Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

BUĎ SBOHEM, BRITSKÝ HEGEMONE

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

- jen taková drobná poznámka k UK

Jen těžko bychom dokázali najít lepší případovou studii v rozdílu mezi tzv. mozaikovým (vidíte souvislosti, tedy celý proces) a kaleidoskopickým (vidíte střípky, tedy jen "nesouvisející" události) myšlením, než je to, co se momentálně odehrává ve vztazích jednotlivých zemí k UK.

Jeden vidí pouze šíření nového viru a druhý vidí velmi dobře provedený řídící manévr na odpis jednoho centra koncentrace řízení.

  • bud-sbohem-britsky-hegemone
 
 
V UK se jim šíří nový, zmutovaný vir a svět (i ČR) proto samozřejmě musí reagovat a tuto zemi odstřihnout od zbytku světa (ještě, že je to ostrov, že?):
Již od začátku tvrdí lidé (ti znalejší) okolo KSB (Koncepce společné bezpečnosti), že celý Brexit byl umožněn pouze jako nástroj k likvidaci UK jako Hegemona, tedy jako střediska koncentrace řízení, přes které se odehrávala globální politika. Někteří naivní lidé ještě dnes dokáží tvrdit, že Brexitem získala UK "suverenitu" a že by ji mělo následovat více zemí. Jenže svět takto nefunguje, neděje se v něm nic, co by sloužilo k zájmu prostých lidí: NIC a NIKDY.
 
"Dne 23. ledna 2020 královna Alžběta II. podepsala prováděcí zákon k brexitové dohodě, který už dříve schválily obě komory parlamentu. Zákon tak vstoupil v platnost. Také orgány EU již tuto dohodu schválily. 31. ledna 2020 definitivně skončilo členství Spojeného království v Evropské unii a nastalo 11měsíční (!!!!!) přechodné období, během něhož bude muset Velká Británie dále plnit závazky k EU a je rovněž zapotřebí do konce tohoto období vypracovat detailní ustanovení pro další vývoj vztahů s EU."
 
Tyto nové "vztahy" jsou právě nastolovány pomocí tohoto viru, který je perfektně načasován. Britové jsou bráni jako potencionálně nakažení, nemocní, které je nutné pěkně izolovat na jejich ostrovech a ponechat je svému osudu, vždyť to přece takhle chtěli, ne?
 
Takto končí Impéria, které Globální elity již nepotřebují ke svému řízení. Až neskutečně snadné, když máte zdrojové možnosti a lidi na patřičných místech, že?
 
zdroj: FB Petra Nováka

Facebook komentáře