Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Komentáře bez cenzury – hlas lidu, hlas Boží

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Po delší době jsem zavítal na Novinky.cz a našel jsem opravdu neortodoxní reakce čtenářů na článek - Američané udeřili v Sýrii, vedou s Asadem boj o iráckou hranici.

A jaké názory a komentáře převládaly? Mnozí se budou divit. Podle komentářů je obliba americké agresivní politiky na nule.

Komentáře bez cenzury a bez úprav.

  • komentare-bez-cenzury

 

Takzvaný americký stát bojuje na straně takzvaného islámského státu. Čemu se pořád divíte???

To je taková svoloč ti Američané že se špatně hledají slušná slova na jejich adresu. Pakáž, takovým leze naše vláda do zadku.

Pokud se nepletu tak se jedná o hranici mezi Sýrií a Irákem, nikoliv o americké pomezí.

Není to porušení mezinárodního práva? To je ale humus :( Sami porušují to s čím se ohání. Není to vlastně anexe území? Jiné kritizují a sami to dělají.

Jak může USA rozhodovat co bude nebo nebude v úplně cizí zemi někde na druhé straně zeměkoule??? Jsem zvědav, jak tento agresivní akt obhájí kavárna.

Amerika už potřebuje na budku,už dlouho se vměšuje do záležitosti jiných a kde to končí? No samé zábíjení,to je prostě jejich pohádka šmejdi jedni.

Další přiklad toho jak USA šíří svou demokracii po světě! Tímto útokem dávají jasně najevo že je jim daleko bližší IS než zvolený prezident!! A ta hláška že "USA nechtějí aby tudy vedl íránský koridor" je snad výzva k IS že oni tudy mohou a budou chránění USA!!!! JE HUMUS KDYŽ VIDÍM JAK USA UTLAČUJE SVĚT SVOU VOJENSKOU SILOU!!

Amerika je největším zlem na zeměkoulí.Je to banda okupantů které obdivuje kavárna a sdělovací prostředky.Zlatý Putin.

Ti amíci jsou pěkně falešní.

Amerika je říše zla a zhoubný nádor zeměkoule. Najde se někdo co nejdříve, kdo zeměkouli vyléčí: Zhoubný nádor by se měl odstranit, razantně.

Takže, podle všech znaků mezinárodního práva - americká agrese. Těším se na radostný kvikot modroknížkatých vojevůdců.

Americká pakáž je rozlezlá v celém světě a roztahuje se a je agresivní tam, kde nemá co pohledávat.

Jsou to neskuteční zmetci a svět mlčí!

to je jako u nás v 45 roku,kdy Američané na sklonku války,bezdůvodně bombardovali česká města a zabili tisíce nevinných civilistů!!!

Jedééém Bašár !!! Přeji co nejvíc agresorů v zinkových rakvích !!!

Americká prasata se zase zviditelnila.

Fanousci by si meli uvedomit, ze dnes lita US Army nad Syrii, za par let muze shazovat bomby treba nad CR, pokud k tomu bude svet mlcet... A vsichni vime, ze US umi bombardovat i humanitarne!…

zmetci z usa tam nemají co dělat!! "Jak dlouho už Američané na základně Tanf cvičí opoziční bojovníky, není zcela jasné."...nakonec vyleze na povrch pravda, že islámský stát byl vytvořen usa a izraelem...kam šlápnou, hned staví základny a cvičí své "opoziční" loutky..stačí se podívat na mapu světa, kam všude už amerika násilím vlezla a kde vystavěla své vojenské základny..vedou válku proti celému světu!

Co z toho plyne? Podle nejčastějších reakcí a komentářů je patrné, že USA v ČR pšenka nepokvete. Oblíbenost světového četníka je v ČR na nule. Toto jsou komentáře s nejvíce souhlasnými hlasy.

To je Vox populi, vox Dei - latinská fráze, která znamená „hlas lidu, hlas Boží“.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/438321-americane-uderili-v-syrii-vedou-s-asadem-boj-o-irackou-hranici.html

Facebook komentáře