A.Lukašenko: Pokud Západní Ukrajina požádá o pomoc proti polské armádě, tak jí podpoříme...
Pokud Západní Ukrajina požádá o pomoc proti polské armádě, tak jí plně podpoříme, převzetí ukrajinských území Polskem je pro nás nepřijatelné, pronesl s ledovým klidem běloruský prezident Alexandr Lukašenko při rozhovoru s ruským prezidentem Vladimírem Putinem.
Největší radost by tím asi udělal nudícím se Wagnerovcům.
přiloženo video:
https://vk.com/video-50332460_456394124
------------------------------------
Poláci musí vědět jedno - jediný krok jejich jednotek přes běloruskou hranici, bude jejich posledním. Nebudou žádné varovné výstřely, ani polovičatá opatření, pokud napadnou svazový stát Bělorusko - řekl ruský velvyslanec v Bělorusku Boris Gryzlov.
-------------------------------------
Podle Lukašenka se Wagnerovci začínají nudit a vést řeči ve stylu - co se podívat do Varšavy
Chtějí se vrátit do bojů a pomoci Rusku k vítězství - bylo by lepší je poslat na Kyjev, nebo na Charkov, než riskovat, že "tvrdě" zareagují na nějakou "polskou provokaci".
přiloženo video:
https://vk.com/video-50332460_456394119
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Pravda o Ukrajině.
- 99 % ukrajinských mužů jsou poklonkáři a genetičtí otroci - ukrajinský odvodový vojenský komisař:
- Moskva bude souhlasit pouze s kapitulací Kyjeva
- Orbán končí s Utopií.
- Rusové postupují na Donbase u Avdějevky a Ukrajinci se s obrovskými ztrátami pořád marně snaží prorazit ruskou obranu na Záporožské frontě !!!
- Stále více důkazů, že se blíží totální mobilizace na Ukrajině: Zelenskyj pověřil Zalužného a Umerova, aby předložili komplexní mobilizační plán.
Komentáře