Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Byl polský prezident zavražděn při zinscenované nehodě?

  • letadlo-havarka
O leteckém neštěstí u Smolenska se v polských médiích zveřejňují jen oficiální a schválené informace, a tak není divu, že se mimo tento prostor šíří nejrůznější konspirační teorie. Pro představu, co všechno se nyní Polákům honí hlavou, nabízíme jednu z nich (aniž bychom přitom tvrdili, že je na ní alespoň zbla pravdy).

Franklin Delano Roosevelt kdysi řekl: „V politice se nic nestane náhodou. Pokud se něco stane, lze předpokládat, že tak to bylo plánováno." Co pak říkat, když je velká část jedné evropské vlády zabita při letecké havárii?

Komerční letadla přistávají ve špatném počasí neustále. Tisíce letadel bezpečně přistávají po celém světě za snížené viditelnosti, zatímco letadlo s polským prezidentem a několika vysoce postavenými představiteli se roztříští o zem. Buďte velmi podezřívaví, protože média se snaží svalit vinu na počasí nebo piloty.

Vzpomeňme na případ Clintonova ministr obchodu Rona Browna. Podezřívali ho z podvodů při financování volebních kampaní a zemřel při velmi vhodném pádu letadla nedaleko Dubrovniku krátce poté, co Clintonovým pohrozil, že se nenechá ke dnu stáhnout sám. Objevilo se podezření, že na kopci nedaleko letiště byl nainstalované falešný navádějící signalizátor, který k sobě za špatné viditelnosti Air Force 2 s ministrem na palubě přilákal.

Kdykoliv nějaký politik „náhodně" umře, stojí za to se podívat, zda onen zesnulý neudělal něco, co by mohlo vyvolat nelibost Židů nebo zkřížit zájmy New World Order, které v Evropě mají podobu Evropské unie (EU) a jejichž hlavním cílem je přinutit všechny členské státy ke společné měně a umožnit neomezený příliv imigrantů z třetího světa.

Nyní se zpochybňuje bezpečnost Tupoleva-154, ale prakticky všechny jeho havárie se odehrály u leteckých společností třetího světa nebo v odlehlých oblastech Sibiře. Největší katastrofa Tu-154 provozovaných v Polsku je právě ta s polským prezidentem a podstatnou částí polské vlády. To letadlo přitom ale loni v prosinci prošlo podrobnou kontrolou.

Zajímavý článek konstatuje: „V jednom z těch vzácných okamžiků jednoty se polská Národní banka a polská vláda shodly na potřebě oslabit polský zlotý, který se v posledních týdnech vracel na takřka předkrizovou úroveň. Silná měna je vnímána jako hrozba hospodářskému oživení. Po několika slovních intervencích z posledních dní centrální banka v pátek poprvé po více než desetiletí sáhla do skutečných peněz. Ve čtvrtek varovala, že je „technicky i psychologicky" připravena vstoupit na devizový trh, aby zabránilo „nadměrnému" posilování zlotého. Vládní činitelé pak řekli, že „silný zlotý" škodí růstu a plně podpořili rozhodnutí centrální banky. Snahou oslabit zlotý polští představitelé nadřadili zájmy polského národa nad zájmy evropského kolektivu známého jako Evropská unie. Další den polský prezident zemřel při letecké havárii spolu s mnoha dalšími vůdci země, včetně šéfa národní banky."

Cesta do Smolenska měla uctít památku polských válečných zajatců zavražděných komunisty během druhé světové války. Židé ale „konkurenci" k holocaustu nemají rádi. Chtějí být v roli hlavních obětí na světě, které si zasluhují nekonečný soucit, s nímž souvisí zákaz jakékoli kritiky Židů a Izraele. Kaczyński přitom ale upozorňoval nejen na masové vraždy páchané komunisty, ale zároveň na masové vraždy páchané komunistickými Židy. Židé hráli v komunismu klíčovou roli a Židé byli i mezi komisaři, kteří stříleli neozbrojené vězně a disidenty. Prezident Kaczyński slíbil odhalit komunistické vrahy, kteří během dlouhé komunistické okupace zabíjeli Poláky. Mnozí z těchto válečných zločinců byli Židé, z nichž někteří stále žijí v Izraeli a ve Spojených státech.

Je zajímavé, že v roce 1943 při leteckém neštěstí zahynul premiér polské exilové vlády, a to krátce poté, co se dozvěděl o masakru v Katyni a začal vyvolávat obavy, že svým postojem ohrozí spojenectví mezi komunisty a kapitalisty. Polští vojáci mezitím bojovali na západní frontě v řadách spojenců. Roosevelt a Churchill pak polský národ kompletně prodali v Jaltě k věčné okupaci stejným komunistům, kteří vraždili polské válečné zajatce.

Článek v JTA před časem poukázal na to, že „Židé pohlížejí na polského prezidenta se smíšenými pocity, protože byl zvolen s podporou stoupenců antisemitismu. Ne všichni polští Židé si ale myslí, by měl být Lech Kaczynski kritizován pro své extremistické spojence, a to zejména s ohledem na jeho přístupu k židovské otázce. Kaczynski, bývalý starosta Varšavy, nahradí prezidenta Aleksandera Kwasniewského, který byl populární mezi Židy v Polsku i ve světě, podle polských zákonů už ale nemůže být znovu do funkce zvolen. Katolicky orientovaná strana nového prezidenta, Právo a spravedlnost, vládne v zemi v koalici se dvěma stranami, extremistickou Sebeobranou a Ligou polských rodin, ´jejíž členové často vyjadřují antisemitské názory', konstatuje Institut Stephena Rotha při Telavivské univerzitě, který monitoruje postoje k Židům ve světě."

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře