Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Násilný multikulturalismus neobohacuje. Naivky a sluníčkáři v šoku.

Hodnocení uživatelů:  / 26
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Dne 19. listopadu 2015 jsem publikoval na CFP článek s názvem - Článek určený všem sluníčkářům. Zde jsem varoval všechny naivky a sluníčka před tím, co všechno může z jejich podpory multikulturalismu vzejít.
Citoval jsem tehdy Lecha Walesu a Jiřího Kobzu.

Lech Walesa: "Pokud Evropa otevře brány, budou se jednou stínat hlavy i tady."

Bývalý diplomat Jiří Kobza působil roky v islámských zemích. Píše všem humanistům multikulturalistům, soucitným a pomáhajícím duším, co se mohou přetrhnout, aby se nějak zavděčily „uprchlíkům“ následující:
„Uvědomte si prosím, že podle Koránu, jste jenom jejich služebníci a cokoliv pro ně uděláte, cokoliv jim dáte, je z jejich strany považováno za pouhé splnění vaší povinnosti jako otroka svým pánům.
Vaše soucitnost a milosrdenství je chápáno (a interpretováno) Koránem, jako výraz ponížení, podřízenosti a přiznání nadřazenosti muslimů ostatním lidem. Čím lépe a více jim sloužíte, tím více jich bude chtít přijet a užít si dobrovolných otroků a (zejména) otrokyň.
Od malička je to takto učí. Po příchodu do Evropy se v jejich očích toto učení potvrzuje.
Tak už toho propána vy pitomci nechte, dostanete nás všechny do maléru !“

  • nasilny-multikulturalismus-neobohacuje-naivky-a-slunickari-v-soku

No vidíte, neuplynuly ani dva měsíce a po silvestrovských bezesných nocích se postoj médií v Německu i jinde v Evropě mění. Stejně tak tomu je i u těch naivek, které v srpnu vítaly uprchlíky na nádražích. Dnes si ty holky uvědomují, že na stejném nádraží mohly být znásilněny přesně těmi hochy, které před pár měsíci s takovou srdečností a důvěrou vítaly . Celá kulturní evropská společnost je v šoku. Hlavně sluníčkáři, pravdoláskaři a naivky teď neví, kudy kam. 

Americký prestižní deník New York Times přinesl komentář Rosse Douthata, který varuje Evropany před bezhlavým humanitarismem. Podle něho je současná migrační vlna nezvládnutelná ne kvůli počtu, ale protože většinou jde o mladé muže. Komentátor současný přístup Evropy a hlavně Angely Merkelové považuje za bláznovství, kterým si zaděláme na obrovské problémy. Lze říci, že „tají ledy“ a začíná se na možná rizika čím dál více upozorňovat, nebo jde o strašení? Co se všechno musí stát, aby evropští lídři změnili kurz?

Německo a potažmo celá Evropa je v ohrožení díky politice Angely Merkelové. Narůstá odpor proti její vstřícné politice vůči migrantům doma i v zahraničí.

Jan Schneider si všímá manipulací s emocemi a strachem a varuje před ukvapenými reakcemi občanů. Na druhé straně ovšem konstatuje: „Přijde-li milion uprchlíků téměř jedním vrzem, zapomeňte na humanitarismus. Je to válka. Přesně podle studie „Migrace jako zbraň“. Nezlobte se ani tak na migranty, že se nechali ve své bídě zneužít. Hledejte za nimi iniciátory, kteří ten šílený danse macabre spustili.“

O tom, že situace vážná je píší i německé listy. Německu hrozí útoky podle pařížského scénáře, varují zpravodajci. V Německu hrozí teroristický útok ve stylu pařížských atentátů z loňského listopadu. S odvoláním na analýzu ministerstva vnitra to napsal německý deník Bild. Největší bezpečnostní riziko podle analýzy představují lidé, kteří se zapojili do bojů v Sýrii po boku džihádistů Islámského státu. „Německo je cílem džihádisticky motivovaného násilí, které se kdykoli může realizovat ve formě násilných činů proti státním a civilním zařízením, stejně jako proti státním zaměstnancům a běžnému obyvatelstvu," citoval Bild z analýzy.

Vážný je názor Jiřího Weigla, že to možná evropské elity dělají schválně, že je jejich záměrem kohezi naší společnosti narušit, protože jedině tak mohou dospět ke svému skutečnému, nahlas nevyslovovanému cíli, kterým je vytvoření ‚nové Evropy‘. Bez nás, kterým stará Evropa vyhovovala a vyhovuje. Z migrantů by mohla vzniknout první skupina ‚příslušníků vysněného evropského národa, kteří nebudou mít žádné minulostní vazby na ten či onen domovský stát a kteří se díky tomu budou s EU snadno a rychle identifikovat. Jeho výrok ‚migranti jako tmel sjednocené Evropy‘ je zásadní... 

„Z přístupu evropských politiků a celosvětového dění to opravdu vypadá na šílený plán jak rozleptat Evropu jako celek. Jinak by se proti této invazi Evropa postavila. Jediný výsledek, pokud okamžitě nezatáhneme brzdu, nebude ´nový evropský národ´. Budou to jen sociální, bezpečnostní a zdravotní problémy, které Evropu destabilizují. Tomu musíme zabránit,“ říká předseda poslaneckého klubu Úsvitu Marek Černoch.

Pro vytvoření nového člověka je třeba vykořenit vžité vzorce chování a rozbít vžitý pojem o významu rodiny.

Publicista Ivan Poledník konstatuje smutnou pravdu: „Na všech frontách probíhá útok proti všem pojetím rodiny. Na úrovni užší rodiny jsou nejtěžšími zbraněmi liberálních sil homosexualismus, genderismus či indoktrinace dětí. Na úrovni širší (národní) rodiny je to pak multikulturalismus či ideologie tzv. politické korektnosti. Ďáblův prapor se navíc umí co chvíli přeskupit a nasadit své síly tu na jedné, tu na druhé frontě. Důležité je vědět, že se stále jedná o jednoho stejného nepřítele.“

Multikulturalismus je podle vojenského analytika Kollera v podstatě globální snaha o zničení genetické podstaty národů – tedy rasismus. Žádný národ s něčím takovým nemůže souhlasit, pokud nezdegeneruje na úroveň tupého dobytka, říká Koller.

„Neustálý pokles životní úrovně většiny obyvatel, likvidace rodiny, snaha o zničení národů a jejich států, nebezpečné a urážlivé zatajování pravdy, nezasloužené zvýhodňování minorit a zájmových skupin, podpora ekonomického parazitování, nemožnost dovolat se spravedlnosti a další projevy evropské svobody, demokracie a lidských práv dosahují hranice únosnosti. Nejhorší rasista je ten, kdo ničí vlastní národ. Základním úkolem každého demokraticky zvoleného politika je ochrana života, zdraví a majetku svých občanů a voličů. Jejich povinností je prosazování zájmů a názorů většiny občanů a voličů. Pokud tak nečiní, prosazují cizí zájmy a pohrdají většinou občanů, je třeba se jich zbavit ve volbách.“

Mnohé čtenáře napadne zda zmiňovaní přispěvatelé nejsou podporovateli konspiračních teorií.
Osobně se domnívám, že zde již neplatí otázka zda jde o konspirační teorie. Zde platí - sledujme jak se konspirační teorie uskutečňují v praxi. 

Pan Klaus, již dříve tvrdil, že velcí evropští lídři a ideologové Evropy imigraci chtějí (a imigranty sem fakticky záměrně zvou), neboť chtějí způsobit, aby v Evropě začali dominovat imigranti, kteří nejsou svázáni minulostí s evropskými národními státy, aby splnili „odvěký sen všech šílených utopických ideologů od Marxe po Merkelovou – vytvořit Evropu a nového evropského člověka a evropský národ“.

Klaus byl před nějakou dobou nazýván zastáncem konspirační teorie. „Multikulti“ večerníčky pro děti o křížení bílé ženy s černým mužem v podání herce Miroslava Donutila však dávají tvrzením pana Klause a jeho konspirační teorii zcela nový náboj. 

Facebook komentáře