Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zelené šílenství.

Půl milionu čtverečních mil plantáží biopaliv už nahradilo farmy a lesy, aby nahradily pouhá 4% /!/ pohonných hmot. Elektromobily přes dotace jsou už delší dobu neprodejné a mnohé firmy snižují jejich výrobu nebo ji zcela končí. Kromě elektromobilů se propaguje

i topení na elektřinu, ale elektrárny se v celé Evropě postupně ruší. Blíží se doba nejen předražené elektřiny, ale dokonce bude muset být na příděl, tak jako kdysi byly banány.

  • zelene-silenstvi
  • zelene-silenstvi
  • zelene-silenstvi
  • zelene-silenstvi
 
Větrné turbíny na moři- když odpálíte masivní výbušniny, opakovaně zatloukáte ocelové piloty do dna oceánu hydraulickým kladivem a pod vodou  vystřelíte sonarové mapovací signály s vysokými decibely, ublížíte zvířatům, která se spoléhají na zvuk, aby se v oceánu orientovala. 
 
Neustálý vysokofrekvenční zvuk větrných turbín na pevnině i na moři je slyšitelný na míle daleko a přivádí zvěř k šílenství. 
 
Francie oficiálně zakázala vnitrostátní lety na krátké vzdálenosti, aby snížila emise uhlíku. Lidé nemohou cestovat letecky, lze-li cestu absolvovat vlakem za méně než dvě a půl hodiny. Francouzský odborník na klimatické změny chce prosadit jen čtyři lety na osobu za život. 
 
Na světové ekonomické forum přijelo elektromobily necelých pět procent, ostatní přijeli automobily na spalovací motor.
 
Utopie zakáže chovy všech zvířat, od papoušků, přes psy až po rybičky.
 
V Berlíně je denně dvacet dvě znásilnění. 
 
Zlínská samospráva na nátlak ochránců zvířat zakazuje prodej živých ryb na městských pozemcích
 
OSN vyzývá lidi, aby žili v chatrčích z bláta a slámy kvůli splnění klimatických cílů agendy 2030. 
 
Mimochodem uhlíková stopa vadí, ale proč nikomu nevadí chemtrails, přestože je dávno zjištěno, že hliník a další to jedy jsou už ve vodě, v půdě a ve vzduchu?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Brabec 2023-11-03 09:03
Další smrtelná otrava - blbci, kteří vládnou a hlupáci, Návrh : již žádné IQ 107 ve veřejné funkci. Při registraci kandidátů
na veřejné funkce uzákonit povinné údaje - politická příslušnost, věk, povolání mimo politiku, hodnota IQ. Myslím, že by to bylo velké překvapení. Ale hlupákům by to nevadilo - vždyť jsou to hlupáci. I když, kdo má více než IQ 125 by se hrnul do politiky ?!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře