Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Británie hrozí konfiskací majetku ruských oligarchů

Poznámka CFP:

Jakže to již nejméně rok opakuje Pjakin?: Když tito kolaboranti nesplní zadaný úkol (puč uvnitř Ruska) nebo je již jejich páníčci nebudou potřebovat, veškerý jejich majetek, nakradený v Rusku, jim zabaví! A protože tito oligarchové toho mnoho vědí a mohli by někde zbytečně mluvit, seznámí je následně s Novičokem! A aby z toho byl dvojí užitek, z vraždy obviní Putina! (Ostatně i Američané ruským oligarchům již jednou takové znárodnění majetku předvedli!):

Zdeněk Bálek

  • britanie-hrozi-konfiskaci-majetku-ruskych-oligarchu

Britské ministerstvo zahraničí uvádí, že nadcházející balíček sankcí proti Rusku mimo jiné umožní zablokovat a zabavit majetek ruských oligarchů v Británii. 

Okamžik, před kterým varovala vlastenecká veřejnost koncem 90. let a osobně Putin v posledních 10 letech, se blíží. Peníze a majetek vyváděné z Ruska „do bezpečí Británie“ již nejsou v bezpečí. 

Návrh zákona o nových sankcích bude přijat 31. ledna.

Litovat osoby, které vyvádějí peníze do Británie a skupují domy v centru Londýna, samozřejmě nikdo nebude. Navíc byli tito „efektivní majitelé“ varováni, že to tak může skončit.

Senátor Klimov: Zabavení majetku „oligarchům“ způsobí odliv kapitálu

„Legitimita případného rozhodnutí Londýna zabavit majetek „ruským oligarchům“ je pochybná a způsobí odliv kapitálu ze země například do Švýcarska nebo Hongkongu“, Andrej Klimov, šéf komise Rady federace pro ochranu státní suverenity Ruské federace, cituje RIA Novosti.

PS. 

Británie také slibuje zvýšit kontingent svých vojáků v Pobaltí (až 1,5-2 tisíce lidí + vybavení + letectvo).

zdroj: https://www.pokec24.cz/politika/britanie-hrozi-konfiskaci-majetku-ruskych-oligarchu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře