Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hra o zdraví a život

Emil Kalabus
 
Slovenské ministerstvo financí chce podpořit zájem o očkování proti covid-19 očkovací prémií a zprostředkovatelským bonusem.

Každý týden by se mělo losovat o částky v celkové výši až 2 miliony eur (51 milionů korun).

Loterie bude pro ty, kdo se rozhodnou nechat se naočkovat. „Do losování budou zařazeni také lidé, kteří jsou již očkování,“ uvedl Matovič.

  • hra-o-zdravi-a-zivot

Druhým nástrojem ke zvýšení zájmu o očkování je zprostředkovatelský bonus, který bude určen těm, jež přesvědčí jiné, aby šli k očkování. Pokud někdo přesvědčí osobu ve věku do 50 let, dostane 30 eur (764 korun), v případě osoby ve věku od 50 do 60 let by to bylo 60 eur (1530 korun) a pokud přesvědčí osobu ve věku nad 60 let, tak bonus činí 90 eur (2293 korun).

I když mi to smrdí korupčnictvím na sto honů, přesto je to velmi slušná nabídla pro nevědomé. Dokážete si představit vyhrát 51 mega za píchanec? Byl bych přece blázen, kdybych do toho nešel... Nebo ne? Určitě se mnoho lidí také v naší republice těší na podobnou akci a nesporně, by se nechali vakcinovat nejraději několikrát. Ano, zní to jednoduše pro toho kdo nemá odborné informace o tom co mohou vakcíny způsobit.

Například aktuální hodnocení amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) přidalo varování k vakcínám Comirnaty od konsorcia Pfizer/BioNTech a látky SpikeVax – častěji známé pod názvem svého výrobce, společnosti Moderna.

FDA varuje, že je možné spojení s případy zánětlivých onemocnění srdce myokarditidy a perikarditidy u výše jmenovaných vakcín. Potíže se podle stanice CNBCobjevily v 1 200 případech. Nejčastěji u mužů do 30 let. Přestože je riziko velmi malé, kontroloři dospěli k závěru, že počet hlášených potíží v této věkové skupině přesahoval hodnoty, které jsou pro ni typické.

A tak vstupte prosím do loterie o své zdraví a svůj život!

Samozřejmě to není všechno. EudraVigilance, což je databáze Evropské Unie, která shromažďuje informace o lécích a očkováních a sleduje jejich následky, zaznamenala pouze v Evropě k 5. červnu 2021

13 867 mrtvých a 1 354 336 ublížení a nemocí a to všechno následkem čtyř používaných vakcín proti Covidu-19. Takže máme 1,3 milionů nemocných a skoro 14 tisíc mrtvých. Ještě stále by jste měli chuť zahrát si o své zdraví a svůj život?

Jen pro příklad.

Zde jsou souhrnná data do 5. června 2021. Celkový počet reakcí na experimentální vakcínu mRNA Tozinameran (kód BNT162b2, Comirnaty) od společnosti BioNTech / Pfizer: 6 732 úmrtí a 502 162 zranění do 5. 6. 2021.

Ještě má někdo chuť hrát o 51 mega, o svůj život a své zdraví? Pokud ano čtěte dál z uvedených stránek. Kdo nerozumí, použijte prosím překladač.

https://vaccineimpact.com/2021/worldwide-genocide-continues-13867-dead-and-1354336-injuries-in-european-database-of-adverse-drug-reactions-for-covid-19-shots/

-------------------------------------------------------------------------

SOUVISEJÍCÍ: 

Dvě svědectví rodin o nepříznivých reakcích po covid injekci

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře