Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Velký podvod jménem Zelená energie

Stále nás přesvědčují, že alternativní zdroje energie zlepší ekologii a vyřeší problémy změny klimatu. Proč? Odkud se bere tato posedlost propagování zelené energie a projeveného zájmu o nás? Vždyť pro státy, které jsou pod tlakem dotovat tyto projekty a nakupovat tuto energii za pětinásobek ceny klasické energie, to není výhodné. Německo je toho nejlepším příkladem.

  • velky-podvod-jmenem-zelena-energie
 

Zavřením většiny jaderných elektráren ve prospěch zelené energie se dostalo do slepé uličky. Po dobu produktivních dní, představuje výroba elektřiny jen 17%, proto dnes musí nakupovat energii za obrovské peníze daňových poplatníků ze stejných jaderných elektráren v sousedních krajinách. Není to absurdní? Je tu ještě jedna, neméně důležitá skutečnost, na kterou třeba poukázat.

Obnovitelná energie závisí od slunce a větru, proto se musí buď okamžitě použít nebo akumulovat akumulátor. Elektrická energie je složitá a drahá komodita na skladování. Spočítejme, kolik akumulátoru je potřebných na uskladnění elektrické energie a její využití po dobu bez veder, bez slunečního svitu a nebo v případě havárie.

Průměrná dvoučlenná rodina spotřebuje měsíčně přibližně 235 kW. Jen si to představte. Na pokrytí měsíční spotřeby elektrické energie jedné rodiny je potřebných přibližně 100 akumulátorů s výkonem 2,4 kW. Akumulátor slouží na přeměnu elektrické energie na chemickou a opačně. Na jejich výrobu se používají škodlivé chemikálie, které se nedají recyklovat. A při těžbě kobaltu se využívá dětská práce v podzemních dolech v Kongu. To všechno proto, abychom mohli dýchat údajně čistý vzduch.

Nevyužité pokročilé technológie

Kvůli anomálním mrazům větrné turbíny a solární panely selhávají. Tuto sezónu ceny plynu v zemích EU vzrostly až o 100 %. Ceny elektřiny až 55 %. Proč souhlasíme s tím, že zaplatíme takovou cenu, když už existuje volná energie? Přitom již byly otestovány a jsou v provozu bezpalivové generátory (BTG), schopné bezplatně zásobovat energií každou domácnost na planetě. Na začátku roku 2019 jako první na světě, zahájila americká společnost sériovou výrobu magnetických BTG. Technologie z Afriky se posunula ještě o krok dál a kromě generátorů volné energie Greene Power Machine (GPM), vytvořila jedno z prvních vozidel na světě, které nevyžadují žádné palivo, žádné dobíjení a žádné náklady.

Německá společnost vyrábí bezpalivové elektrárny, které nepřetržitě vyrábějí elektřinu bez emisí. Proč nejsou tyto pokročilé technologie zaváděny v masovém měřítku? Protože peníze a osobní prospěch jsou nyní na prvním místě! Je v našich silách zajistit, aby čistá volná energie byla dostupná každému. No, v tomto formátě se tato krásná perspektiva stává problémem. Kdyby tato energie byla dostupná pro každého v neomezeném množství, nedala by se prodávat. Dostáváme se tedy do slepé uličky, která znamená kolaps hospodářského systému a válku. Proto je správné etapovité konání. Nejprve je třeba změnit formát – vybudovat Tvořivou společnost, která je výhodná úplně pro všechny a kde je na prvním místě Život každého Člověka!

Existuje již dostatek důkazů, že kvóty, certifikáty a daně na CO2, neřeší skutečný problém. Podle mnoha miliardových zelených dohod, bychom však i nadále měli usilovat o CO2 neutralitu a při výrobě elektřiny spoléhat pouze na vítr, sluneční energii, světlo a déšť. Ale proč? Proč všude vidíme silný tlak na snižování CO2? Jednoduše. Protože je to velký byznys! Logický důsledek dnešní konzumní společnosti. Využít jakoukoli příležitost k dosažení zisku!  Kvůli těmto ekologickým příplatkům daně a účty za elektřinu, které platí domácnosti i továrny za poslední roky více než zdvojnásobily, aby financovaly soukromé zisky. A to je teprve začátek prudkého růstu cen energií!

T.

Zdroj:creativesociety; mezinárodní online fórum “Globální krize. Naše záchrana je ve sjednocení

Zdroj: https://mykaellle.blog.pravda.sk/2022/11/24/velky-podvod-jmenem-zelena-energie/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře