Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Cenzurované projevy v EU.

"Tuto kapitolu můžeme považovat za závěrečnou. EU a USA dosáhly konečného bodu, a otázka, co bude dál, se stává víc než aktuální. Představme si scénář, ve kterém Viktor Orbán vyhlásí vážná omezení, snížení mezd a rostoucí ceny energií kvůli potřebě financování války na Ukrajině ze strany Maďarska.

Každý by řekl, že se Orbán musel zbláznit. Přesně to se ted děje v Německu. Současné německé vedení odsoudilo německou ekonomiku k smrti, a bez rychlé radikální změny je odsouzeno k záhubě. To znamená, že postupně bude německé hospodářství stále horší a horší.

  • cenzurovane-projevy-v-eu
 
Německo se dostane do dluhů, v důsledku toho lidé zchudnou a začne regrese, která nemá konce v dohlednu. To se mimochodem dotkne i nás tady v centru Evropy. Je to vlastně skrytá válka proti Evropě. Skutečným cílem je zničení Evropy. Zatímco my věříme, že Evropa bojuje za svobodu a prosperitu Ukrajinců proti zlé ruské agresi, to, co se ve skutečnosti děje, je systematické ničení Evropy, aby se z ní stala kolonie. Evropa s přebytkem inteligence a bohatou kulturou musí být zničena, aby se stala podřízenou umírajícímu impériu USA." 
 
Projev v EP: "...EP způsobil Evropě mnoho škod. Vysílal falešné zprávy, že reprezentuje evropský lid, ale není to pravda. Europarlament nainfikoval Evropu opravdu hanebnou stranickostí a nákaza je tak silná, že se rozšířila na další instituce jako je EK. Tento parlament se vzdal základní funkce a tou je zastupovat lidi. Namísto toho se stal strojem na implementaci tzv. evropského projektu, čímž se odcizil milionům voličů. Parlament se stal politickým nástrojem progresivní levice, aby nastolil a vnutil progresivní monopol s obrovskou netolerancí k odlišným názorům. Bez ohledu na to, kolikrát zopakujete slovo diverzita. Ta se v EU stala druhem který vyhynul- hlavně v tomto shromáždění.
 
Tento parlament je parlament jen na oko. Protože odmítá základní princip parlamentarismu, tedy odpovědnost. Chci připomenout, že poslanec je volený lidmi a svým voličům se musí zodpovídat. Ale tak to není v EU. Idea, která tvrdí, že španělští, němečtí, francouzští poslanci se zodpovídají voličům a mohou diktovat madarské či jakékoli jiné společnosti, které se nemohou zodpovídat a která jim nemůže dávat úkoly. To je jednoduše drzost! At to nazvete jakkoli, není to demokracie. Tento parlament zastupuje lid, který neexistuje. Pracuje jen pro projekt, který ignoruje realitu a právo a nemá odpovědnost. Otáčí se zády k milionům lidí a hájí zájmy jen jedné politické orientace. A toto je jen špička ledovce!
 
Vaše práce je zbytečná, platí vám za zbytečnou práci. Za dvacet let se EU velmi změnila. Ale lidé pro žádnou takovou změnu nehlasovali. Vy však chcete mít  takovou Unii, protože jste šílení federalisté. Žijete v bublině, máte šílené platy a vás nezajímá, že je tu 27 států různých prostředí, že jsou problémy s migrací a bezpečností. Úplně jste zešíleli a tento návrh, o kterém hlasujeme, můžete spláchnout, je zbytečný! Čím méně se EP míchá do věcí, tím lépe. Takže má práce je zde blokovat co nejvíc. Moc musí zůstat v národních parlamentech! A my víme nejlépe, co potřebujeme, než většina z vás. Nemáte ponětí, jak svět funguje! Toto byl můj slib.
 
Důvod, proč jsem byl zvolený a proč budu znovu zvolený s trojnásobkem hlasů. Protože nás  vlastence nenávidíte, nikdy vás tu nenecháme samotné, abyste okupovali naše státy. Proto já zde zůstanu a vy ne. Víte co, milí progresivní kolegové? Děkujeme, ale takovou budoucnost nechceme. A pokud budu europoslancem, tak nikdy nebudu hlasovat za omezení pravomoci a suverenity mé vlasti a občanů slovenské republiky. A vždy budu stát proti takovým, jací jste vy, kteří chcete omezit demokracii a rozhodování jednotlivých členských států."
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Eshu 2024-04-28 19:18
Rozhodně to tak nevypadá, že by Evropané prekypovali nábytkem inteligence...S píše je úplně zřejmé, že úplně zdegenrovali a zblbli. Nebo si tu snad někdo myslí něco jiného?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře