Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Genocida- část II.

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • genocida-cast-ii

Vážení přátelé a čtenáři CFP - českého nezávislého zpravodajství. Na stránkách webu Zvědavec jsem měl možnost najít toto otřesné video týkající se kyjevské junty a jejího útoku na Luhansk, zakázanou kazetovou municí.

Video jsem se rozhodl předat CFP z toho důvodu, že jde v podstatě o válečný zločin v přímém přenosu.

Upozorňuji na otřesné záběry a upozorňuji na to, že zranění a mrtví před domem jsou civilisté. Jedná se tedy o genocidu, o které jsem psal zde 30. května. Nejde totiž o první civilní oběti v ukrajinské občanské válce.

http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/genocida.html

Prosím všechny, kteří jsou militantně laděni, aby si toto video dobře prohlédli. Zvláště vy, mladí lidé.

Možná jste nikdy nebyli na vojně a možná jste ještě neviděli utrpení. Pak se dívejte a přemýšlejte.

Ukrajina není daleko od nás. Je součástí nás - Evropy.

Uvědomte si vážení spoluobčané a pro - kyjevští militanti, že zítra mohou ležet na ulici vaši příbuzní, vaši známí nebo vy sami.

Podstatou války bývá zkutečnost, že se ráda šíří...

Víte, byl jsem na vojně u zdravotníků a viděl jsem kluky přejeté tanky v době míru. Viděl jsem,také zastřelené samopalem, ale něco takového jsem neviděl. Snad jen při sledování videí z Libye a Sýrie.

Píši to proto, že ještě mnoho lidí se zastává bestiálních vražd ve jménu různých ismů...V diskuzích se stále najde mnoho příznivců fašismu, kteří s tímto nezákonným vražděním souhlasí. Přátelé, zamyslete se nad sebou...

Tato zpráva byla v mediích přinesena 2.6. 2014

Ve štábu luhanských povstalců vybuchla letecká puma, zdroj: Profimedia.cz

„Silná exploze dnes otřásla sídlem luhanského gubernátora. Na místě bylo nalezeno 7 mrtvých těl. Podle proruských radikálů zasáhla budovu, kde momentálně sídlí vedení "Luhanské lidové republiky", letecká puma, která po dopadu vybuchla ve čtvrtém patře. Na místě museli zasahovat hasiči a vozy záchranné služby.

Očití svědkové tvrdí, že těsně před explozí prolétl nad centrem Luhanska ukrajinský bombardér Su-25. Vedení "lidové republiky" vydalo prohlášení, podle něhož sídlo gubernátora zasáhla kazetová bomba, obsahující desítky malých bomb, případně napalm nebo kovové střepiny. Užívání kazetových pum je v řadě zemí světa zakázáno.

Ruská agentura ITAR-TASS napsala, že výbuch si vyžádal nejméně pět mrtvých. Mezi oběťmi je Natalja Archipovová, kterou povstalci dosadili do funkce ministryně zdravotnictví Luhanské lidové republiky.

Na incident v centru Luhanska dnes ostře reagovalo ruské ministerstvo zahraničí. Podle jeho prohlášení údajné bombardování sídla luhanského gubernátora svědčí o otevřené neochotě Kyjeva hledat cesty k usmíření a je "zločinem proti vlastnímu lidu". Útok podle prohlášení hrubě porušuje ženevské dohody z poloviny dubna, které vyzývají účastníky ukrajinského konfliktu k mírovému

urovnání.“

Luhansk 2. 6. - Jak přesvědčit lidi, že Evropa je pro ně blahodárná? Zabít je.

3.6.14

Ukrajina: Otřesné záběry po útoku na Luhansk kazetovou bombou, obsahující desítky malých bomb, případně napalm nebo kovové střepiny. Užívání kazetových pum je v řadě zemí světa zakázáno - video.

http://novorus.info/news/events/16770-18ubiystvo-v-zakonekrovavaya-demokratiya.html

Facebook komentáře