Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ve Fukušimě naměřeny katastrofální hodnoty, velký průšvih je na spadnutí – a média mlčí

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Jsou období, kdy bývám přesvědčen, že lidstvo je sebevražedná sekta idiotů, jejíž jediným skutečným úspěchem je nacházení čím dál bizarnějších cest, jak nevidět realitu.

  • ve-fukusime-namereny-katastrofalni-hodnoty-velky-prusvih-je-na-spadnuti-a-media-mlci

Zatímco se všichni nadšeně koukali na to, jak Lady Gaga předvádí satanskou a okultní symboliku před sto miliony diváků Superbowl, se situace ve Fukušimě povážlivě zhoršila.

Tyto znepokojivé zprávy navíc nepřinesla ve Spojených státech skoro žádná média. Jak informuje The Guardian, uvnitř kontejnmentu 2. reaktoru (kontejnment = ochranný obal ze železobetonu kolem reaktoru a primárního okruhu) vzrostla radiace na intenzitu, kterou odborníci označují jako „nepředstavitelnou“ – na 530 sievertů za hodinu.

Sievert je jednotka radiačního působení a vystavení pouhým pěti sievertům během kratšího časového úseku vede v 50 % případů k úmrtí daného člověka. Co se týče působení radiace, velice záleží na její intenzitě. Pět sievertů za rok není nic fatálního, zato dostanete-li 5 Sv během minuty, téměř jistě zemřete na ozáření (a je to prachbídná smrt, mimochodem).

Úroveň radiace ve druhém fukušimském reaktoru je 530 Sv/h, neboli stonásobek intenzity, která dokáže zabít většinu lidí i po velmi krátkém vystavení jejím účinkům.

Zdá se, že roztavené palivové tyče, které tuto radiaci vytvářejí, provrtaly do podlahy kontejnmentu otvor, což znamená, že jsou velmi blízko kontaktu s podzemní či mořskou vodou (možná k němu už došlo). Roztavení palivových tyčí rovněž obrovsky zvyšuje riziko, že dojde k „explozi“ smrtících radioaktivních prvků přímo do atmosféry. Skoro všechna mainstreamová média však o tomto ničivém vývoji, jenž by mohl ohrozit udržitelnost života na severní polokouli, svorně mlčí.

Zdá se, že mluvit o Trumpovu tzv. zákazu vstupu muslimů do USA (který navíc ani nezakazuje vstup přímo muslimům) je mnohem důležitější než… nevím… přežití nejhoršího meltdownu v dějinách (meltdown = tavení aktivní zóny reaktoru), jehož řešení je v nedohlednu.

Ta samá média, která psala o meltdownu jako o konspirační teorii, o něm teď informují jako o faktu

Přečtěte si třeba tenhle odstavec z článku v Guardianu:

Provozovatel zařízení, Tokyo Electric Power (Tepco), uvedl, že v kontejnmentu reaktoru č. 2 byly zaznamenány tak vysoké údaje jako 530 sievertů za hodinu. Jedná se o jeden ze tří reaktorů, které v důsledku ničivé tsunami, jež v březnu 2011 postihla severovýchodní pobřeží Japonska, utrpěly metldown.

Důvod, proč na to poukazuji, je ten, že tehdy v roce 2011, když se všude v alternativních médiích psalo, že zjevně došlo k meltdownu, nám prolhaný mainstream kolektivně spílal do konspiračních pošuků. Také si vzpomeňte, že tehdy před těmi 5-6 lety ještě lidé mainstreamu věřili a spolkli, cokoli jim CNN předložila. „Jen si nedělejte starosti, jakýpak meltdown. Všechno je pod kontrolou. Fukušima není zas takový problém, neposlouchejte ty panikáře.“

Skoro po šesti letech fukušimské palivové tyče nejen nadále generují radioaktivní záření – fyzikální zákony nezměníte – ale navíc něco způsobilo, že radiace vystoupala do šílených výšin. Možné vysvětlení je takové, že bylo zasaženo více palivových tyčí nebo že se vzájemně dostaly do kontaktu, což zrychlilo přeměnu hmoty v energii.

Největší „špinavá bomba“ světa jen čeká, až bouchne

Z Fukušimy se v podstatě stala „špinavá bomba“ a zbývající palivové články by mohly kdykoli explodovat (dosáhnout kritické meze). Dokonce i teď je záření tak intenzivní, že roboti postavení za účelem zkoumání ruin vydrží jen několik hodin a pak jim shoří obvody. Neexistuje skoro žádný scénář, jak by Japonsko, Tepco nebo kdokoli jiný na světě mohl přijít na to, jak trosky elektrárny vyčistit, vytáhnout tavící se palivové tyče a znovu získat kontrolu nad jadernou reakcí, která stále probíhá.

Tu věc nejde ani úspěšně uzavřít do dalšího kontejmentu, protože tavící se jaderné palivo už propálilo pořádný otvor do podlahy a hledá si cestu do podzemních vod.

„Tepco také uvádí, že obrazová analýza odhalila otvor v kovovém roštu pod tlakovou nádobou reaktoru č. 2,“ píše dál Guardian. „Tento metr široký otvor pravděpodobně vytvořilo jaderné palivo, které se roztavilo a proniklo nádobou poté, co tsunami zničila záložní chladicí systém Fukušimy Daiči.“

Super, což? Fakt mě baví, jak Tepco a ta prolhaná mediální cháska lžou a lžou o Fukušimě tak dlouho, až jim nakonec stejně uteče pravda. Myslíte, že se tam ta metrová díra objevila jen tak náhodou? Ne, jsou to tavící se palivové tyče, blbečci. A část toho paliva je palivo MOX, které obsahuje plutonium-239 s poločasem rozpadu 24 000 let. Takže někdy po 26 000 n.l. bude fukušimská noční můra ZPOLOVINY tak toxická jako teď. Jaká to báječná, pokroková budoucnost, že? Inu, máme se na co těšit.

Vzhledem k možnosti, že bude dalšího půl milionu let severní hemisféra toxická – jaký plán má vlastně s Fukušimou japonská vláda? Lhát tak dlouho, jak to půjde, a doufat, že si toho nikdo nevšimne. (Což je v zásadě i plán mainstreamových médií v USA, která jsou momentálně obsazena téměř výlučně idioty s poškozenými mozky, kteří do sebe lijí fluorizovanou vodu a nechávají do sebe rvát rtuťové vakcíny proti chřipce, aby čirou náhodou nezchytřeli nad úroveň, kdy jsou schopni ze čtecího zařízení přeblekotat zprávy.)

Radiace usmaží roboty do dvou hodin… zavolejte někdo Supermana!

„Dálkově ovládaný robot, kterého má Tepco v úmyslu vyslat do kontejnmentu reaktoru č. 2, je konstruován tak, aby přestál působení celkem 1 000 sievertů, což znamená, že vydrží méně než dvě hodiny a pak začne chybně fungovat,“ dodává Guardian.

Roboti jsou v hajzlu, jinými slovy. Pokud nevíte, jak postavit robota odolného proti radiaci, nenabízí robotika žádné řešení.

Člověka prostředí s radiací na úrovni 500+ Sv/h téměř okamžitě zabije. Je to, jako byste strčili hlavu do sítě padesáti tisíc mikrovlnek nastavených na nejvyšší výkon… bez ochrany.

Vypadá to, že jediné řešení je něco nebo spíš někdo, kdo neexistuje: Superman. Tepco potřebuje Supermana, aby dostal palivo z reaktoru č. 2. Naštěstí nejsou fukušimské tyče vyrobené z kryptonitu. Jediný problém je ten, že Superman neexistuje.

A takhle tento problém bagatelizuje Guardian – v jeho podání celá věc vyznívá jako drobná výzva, a ne jako potenciální jaderný holocaust (což je podstatně blíže skutečnosti):

Společnost Tepco a její partneři ve Fukušimě Daiči ještě musejí identifikovat umístění a stav roztaveného paliva ve třech nejvážněji poškozených reaktorech. Jeho bezpečné odstranění představuje výzvu, která v dějinách jaderné energetiky nemá precedens.

Takže moment. ŠEST LET po katastrofě Tepco ještě nezjistilo „umístění a stav roztaveného paliva“ ve třech reaktorech? (Běžte teď mlátit hlavou do zdi a dočtěte si to až pak. Je to jediný způsob, jak dostat z mysli opakující se větu „to je šílený – to je šílený – to je šílený“.)

Ne, vážně. Uběhlo šest let a oni ty palivové tyče ještě nedokázali lokalizovat. V podlaze kontejnmentu zeje metrová díra. Hladina radioaktivního záření raketově vyletěla do „nepředstavitelných“ výšin. Roboti se usmaží do dvou hodin, člověka to zabije skoro hned… „výzva, která v dějinách jaderné energetiky nemá precedens“ – i tak se to dá říct.

Mě tedy napadají jiná slova. Vždyť je to de facto Fukupokalypsa. Nikdo nemá řešení, protože evidentně žádné není.

Počkejte, naši civilizaci přece zahubí ZMĚNA KLIMATU?

Přesto stupidní mediální loutky nekonečně melou o bezprostřední hrozbě, představované „klimatickou změnou“. To je největší hoax, který se šarlatánské vědě v dějinách lidstva kdy povedl; dezinformační drama neskutečných rozměrů. Podle těchhle klimatických raplů stoupne během několika stovek let hladina oceánů tak, že některá města na pobřeží (např. New York) budou skoro metr pod vodou. Fíha. Tak tohle je krize? Fakt?

Mezitím se Fukušima dostává do superkritického stavu a chystá se zamořit severní polokouli radiací z MOX paliva s poločasem rozpadu 24 000 let… a ti debilové o tom ani nepípnou.

Klimatická změna je totálně vymyšlená. Fukušima je SKUTEČNÁ.

Teorie klimatické změny je založená na chybných výpočetních modelech, které vycházejí z chybných předpokladů. Fukušima je založená na fyzikálních zákonech a žádná legislativa ani zbožná přání ji nezastaví.

Teorie klimatické změny říká, že oxid uhličitý – základní molekula, kterou vyžadují rostliny k dýchání – je zlý a smrtící. Zato se přehlíží fakt, že plutonium-239 je v atmosféře miliardkrát nebezpečnější i v daleko menších koncentracích.

Z nějakého důvodu se vám říká, ať se děsíte nijak akutní (a beztak vykonstruované) klimatické změny a zcela ignorujete skutečnou, hmatatelnou krizi ve Fukušimě.

Všichni jsme uvězněni v celoplanetární SEBEVRAŽEDNÉ SEKTĚ vedené neschopnými blbci.

Právě v takových okamžicích mívám silný pocit, že se z lidstva stala celoplanetární sebevražedná sekta, vedená nekompetentními debily. Jestli všichni míní vypít číši bolehlavu, je to jejich volba, ale já bych byl raději, kdyby mě nevzali s sebou. Co se mě týče, mnohem raději bych dál žil na planetě, která nebude kontaminovaná plutoniem-239, cesiem-137 a stronciem-90 tak, že se na ní nebude dát žít.

Podle šíleným způsobem pitomých médií to ze mě jaksi dělá blázna. Ale vy i já víme, že schopnost přizpůsobit se kolektivní debilitě nikdy nebyla a ani nebude měřítkem duševního zdraví.

Průběžně se informujte na stránkách FukushimaWatch.com a RadiationScience.com. A nevěřte ani slovu z toho, co si přečtete v mainstreamu, plném „falešných zpráv“.

Zdroj:http://veksvetla.cz/ve-fukusime-namereny-katastrofalni-hodnoty-velky-prusvih-je-na-spadnuti-a-media-mlci/

Facebook komentáře