Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Někteří vědci varují! Vakcinace a možné riziko pro celé lidstvo! Vědec vyzývá WHO a odborníky z celého světa, aby zastavili plošnou očkovací kampaň!

Emil Kalabus

Vakcíny proti covidu představují riziko pro všechny obyvatele Země. Odpovědný je spíše ten, který se odmítá očkovat genetickými typy vakcín! 

Je autorem tohoto výroku, konspirátor nebo blázen? Ani jedno ani druhé.

  • nekteri-vedci-varuji-vakcinace-a-mozne-riziko-pro-cele-lidstvo-vedec-vyzyva-who-a-odborniky-z-celeho-sveta-aby-zastavili-plosnou-ockovaci-kampan
Autorem uvedeného výroku je Dr. Christian Velo, molekulární genetik na Univerzitě Paris-Saclay a předseda Vědecké Rady CRIIGEN (Výbor pro nezávislé výzkumy a informace o genetice). 
 
V důsledku očkování vakcínami typu DNA a mRNA, může podle Vela, vzniknout nakažlivější a smrtelnější virus. Jednou z vlastností virů, které patří do stejné kategorie totiž je, že si mohou vyměnit části genetického materiálu. Jde o tzv. virovou rekombinaci. 
 
Stalo se to například s virem H1N1 a jeho trojitou rekombinací viru prasat, ptačího a lidského. Naštěstí je riziko extrémně nízké. Aby se to stalo, bylo by třeba, aby osoba, která dostane vakcínu, měla v témže okamžiku jiný virus, aby ten virus byl podobného typu, a aby oba viry (nebo mRNA + jiný virus) byly přítomny v téže buňce, aby došlo k rekombinaci, a zároveň, aby tato rekombinace vytvořila nebezpečnější nebo nakažlivější virus. 
 
Vzhledem k počtu lidí, na kterých by bylo třeba dělat testy, není možné toto riziko účinně vyhodnotit. Avšak i když si představujeme extrémně nízké riziko, například 1 "špatná" rekombinace na 100 000 lidí, jakmile plánujeme očkovat miliony až miliardy lidí, toto riziko již není vůbec zanedbatelné: "Nezapomeňme, že stačí, aby jeden virus vznikl někdy někde, aby následky byly katastrofální a globální !!! To je přesně to, co nás naučil SARS-CoV-2. " říká Dr. Christian Velo. 
 
Takže i když je toto riziko nízké, zamysleme se, jestli ho chceme brát vážně, neboť je rizikem pro celé obyvatelstvo Země. Pokud člověk přemýšlí pouze za sebe individuálně, tak tyto nové genetické vakcíny mohou být prospěšné. Avšak kolektivní aplikace představují nepřijatelné riziko pro lidský druh! V tomto kontextu je zodpovědný spíše ten, který se odmítá očkovat genetickými typy vakcín! 
 
Podle Jacques Testarda, známého francouzského biologa, argument "pokud se nepůjdeš očkovat, tak nemyslíš na ostatní" je mylný. V tomto kontextu je tím, který myslí na ostatních právě ten, kdo se očkovat genetickými vakcínami nedá! Nebrat toto riziko v úvahu a nikde o něm ani nediskutovat je ještě méně pochopitelné, neboť existují alternativy - už ověřené technologie (inaktivovaná vakcína, rekombinantní vakcína). 
 
Významný vědec Geert Vanden Bossche, DMV, PhD, Nezávislý virolog a odborník na vakcíny, bývalý zaměstnanec Gavi a Nadace Billa a Melindy Gatesových otevřeně vyzývá WHO a odborníky z celého světa, aby zastavili plošnou očkovací kampaň proti Covidu-19 a vysvětluje, co současné vakcíny proti Covidu-19 způsobují.
   
Podle Bossche plošné očkování během pandemie tvoří nezkrotné monstrum. Z díla tohoto vědce vyplývá, že očkovaní lidé se sice stávají rezistentními, ale vir v těchto lidech mutuje a přenáší se prostřednictvím některých jedinců dál. Tito lidé jsou sice rezistentní, ale nejsou imunní. Stále jsou nosiči a šiřiteli virů, který v jejich tělech nabyl novou mutaci nebo často odolnější formu.
 
Klíčová otázka je: proč se nikdo nezabývá virovým imunitním únikem? Podle Bossche je podávaný typ vakcín nevhodný. Je potřeba sestavit vakcíny na bázi buněk NK, které primárně umožní, aby byla naše přirozená imunita lépe připravena (paměť!) a aby vyvolala kolektivní imunitu (což je přesný opak toho, co současné vakcíny proti Covidu-19 dělají.
 
Proto vědec vyzývá WHO a odborníky z celého světa, aby zastavili plošnou očkovací kampaň proti Covidu-19 a vysvětluje, co současné vakcíny proti Covidu-19 způsobují. 
 
Geert Vanden Bossche, DMV, PhD, Nezávislý virolog a odborník na vakcíny, bývalý zaměstnanec Gavi a Nadace Billa a Melindy Gatesových vyzývá vědce celého světa k diskuzi.
 
„Jsem cokoliv, jen ne odpůrce očkování. Jako vědec se obvykle neuchyluji k jakékoliv platformě tohoto typu, abych zaujal stanovisko pro témata týkající se vakcín. Jako oddaný virolog a odborník na vakcíny dělám pouze výjimku, když zdravotnické úřady dovolují, aby se vakcíny podávaly způsoby, které ohrožují veřejné zdraví, především když se ignorují vědecké důkazy.
 
Současná extrémně kritická situace mě nutí se uchýlit k této naléhavé výzvě. Jelikož nebývalá míra lidských zásahů v pandemii covidu-19 nyní představuje riziko, že vyústí v globální katastrofu, tuto výzvu nelze vyjádřit dostatečně hlasitěji a rázně.“
 
 
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře