutí tisíce mužských a ženských migrantů mít stejný spací prostor i toalety. Podmínky pro ženy a dívky v některých azylových domech jsou tak nebezpečné, že situace žen připomíná vydání napospas „divoké zvěři“ muslimských mužských predátorů. Ale mnoho obětí se bojí odvety a raději mlčí, říkají sociální pracovníci.

Ve stejné době roste i počet znásilněných německých žen v obcích a městech po celé zemi.  Jsou znásilňovány žadateli o azyl z Afriky, Asie a Středního východu. Mnohé z těchto zločinů jsou bagatelizovány německými orgány i národními médii, zřejmě aby nedošlo k podněcování protiimigrační nálady.

Dne 18. srpna dokonce koalice čtyř organizací sociální práce a skupin za práva žen poslala dvoustránkový dopis vůdcům politických stran v regionálním parlamentu v Hesensku a varovali je před zhoršující se situací pro ženy a děti v uprchlických útulcích. Problém znásilnění a sexuálních útoků v německých azylových domech se stal vážným celonárodním problémem.

V Bavorsku, ženy a dívky umístěné v uprchlickém útulku v Bayernkaserne, bývalé vojenské základně v Mnichově, podléhají znásilnění a nucené prostituci každý den. Ačkoli zařízení má oddělené pokoje pro ženy, dveře nelze zamknout a muži navíc kontrolují přístup k sociálním zařízením. Přibližně 80% z uprchlíků v útulku jsou muži. Podle bavorského vysílání (BayerischerRundfunk), je cena za sex s ženskou žadatelkou o azyl pouhých deset eur.  Sociální pracovník to popsal takto: „Jsme největší bordel v Mnichově.“

Policie tvrdí, že nemají žádný důkaz, že se znásilnění konalo, i když policejní razie na zařízení zjistila, že stráže najaté pro zajištění bezpečnosti na místě běžně tolerují obchodování s drogami a zbraněmi i prostituci.

 • Dne 28. srpna byl 22-letý eritrejský žadatel o azyl odsouzen na jeden rok a osm měsíců do vězení za pokus o znásilnění 30-leté irácko-kurdské ženy v uprchlickém zařízení v bavorském městě Höchstädt. Snížený trest byl díky úsilí obhájce, který přesvědčil soudce, že situace žalovaného v útulku byla beznadějná.
 • Dne 26. srpna se 34-letý žadatel o azyl se pokusil znásilnit o 34-letou ženu v prádelně uprchlického zařízení v Stralsundu, město nedaleko Baltského moře.
 • Dne 6. srpna policie odhalila, že 13-letá muslimská dívka byla znásilněna další žadatelem o azyl v uprchlickém zařízení v Detmoldu. Dívka a její matka údajně uprchly z vlasti, aby se vyhnuly kultuře sexuálního násilí; jak se ukázalo, muž, který znásilnil dívku, je z jejich země.

Ačkoli znásilnění se udála již v červnu, policie o tom mlčela skoro tři měsíce, dokud místní média zveřejnila příběh o zločinu. Podle redakčního komentáře Westfalen-Blatt, policie odmítá veřejnost informovat o trestných činech uprchlíků a migrantů, protože nechtějí dát legitimitu kritikům masové migrace. Policejní šéf Bernd Flake řekl: „Budeme pokračovat v této politice [ne informování veřejnosti], kdykoli jsou zločiny spáchané v uprchlických zařízeních.“

 • Během víkendu v červnu  byla 15-letá dívka z uprchlického útulku v Habenhausenu, opakovaně znásilněna dvěma dalšími žadateli o azyl. Zařízení bylo byl popsáno jako „dům hrůzy“ kvůli spirále násilí, jehož se dopouštějí soupeřící gangy mládeže z Afriky a Kosova.

Mezitím se však stává samozřejmostí i znásilňování německých žen imigranty. Následuje několik vybraných případů právě od roku 2015:

 • Dne 11. září 16-letá dívka byla znásilněna nezjištěným „tmavým mužem mluvícím lámanou němčinou“ v blízkosti uprchlického útulku v bavorském městě Mering. K útoku došlo, když dívka šla domů z vlakového nádraží.
 • Dne 13. srpna, policie zatkla dva irácké žadatele o azyl, ve věku 23 a 19, za znásilnění 18-leté německé ženy za školou ve městě Hamm, v Severním Porýní-Vestfálsku.
 • Dne 26. července 14-letý chlapec byl sexuálně napaden v koupelně regionálního vlaku v Heilbronnu, městě v jihozápadním Německu. Policie hledá  muže „tmavé pleti“ ve věku mezi 30 až 40 let, který má „arabský vzhled.“
 • Také na 26. července 21-letý Tuniský žadatel o azyl znásilnil 20-letou ženu v okrese Dornwaldsiedlung z Karlsruhe. Policie kriminální čin držela v tajnosti až do 14. srpna, kdy jej zveřejnily místní noviny.
 • Dne 9. června dva žadatelé o azyl ze Somálska, ve věku 20 a 18 let, byli odsouzeni k sedmi a půl letům vězení za znásilnění 21-leté německé ženy v Bad Kreuznach, město ve spolkové zemi Porýní-Falc, ze 13. prosince 2014.
 • Dne 5. června, 30-letý Somálský žadatel o azyl „Ali S“ byl odsouzen na čtyři roky a devět měsíců ve vězení za pokus o znásilnění 20-leté ženy v Mnichově. Ali si již předtím odpykal sedmiletý trest za znásilnění a byl z vězení jen pět měsíců než znovu zaútočil. Ve snaze chránit totožnost Aliho S, noviny jej nazývaly politicky korektně „Joseph T.“
 • Dne 22. května, 30-letý marocký muž byl odsouzen na čtyři roky a devět měsíců ve vězení za pokus znásilnit 55-letou ženu v Drážďanech.
 • Dne 20. května, 25-letý senegalský žadatel o azyl byl zatčen poté, co se pokusil znásilnit 21-letou německou ženu u Stachus, velkém náměstí v centru Mnichova.
 • Dne 16. dubna, 21-letý žadatel o azyl z Iráku byl odsouzen ke třem letům a deseti měsícům vězení za znásilnění 17-leté dívky na festivalu v bavorském městě Straubing v srpnu 2014.
 • Dne 7. dubna 29-letý žadatel o azyl byl zatčen za pokus o znásilnění 14-leté dívky v obci Alzenau.
 • Dne 17. března, dva afghánští žadatelé o azyl ve věku 19 a 20 let byli odsouzeni k pěti letům vězení za „zvlášť odporné“ znásilnění 21-leté německé ženy v Kirchheim, města poblíž Stuttgartu, 17. srpna 2014.
 • Dne 11. února, 28-letý žadatel o azyl z Eritreje byl odsouzen ke čtyřem letům vězení za znásilnění 25-leté německé ženy ve Stralsundu v říjnu 2014.
 • Dne 1. února 27-letý žadatel o azyl ze Somálska byl zatčen po pokusu o znásilnění ženy v bavorském městě Reisbach.
 • Dne 16. ledna 24-letý marocký přistěhovalec znásilnil 29-letou ženu v Drážďanech.
 • Desítky dalších případů znásilnění a pokusu o znásilnění – případy, kdy policisté jsou speciálně hledají zahraniční pachatele zůstávají nevyřešeny.

Následuje částečný seznam jen za srpen 2015:

 • Dne 23. srpna se muž „tmavé pleti“ pokusil znásilnit 35-letou ženu v Dortmundu.
 • Dne 17. srpna se tři muži „jižané“ pokusili znásilnit 42-letou ženu v Ansbachu.
 • Dne 16. srpna muž „jižan“znásilnil ženu v Hanau.
 • Dne 12. srpna se muž „jižan“ pokusil znásilnit 17-letou žena v Hannoveru.
 • Také 12. srpna muž „jižan“ vystavil se na 31-letou ženu v Kasselu. Policie uvádí, že podobný incident se odehrál ve stejné oblasti i 11. srpna.
 • Dne 10. srpna se pět mužů z „tureckého původu“ pokusilo znásilnit dívku v Mönchengladbachu.
 • Také 10. srpna muž „jižan“ znásilnil 15-letou dívku v Rintelnu.
 • Dne 8. srpna se muž „jižan“ pokusil znásilnit 20-letou ženu v Siegenu.
 • Dne 3. srpna muž ze „severní Afriky“ znásilnil sedmiletou dívenku za bílého dne v parku v Chemnitzu, městě ve východním Německu.
 • Dne 1. srpna se muž „jižan“ pokusil znásilnit 27-letou ženu v centru Stuttgartu.

Mezitím byli rodiče v Německu varováni, aby se starali o své dcery. Policie v bavorském městě Mering, kde byl 16-letá dívka znásilněna dne 11. září, vydala varování pro rodiče, aby nedovolovali dětem jít ven bez doprovodu. Také radí ženám, aby nechodily na nebo z vlakového nádraží samy, protože v jeho blízkosti je uprchlická ubytovna.

V bavorském městě Pocking správci Wilhelm-Diess Gymnázia varovali rodiče, aby jejich dcery nenosily odhalující oblečení, aby nedocházelo k „nedorozumění“ s 200 muslimskými uprchlíky žijícími v budově vedle školy. V dopise uvádí:

„Syrští občané jsou převážně muslimské víry a mluví arabsky. Uprchlíci mají svou vlastní kulturu. Protože naše škola je přímo vedle místa, kde jsou ubytováni, je třeba nosit takové oblečení, aby se zabránilo neshodám. Odhalené topy nebo halenky, krátké šortky nebo minisukně by mohly vést k nedorozumění.“

Místní politik řekl:

„Když muslimští dospívající chlapci jdou do bazénu, jsou ohromeni, když vidí holky v bikinách. Tito chlapci, kteří pocházejí z kultury, kde u žen je odsuzováno ukázat nahou kůži, budou sledovat dívky a trápí se, aniž by si to díky uvědomovaly. Samozřejmě, že to pak vytváří strach.“

Nárůst sexuálních trestných činů v Německu je dán převahou muslimských mužů v mixu imigrantů vstupujících do země. Rekordních 104 460 žadatelů o azyl přijelo do Německa v srpnu, čímž celkový součet za prvních osm měsíců roku 2015 stoupl na 413 535. Německo očekává, že přijde celkem 800 000 uprchlíků a přistěhovalců v letošním roce, což je čtyřnásobný nárůst oproti roku 2014. Nejméně 80% z příchozích migrantů jsou muslimové, podle nedávného odhadu Centrální rady muslimů v Německu se sídlem v Kolíně nad Rýnem. Žadatelé o azyl jsou v drtivé většině muži. Z 411 567 imigrantů, kteří vstoupili do EU v tomto roce bylo 72% mužů, 13% žen a 15% dětí (podle propočtů Agentury OSN pro uprchlíky).

ZDROJ: Soeren Kern (Soeren Kern je člen Gatestone institutu v New Yorku a také starší člen institutu evropské politiky v Madridu Grupo de Estudios Estratégicos).

http://pravyprostor.cz/epidemie-znasilnovani-zen-imigranty-propukla-jiz-i-v-nemecku/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře