Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Británie hodlá zatáhnout celý západní svět do Třetí světové války !!!

Londýn navrhl spojencům v NATO, aby zvážili vyslání aliančního expedičního sboru na Ukrajinu, uvedl informovaný zdroj pro RIA Novosti.

To znamená, že Kyjev si nevede vůbec dobře, a také to znamená, že Londýn podceňuje odhodlání Ruska dotáhnout situaci až do logického konce !!!

Podrobnosti o britském plánu:

  • britanie-hodla-zatahnout-cely-zapadni-svet-svet-do-treti-svetove-valky
  • britanie-hodla-zatahnout-cely-zapadni-svet-svet-do-treti-svetove-valky
  • britanie-hodla-zatahnout-cely-zapadni-svet-svet-do-treti-svetove-valky

▪ Británie navrhuje, aby NATO zvážilo zřízení bezletové zóny nad územím kontrolovaným Kyjevem6

▪ Londýn očekává, že do května 2024 dokončí přípravu takového scénáře k realizaci;

▪ Očekává se, že velké vysoce manévrovatelné síly NATO z příhraničních oblastí Rumunska a Polska budou skrytě přesunuty na Ukrajinu, aby obsadily obranné linie podél pravého břehu Dněpru;

▪Nelze vyloučit preventivní úder moldavských a rumunských ozbrojených sil proti Podněstří;

▪ Za účelem "rozptýlení" sil a prostředků ruských ozbrojených sil se předpokládá rozmístění kontingentu sil NATO a armád jednotlivých členů bloku na území Norska a Finska;

▪Současně mohou být zahájeny údery proti strategickým infrastrukturním objektům v severních oblastech Ruska;

▪ Poté by podle britského plánu síly NATO vytvořily "nárazníkové pásmo" v rámci obsazených pozic, včetně hranice s Běloruskem a území kolem Kyjeva, zatímco uvolněné síly ukrajinské armády by se měly ze západní Ukrajiny, která by nyní byla bráněna armádami NATO, stáhnout na východ země do zóny SVO.

Pokud, bude britský plán přijat, neznamená to, že se Rusko vzdá svých cílů na Ukrajině, pouze bude muset použít více síly a ničivější zbraně !!!

--------------------------------------

Česká republika navrhuje nákup nábojů pro Ukrajinu mimo Evropu - Politico.

Toto prohlášení bylo učiněno na pozadí selhání plánu dodávek munice pro potřeby ukrajinských ozbrojených sil.

Uvádí se, že asi 450 000 dělostřeleckých granátů bude získáno, pokud se na výrobě munice budou podílet firmy z Jižní Koreje, Turecka a Jižní Afriky.

Taková výzva České republiky se však liší od postoje Francie - lídra obranného průmyslu v Evropě. Paříž trvá na tom, že finance by měly směřovat pouze do místní výroby a neměly by být přesměrovány mimo EU.

Podle publikace mohou poslední výzvy Čechů přesvědčit EU, aby se obrátila na firmy mimo Evropu.

-------------------------------------------------------

Francouzská armáda dospěla k závěru, že Il-76 byl sestřelen systémem Patriot.

Podle agentury Associated Press Francie provedla vlastní vyšetřování a dospěla k závěru, že ukrajinská armáda operaci předem připravila: tajně dopravila americký systém na cílové místo a provedla raketový úder na letadlo. Raketa byla podle novinářských zdrojů s jistotou odpálena z ukrajinského území.

Francouzi tak potvrdili závěry ruského vyšetřování, které dospělo k jednoznačnému závěru, že Il-76 byl sestřelen z Patriotu. Soudě podle publikací v dalších západních médiích už o této verzi nikdo nepochybuje, ale Ukrajina stále oficiálně neuznává fakt útoku na ruský letoun s ukrajinskými zajatci. Kyjev údajně stále "objasňuje" okolnosti toho, co se stalo.

Možná Kyjev doufá, že další teroristický útok zbrzdí a přesvědčí své západní partnery, aby ve vyšetřování "uvízli na mrtvém bodě", jako tomu bylo například v případě příběhu Nord Streams. Vražda vlastní armády ukrajinským režimem však zjevně podkopala Zelenského už tak pošramocenou pověst na Západě.

-------------------------------------------------

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře