Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ukrajinský psychopatický novinář promluvil v televizi

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Tak nevím, ale Ukrajina vedená Kyjevem mi čím dál více připomíná cizí, neznámou planetu. Jako by tam všichni četli místo Bible Hitlerův Mein Kampf.

Nejprve plynová princezna Julie Tymošenko, vyzývá Ukrajince, aby vzali do ruky zbraně a šli vraždit Rusy a použili k tomu atomovky, nyní psychopatický novinář chce pomocí genocidy čistit Dombas.

  • ukrajinsky-psychopaticky-novinar-promluvil-v-televizi

Co mají podle mne tito lidé společného je těžká duševní porucha.

Ukrajinský novinář, představitel Kyjevské kreativní třídy, Bohdan Butkevič, ve vysílání ”Gromadska TV” prohlásil, že je třeba zničit lidi z Donbassu přes genocidu a vraždu 1,5 milionu obyvatel Doněcka.

“Donbass není jenom depresivní region. Je tam spousta nepotřebných lidi. Mluvím o tom naprosto vědomě. V Doněckým regionu je asi 4 miliony obyvatel, a z toho je tak 1,5 milionu navíc. My nepotřebujeme pochopit Donbass, my potřebujeme pochopit ukrajinský národní zájem. Donbass je potřeba využívat jako zdroj. Pokud jde o Donbass, neznám recept, jak to udělat rychle. Nicméně, nejdůležitější v tomto okamžiku je, ať to zní jakkoliv krutě: je tam určitá kategorie lidí, kterou je potřeba jednoduše zabít.” – řekl novinář.

Usvědčující video zde.">www.youtube.com/watch?v=mhYyj5l9Lx0

Psychopatie je, bohužel, spíše parazitní životní strategie, než cokoliv jiného: "sport" těch, kteří považují agresivitu za sílu a slušnost za slabost.

Chci vás ujistit, že manipulativní a zneužívající jednání normální není. Naprostá většina lidí má cit pro ostatní a tendenci spolupracovat. Právě toto milující a spolupracující jednání je to, co nás nejvíce definuje jako lidské bytosti a co nás předurčuje dosáhnout velkých věcí společně.

Naneštěstí máme mezi sebou malé % lidí (čtyři ze sta), kteří mají se spoluprací a s respektováním citů a práv ostatních velký problém. Namísto spolupráce uplatňují kontrolu a moc. Namísto lásky je v nich vědomí přednostního nároku na to, co chtějí. Bývají povzneseně nad věcí. Své štěstí realizují téměř výhradně na úkor ostatních. Činí tak bez lítosti a bez svědomí.

Facebook komentáře