Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Trump jako Lincoln?

Emil Kalabus

Když jsem několik dní analyzoval nové poznatky z průběhu amerických voleb, narazil jsem na článek, který mne doslova šokoval. Odhaluje totiž dění v USA, které může nastat v příštích dnech a týdnech.

  • trump-jako-lincoln

Nehledě na to, zda tíhneme ke konspiračním teoriím nebo ne, je uvedený scénář velmi pravděpodobný a proto o něm maenstreamová media zarytě mlčí.

Každým dnem se jeví jako pravděpodobnější, že o budoucím prezidentovi USA nakonec rozhodne Nejvyšší soud USA. Při projednávání volebních stížností a žalob na falšování voleb, vyplouvají na povrch stále další skandální informace o obřím rozsahu volebního podvodu, který byl zřejmě spáchán při letošních prezidentských volbách. Na to konto prezident Trump přijímá obrovské výzvy pro sebe i celou Ameriku.

 

Jen v krátkosti si připomeňme o co jde a co všechno se může stát... Neříkám, že se to stane, ale potenciální možnost k naplnění tohoto scénáře zde je.

Zopakujme si to co víme a co mainstreamová média pečlivě tají.

Dne 2.12. Donald Trump přes televizní obrazovky obvinil demokraty ze spáchání obrovského volebního podvodu!

Trump ve svém projevu toho dne řekl, že tyto podvody se musí odhalit a vyšetřit, jinak Američané přijdou o svou zem a bude jim ukradena!

Trump řekl, že nemá vyšší povinnost jako prezident USA, než hájit zákony a ústavu USA a jejich volební systém, který je cílem koordinovaného útoku a obléhání. 

Jen pár hodin po Trumpově projevu v Bílém domě vyšel ve Washington Times celostránkový inzerát hnutí We The People, které zastupuje Sidney Powell, aby prezident Trump vyhlásil na území USA rámcově omezené stanné právo a zajistil opakování voleb pod dozorem americké armády! K tomu by mělo dojít v případě, když Nejvyšší soud USA podlehne nátlaku Deep State a neudělá nic se zfalšovanými volbami! V minulosti k podobnému opatření již došlo ze strany Abrahama Lincolna! Výzvu na Twitteru už podpořil i generál Michael Flynn!

Hnutí okolo slavné právničky a bývalé federální prokurátorky Sidney Powell a gen. Michaela Flynna vyzvalo Trumpa k vyhlášení stanného práva s cílem opakování voleb v USA, Trump o několik hodin předtím v projevu tajemně naznačil, že to zvažuje…

V inzerátu je odkaz na americkou historii, kdy prezident Abraham Lincoln nechal armádou zatknout senátory, guvernéry a kongresmany, kteří ohrožovali integritu a bezpečnost voleb a republiky. A včerejší Trumpův projev s jeho výroky o tom, že jako prezident je odhodlán chránit volební systém v USA, tak byl ve skutečnosti určen nikoliv americké veřejnosti, ale měl za úkol, aby dolehl k uším náčelníků ozbrojených sil USA, tedy ke generálům v Pentagonu. Donald Trump si totiž v projevu vymezil pozici jako prezident, který má povinnost chránit zákony, ústavu a volební systém. Jinými slovy, prezident se v projevu vůbec nestavěl do pozice kandidáta ve volbách, ale opřel se o současnou a stále platnou pozici prezidenta, který má za povinnost chránit ústavu a zákony.

Ten projev byl vyslaným signálem, že omilostnění generála Michaela Flynna nebylo bezúčelné. Jakmile prezidentův projev skončil, gen. Michael Flynn, Sidney Powell a Lynn Wood vyjeli jménem hnutí We, The People Convention (WTPC) ve Washington Times de facto občanskou objednávku s výzvou prezidentovi, aby kráčel ve šlépějích Abrahama Lincolna a zahájil za pomoci armády zatýkání a rovněž opakované volby pod dozorem armády. CNN mlčí jako zařezaná a je jasné, že zadky se jim svírají strachem, protože Trump neměl projev ve 12 hodin 2. 12. 2020 pro srandu králíkům, ale protože použije prezidentské pravomoci k ochraně ústavy. Ano, situace došla do bodu, kdy prezident stojí před použitím této moci, kterou mu dává ústava.

Zmínil jsem se, že hnutí okolo právničky a bývalé federální prokurátorky Sidney Powell a gen. Michaela Flynna vyzvalo Trumpa k vyhlášení stanného práva s cílem opakování voleb v USA.

Část textu inzerátu ve Washington Times je následující:

WTPC vyzývá prezidenta, aby vyhlásil omezené stanné právo, aby se konaly nové volby a armáda chránila naše hlasování, pokud zákonodárci, soudy a kongres nebudou dodržovat ústavu.

Hnutí požaduje výkon mimořádné autority na obranu našeho hlasování, protože stanné právo je lepší než občanská válka!

Zdroj: https://www.epochtimes.cz/…id/

https://aeronet.cz/…sa/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře