Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kdo stojí za imigrační vlnou valící se do Evropy!

Hodnocení uživatelů:  / 44
NejhoršíNejlepší 

Podle exprezidenta Václava Klause je nápor běženců do Evropy zásadním nebezpečím.

„Evropa má jednoznačně říci, že žádní svévolně přicházející uprchlíci ne, a má udělat všechna opatření na hranicích, aby sem nepřicházeli," řekl Klaus.

Aktuální přístup k situaci je podle něj neskutečnou nezodpovědností politiků současných, jak v ČR, tak v Evropě. „Ti naši se lacině vymlouvají na tu Evropu," míní bývalý prezident.

  • kdo-stoji-za-imigracni-vlnou-valici-se-do-evropy

Z chování afrických žadatelů o azyl musí být každý soudný člověk v šoku. Eurounijní propagandou jsou totiž presentováni jako chudáci, utíkající ze svých válkou zničených zemí před hladem a terorem, kteří multikulturně obohatí naši tradiční evropskou civilizaci. Společensky by tedy bylo očekávané, že pokorně vyčkají sociální pomoci, která jim přinese nový život a novou práci v nové domovině. Nic takového se neděje. Ba naopak.

Kdo stojí za imigrační vlnou valící se do Evropy!

Rakouský časopis Direkt přinesl informační bombu. Na základě výslechů uprchlíků v rakouských táborech, zdroj vojenské tajné služby potvrdil, že imigrační vlnu pomáhají financovat americké organizace.

Rakouská policie a tajné služby imigranty intenzivně vyslýchají. Například tábor Traiskirchen má pro tyto účely kolem 100 lidí. Podle zjištěných informací pocházejí prý peníze na financování převozu migrantů z velké části z Ameriky.
Podle zdroje Direkt, jde o organizace z USA, které zaplatily, vybudovaly a neustále financují strukturu na převoz lidí ze Severní Afriky do Evropy. Podle tohoto zdroje prý už dříve poskytnuté důkazy naznačují, že za tímto obchodem s lidmi a migrační vlnou stojí americké peníze ve snaze oslabit Evropu a její integraci.

A aby toho nebylo málo, rakouský informátor poznamenal, že jde o stejný, či velmi podobný scénář vyvolat rozkol v Evropě, jako jsme byli svědky na Ukrajině.
Není zcela jasné, kde bral informátor pro svá tvrzení podklady. Pravdou však je, že na neutěšené situaci v Iráku i v Sýrii má Amerika a její agresívní politika v této oblasti, značný podíl.

Poradce libyjské vlády Abdul Basit Haroun řekl pro BBC, že militanti Islámského státu jsou „pašováni do Evropy“. Podle něj pašeráci ukrývají ozbrojence Islámského státu na lodích naplněných imigranty. Úředníci v Itálii a Egyptě již dříve varovali, že IS radikálové by se mohli dostat do Evropy loděmi s migranty. Nicméně, odborníci upozorňují, že je velmi obtížné ověřit nebo posoudit taková tvrzení. Pan Haroun založil své tvrzení na rozhovorech s pašeráky v částech severní Afriky ovládaných militanty. Tvrdil, že IS dovoluje majitelům lodí pokračovat v jejich operacích výměnou za polovinu jejich příjmů.

Začátkem tohoto roku, agentura EU pro kontrolu hranic, Frontex, varovala před „možností“, že zahraniční bojovníci používali neregulérní migrační trasy na to, aby se dostali do Evropy. Egyptský velvyslanec ve Velké Británii varoval před „loděmi plných teroristů“, pokud mezinárodní společenství nebude konat.

Že je převážení lidí, kteří cestují z Afriky do Evropy za lepším životem velkým byznysem, je asi všem jasné. Utečenci z Afriky a Blízkého východu pracují celé měsíce, aby se dostali tam, kde je vůbec nikdo nechce. Na sociálních sítích se objevují inzeráty podobného typu: „Vyberte si místo a způsob dopravy, zaplaťte od 1600 do 5500 dolarů a cesta do Evropy může začít.“

Právě zde je prostor, pro tajné služby, aby identifikovaly pašerácké skupiny, jejich trasy a centra a ve spolupráci s policií, armádou či pobřežní stráží sítě pašeráků narušily, ještě před tím než se jim podaří vydat na moře a přistát na některém z ostrovů jižní Evropy. Je nad slunce jasné, že z emigrace do EÚ se stal výnosný byznys a Brusel pašerákům svým návrhem na legální přerozdělování utečenců ilegálně překračujících unijní hranice, ještě dal zelenou.

*Transport z Mersin (Turecko) do Itálie turistickou 30-metrovou jachtou s kapacitou 60 lidí stojí 5 500 eur. Loď se vydává na moře jednou za tři dny.
*Transport přes Řecko do evropských zemí mimo Velké Británie 4 500 eur.
*Denní „trajekt“ z Řecka do Itálie turistickou 30 metrovou jachtou s kapacitou 45 osob 3700 eur.
*Transport z Marmaris (Turecko) na Rhodos turistickou 15 metrovou jachtou s kapacitou 40 lidí stojí 1600 eur.

Poměrně zajímavé ceny, nemyslíte? Jak dlouho by vám trvalo ušetřit 5.500, 4.500 nebo 3.700 eur. Tedy při dnešním kurzu cca 155.000, 126.000 nebo 104.000 korun?

Kdo tedy uprchlíky doopravdy financuje? Europoslanec KSČM Miloslav Ransdorf říká, že mají být před přílivem uprchlíků pevně střeženy vnější hranice Schengenu a uprchlíci mají být vraceni. Imigranti nejsou ekonomickým přínosem, naopak zatěžují sociální sytém. Cizí kultury Evropu neobohatí. Za posledních 500 let je kulturní přínos muslimského světa rovný nule. USA dle něj krizi s uprchlíky nejspíš způsobily záměrně a měly by být volány k odpovědnosti.


Zdroj: http://www.instory.cz/1614-informacni-bomba-odhaleno-kdo-stoji-za-imigracni-vlnou-valici-se-do-evropy.html

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ransdorf-Americane-zpusobili-uprchlickou-krizi-zamerne-a-podporuji-islamisty-patri-pred-soud-EU-financuje-mafiansky-byznys-s-imigranty-A-ti-idioti-z-Bruselu-380961


http://pravyprostor.cz/silene-imigraci-podporujeme-isis-a-vozime-si-sem-teroristy/

Facebook komentáře