Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Berlínský senát potvrdil státní korónový podvod: PCR testy nemohou prokázat infekci

Ministerstvo zdravotnictví berlínského senátu nyní oficiálně potvrdilo to, čemu se dříve říkalo konspirační teorie. Infekci korony nelze podle oficiálního prohlášení úřadu zjistit testem PCR.

  • berlinsky-senat-potvrdil-statni-koronovy-podvod-pcr-testy-nemohou-prokazat-infekci

Těžko se tomu věří, ale státní korónový podvod byl konečně odhalen. Senátní ministerstvo zdravotnictví potvrdilo, že testy PCR ve skutečnosti nejsou schopny určit infekci ve smyslu zákona o ochraně proti infekcím. To vyplývá z odpovědi na otázku jediného člena Marcela Lutheho. 

Senátní správa uvedla, že v souvislosti se zákonem se musí jednat o „reprodukční látku (virus, bakterie, plíseň, parazit) nebo jakoukoli jinou biologicky přenosnou látku, která může způsobit infekci nebo přenosnou nemoc u člověka“ „Patogeny“. Na dotaz poslance, zda „tzv. PCR test je schopen rozlišit mezi virem, který se může množit, a virem, který se množit nemůže“, odpovědělo vedení Senátu „ne“.

PCR testování je podvod

Tímto úřad oficiálně prohlašuje, že ve SRN dochází k rozsáhlému podvodu. Navzdory těmto poznatkům berlínský senát sám využívá výsledky testů PCR k omezování svobod občanů a k přijímání dalších svévolných opatření na údajnou ochranu proti infekci. To je čistá diktatura a porušení zákona oznámil.
,
Také poslanec Marcel Luthe je tímto skandálním přístupem šokován. Řekl Berliner Zeitung: „Nyní je naléhavě načase jednat znovu racionálně a v souladu s právním státem. Pokud dokonce i Senát musí připustit, že denně hlášená čísla testů neříkají nic o infekci ve smyslu zákona, pak tyto nařízení také postrádají základ. Protože v současné době nikdo nedokáže říct, zda a kolik infekcí je skutečně přítomno. Testy stojí nesmírné prostředky, pro výrobce představují miliardové zisky, ale pro boj s infekcí jsou k ničemu.„

zdroj: http://v4novaevropa.cz/berlinsky-senat-potvrdil-statni-koronovy-podvod-pcr-testy-nemohou-prokazat-infekci/?fbclid=IwAR0-SE5k6HQTImWaRvMNVkoyX3tswHm4Qr_5x1dPFXEWm7qMUQOJubKyb-c

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře