Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Příjemný šok na novinkách a důkazy o tom, že ukrajinská armáda ostřeluje civilní cíle záměrně.

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Pozice krajní pravice a ultranacionalismu v ukrajinské společnosti znepokojivě sílí, a tento trend je tak třeba podle amerického serveru The Huffington Post bez přikrášlování zmapovat.

Co se přihodilo, že také na Novinkách.cz napsali konečně pravdu? Odpověď mi dal jeden komentář k této události:
„Takže až když o tom napíše americký list, tak se o tom může psát i u nás? Všichni lidé, kteří se nebojí podívat jinam než do amerického análu, už to dávno vědí. Divná svoboda tisku.“

  • prijemny-sok-na-novinkach-a-dukazy-o-tom-ze-ukrajinska-armada-ostreluje-civilni-cile-zamerne

Zatímco pomalu, ale jistě media hlavního proudu přiznávají problém ultranacionalismu na Ukrajině viz Novinky.cz zde: 
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/360095-krajni-pravice-na-ukrajine-znepokojive-sili-napsal-huffington-post.html, ukrajinská vojska páchají dál válečné zločiny na civilním obyvatelstvu, a to zcela záměrně, promyšleně.

Aby toho nebylo málo, Novinky.cz mne překvapili ještě jednou a to už jsem se opravdu sám sebe ptal. „Co se to děje, to není samo sebou?“
Po dlouhodobém cíleném útoku na Rusko a obviňování Ruska z vysílání armády na Ukrajinu nastal na Novinkách obrat. Článek - Bublina splaskla, ukrajinské síly nebojují s regulérními ruskými jednotkami, mi opravdu vyrazil dech. Téměř jsem si připadal, že jsem si popletl servery a jsem na našem CFP.

Tvrzení o nasazení regulérních ruských jednotek na území Ukrajiny, se kterými přicházela v posledním týdnu ukrajinská média, popřel ve čtvrtek náčelník ukrajinského generálního štábu Viktor Muženko, píše se na zmíněném serveru.
Tak a máme to. To co CFP a další nezávislá media tvrdí celou dobu, náhle potvrzují média hlavního proudu.
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/360213-bublina-splaskla-ukrajinske-sily-nebojuji-s-regulernimi-ruskymi-jednotkami.html

Osobně chválím server za zveřejnění těchto článků. Na rozdíl od pana Mitrofanova a dalších neobjektivních autorů se novinky odtrhly a vnesly trochu slunečního světla do nekonečné šedi demagogických propletenců používaných mnohými jejich autory.

Kdyby tak Novinky.cz zmapovaly skutečnou situaci na Doněcku, vysvětlily lidem co je například prapor Azov, byl bych spokojen.
A také by seznam mohl zveřejnit fakta jako my zde, že ostřelování civilních cílů Ukrajinskou armádou je záměrné a je de facto válečným zločinem. Přinášíme důkazy pro toto tvrzení níže.

A co to tedy je ten prapor Azov? Symboly SS v ukrajinském provedení
Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/2014_08_14/Symboly-SS-v-ukrajinskem-provedeni-3870/

A zde je čtyřminutová reportáž Ruské TV z 28.1.2015 o tom, jak se našly na dobytých stanovištích dělostřeleckých ostřelovačů Ukrajinské armády mapy, na kterých byly vyznačeny civilní cíle. Útočníci byli vyhnáni povstalci z blízkosti města Gorlivky, která byla jedním z nejčastějších cílů dělostřelců.

Ukořistěné dokumenty Ukrajinské armády: Ostřelování civilních cílů je záměrné - 28.1.2015
https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=85114404&;v=6hiEUMR0CZk&x-yt-ts=1422579428

Facebook komentáře