Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Chystá se masakr civilních obyvatel? Novoruský Slavjansk obklíčilo více jak osmdesát tanků ukrajinské armády

Zločinecká ukrajinská armáda pod velením ilegálí ukrajinské vlády soustředila kolem města Slavjansk, které je nově součástí jednostranně vyhlášení novoruské Slavjakské lidové republiky, více jak osmdesát tanků. Informaci přinesla rozhlasová stanice Hlas Ruska s odvoláním na prohlášení starosty města Vjačeslava Ponomarjova. Napětí v oblasti roste, poté co ukrajinští hrdlořezové z Kyjeva uzavřeli částečně hranice s Ruskem, aby civilisté nemohli utíkat do Ruska a mohli je patrně všechny v jejich domech povraždit.

  • chysta-se-masakr-civilnich-obyvatel-novorusky-slavjansk-obklicilo-vice-jak-osmdesat-tanku-ukrajinske-armady

Některé hraniční přechody kontroluje místní domobrana, tak mohou uprchlíci Novorusko opouštět. Předtím štáb slavjanské domobrany prohlásil, že je to poprvé za dva měsíce konfliktu, co okupační invazní armáda Ukrajiny v Novorusku začala aktivně používat tanky.

Ukrajinské ozbrojené síly tanky rozmístily na kontrolních stanovištích u Slavjansku a Kramatorsku. Ponomarjov také uvedl: „Během tankových útoků na kontrolní stanoviště domobrany nás ostřeluje ukrajinské dělostřelectvo i za použití raketometů Grad, které útočí i na obytnou zástavbu v centru města, kde se nacházejí jen civilisté.“ Domobrana pokračuje v evakuaci civilistů z města k hraničním přechodům s Ruskem, které kontroluje.

Podle informací novoruské domobrany se chystají na odvrácení útoků ukrajinské okupační armády, po evakuaci civilního obyvatelstva, které je podle nich úmyslně ukrajinskou armádou vražděno. Kyjevská vládnoucí junta, celou operaci cynicky nazývá „kárnou.“ Tudíž je vraždění civilistů trestem za vyhlášení nezávislosti.

zdroj:http://a2larm.cz/2014/06/noam-chomsky-vaclav-havel-byl-statecny-muz/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře