Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Blokace na Facebooku. Můj dnešní článek byl z facebooku stažen

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Omlouvám se Vám všem, kteří psali komentáře k mému dnešnímu článku s názvem, Jak země NATO sabotují OSN … http://czechfreepress.cz/emil-kalabus/jak-zeme-nato-sabotuji-osn-bud-ty-sam-tou-zmenou-kterou-chces-ve-svete-videt.html

  • blokace-na-facebooku-muj-dnesni-clanek-byl-z-facebooku-stazen

Odpovědi a komentáře k článku nebylo možno dále rozvíjet z jednoho prostého důvodu. Článek byl facebookem zablokován – stažen. Také komentáře, které odkazovaly na jeho existenci byly vymazány.

Když jsem si vyhledal facebookové stránky CFP, dočetl jsem se následující: „Celý článek si můžete přečíst na CFP. FB ho odmítl zveřejnit.

Ne, že by článek na FB vůbec nevyšel... On byl z FB záměrně stažen, prostě zmizel. Jak se říká, zřejmě jsem někomu šlápl na kuří oko.

Ano přátelé, nastává doba nicoty o které jsem se zmiňoval v minulém článku s názvem - Krok do nicoty. http://czechfreepress.cz/emil-kalabus/krok-do-nicoty.html

Apoštolové lepšího světa nemají rádi pravdu ani odlišné názory. Oceán postmodernity okolo nás se zmítá v morální bouři a zmatku. Zde se absolutní zlo i dobro jeví být dobrem i zlem jen relativním. Všeobecně uznávané hodnoty jsou vysmívány a zpochybňovány. Naznačil jsem, že svět se topí v nihilismu.

Dokladem toho je názor na dění v Sýrii, který dnes po telefonickém hovoru s kancléřkou Německa Angelou Merkelovou prezentoval prezident RF Vladimír Putin.

Ruský prezident znovu zdůraznil, že činnosti skupiny západních zemí, které vykonaly akt agrese proti Sýrii, hrubě porušily normy mezinárodního práva, včetně Charty OSN, a velmi poškodily proces mírového řešení syrské krize. 

Právě na toto téma jsem napsal článek, který byl z FB stažen.

Společnost dneška začíná být nihilistická. Jsou zpochybňovány veškeré hodnoty, které světovou společnost udržují v chodu.

Došli jsme tak daleko, že někteří naši i světový politici znevažují zásadní dokumenty mezinárodního práva včetně Charty OSN.

Facebook komentáře