Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pátky pro minulost aneb Bolševická mládež má svůj Neokomunistický manifest (II.)

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Hloupější pitomci jsou snad už jen na Karlově Univerzitě mezi studenty organizujícími „stávku za klima“ (a stávku za odvolání rektora, který si dovolil být málo proti-čínský a zcela odporně tak neničil možnosti českých firem dělat v a s Čínou byznys, čímž ohrozil zájmy USA, Německa, Francie, Británie a dalších zemí, které mají jediné právo dělat s Čínou byznys a jejich česká konkurence proto musí být z byznysu odstraněna připitomělými aktivisty, konajícími ve prospěch cizích zemí).

Pátky pro minulost aneb Bolševická mládež má svůj Neokomunistický manifest (I.)

  • patky-pro-minulost-aneb-bolsevicka-mladez-ma-svuj-neokomunisticky-manifest-ii
Hloupější pitomci jsou snad už jen na Karlově Univerzitě mezi studenty organizujícími „stávku za klima“ (a stávku za odvolání rektora, který si dovolil být málo proti-čínský a zcela odporně tak neničil možnosti českých firem dělat v a s Čínou byznys, čímž ohrozil zájmy USA, Německa, Francie, Británie a dalších zemí, které mají jediné právo dělat s Čínou byznys a jejich česká konkurence proto musí být z byznysu odstraněna připitomělými aktivisty, konajícími ve prospěch cizích zemí). Podívejte se na video rozhovoru s organizátorem stávky za klima na „univerzitě“ - https://video.aktualne.cz/dvtv/okupacni-stavka-zaklima-zivot-musi-byt-spravedlivejsi-potre/r~c58bea980a2b11ea84c6ac1f6b220ee8/ Celé video stojí za zhlédnutí – studenti „univerzity“ nemají nejmenší páru o věcech, za které stávkují.
 
Jen mají nacvičené fráze „globální změna, klima, je třeba změnit systém, spravedlivější systém, všichni se musí spojit [v jednom šiku v našem zmanipulovaném stádě], vědci, vědecký konsensus, klima, nezvratné změny, jen 12 let, akce nutná ihned, okamžitě, hrnce z výhodné nabídky jinak budou zítra vyprodány“ (tu poslední hlášku jsem si dopsal, prostě jsem si to nemohl odpustit, protože šmejdi s hrnci vám maximálně prodají mizerné hrnce za přemrštěnou cenu, ale šmejdi s klimatickou změnou – pokud je necháte – zničí celý život vám, vašim dětem, vašim vnoučatům ba dokonce i pravnoučatům vašich praprapravnoučat). Jako obvykle, i zde klima-alarmisté vykřikují, jak se musí okamžitě všechno změnit, vlastně celý systém. (Například do nějaké milé, hezké totality, kde oni budou ve vedoucích funkcích a budou šikanovat a prudit všechny ostatní lidi, že?) 
 
A jako obvykle, nereálnost, naprostá totální nereálnost a neproveditelnost jejich představ jim není na překážku, aby nepožadovali okamžitou realizaci svých požadavků. Jak zařídit nemožné je samozřejmě pod úroveň jejich moudrého vůdcovství a velkomyslně podobné detaily nechávají na povinnosti vědců, kteří prostě musí zařídit to, co oni požadují. Kdyby aktivisté chtěli, aby od zítřka neexistovala ve vesmíru gravitace, tak to prostě musí vědci zařídit a vlády to těm vědcům musí přikázat.
 
Ti lidé jsou prostě opravdu hloupí, nevzdělaní, fanatičtí a velice nebezpeční šílenci. Nějak podobně začínal Pol Pot nebo Baader s Meinhofovou. (Mimochodem, Baader s Meinhofovou také požadovali „změnu systému“, „spravedlivější systém“; všimli jste si, jak dnešní „eko“aktivisté mluví čím dál více o nastolení „spravedlivějšího systému“? Prohrávají a vědí, že se svými hloupými názory a návrhy ani vyhrát nemohou, tak chtějí změnu pravidel, která zajistí, uzákoní jejich výhru. Tak začínají vždy ti, kteří nastolí ten nejnespravedlivější systém, tu nejstrašnější tyranii.  https://cs.wikipedia.org/wiki/Frakce_Rud%C3%A9_arm%C3%A1dy )
 
Když si pustíte ta videa klima-alarmistů, uvidíte také zajímavý pohled na tzv. „vědecký konsensus“. Gréta ve své řeči pro Extinction Rebellion v roce 2018 (video výše) říká, že i když ihned přestaneme spalovat fosilní paliva, tak se stejně nevyhneme oteplení o 0.5 až 1.1 stupně. Takže tedy i kdybychom ihned přestali spalovat jakákoli fosilní paliva (a v důsledku tak všichni vymřeli během prvního roku), tak stejně nemůžeme splnit cíle Pařížské dohody, které byly stanoveny jako maximálně přípustné „protože jinak dojde k neodvratné katastrofě“. Říká to Gréta. A ta cituje vědce, že? No pak tedy nemá smysl nic měnit, protože tak jako tak dojde k neodvratné katastrofě. To je jako kdyby někdo šel k doktorovi a ten mu řekl, že když nepřestane pít alkohol, tak dostane do dvaceti let cirhózu jater. A druhý doktor mu řekl, že má akutní rakovinu slinivky a do půl roka že umře. Tak má za takové situace cenu přestat pít alkohol? 
 
V jiných prohlášeních pro změnu klima-alarmisté, včetně Gréty a českých greténů, tvrdí, že máme 12 let na to, zabránit vzestupu teplot o více než 1,5 stupně. No, tak za prvé, pokud vezmeme skutečné údaje o teplotách naměřených jen v té nejkratší historii, tak teploty musí stoupnout o více než 1,1 stupně jen aby dosáhly úrovně ze 30.-40.let 20. století. K tomu přidejme Grétou slíbený vědecky „dokázaný“ vzestup o 0,5 až 1,1 stupně bez ohledu na to, co uděláme. 1,5 plus 0,5 až 1,1 stupně o je celkem – malá chvíle napětí pro studenty Karlovy Univerzity – to je celkem 2,0 až 2,6 stupně, které mohou nastat pouhým působením jiných vlivů než je vliv člověka. („Pepíčku, neplácej ve vaně do té vody, ať nezpůsobíš Tsunami v Tichém oceánu.“) Ale vážně – tady vidíte, že dokonce ani neexistuje žádný vědecký konsensus. Sami klima-alarmisté a klima-alarmističtí „vědci“ vykládají dvě věci – jednak obecné blábolení zaměřené na nekonkrétní strašení a pak „fakta“/čísla, která se navzájem vylučují a nejdou nijak prokázat.
 
Jsou to prostě naprosto vyfabulovaná čísla, která vychází jednak z modelů, které jsou zásadně sestaveny tak, aby „vypočítaly“ to, čím chtějí klima-alarmisté strašit. V druhém, horším případě jsou to prostě zcela vyfabulovaná čísla, která nemají oporu ani v žádném zfalšovaném modelu, jsou prostě jen vylhaná s cílem dodat zdání vědeckosti a důvěryhodnosti zcela nevědecké, fanatické ideologii. („Kolik andělů se vejde na špičku jehly“, verze pro 21. století).
 
 
Ale jak jsem již napsal mnohokrát – nejde o klima. Natožpak o vylhané a neexistující globální oteplení zaviněné člověkem. Jde o moc. Jde o znásilnění západní společnosti, o likvidaci svobod lidí a nastolení totality, která (mj. díky moderním prostředkům Big Brother a díky celkové vysoké míře provázanosti všech částí současného společenského systému; dnes již nemůžete ani žít se svojí rodinou na samotě v lese a živit se pastevectvím vlastního stáda ovcí, stejně vám stát, moc, úřad, Big Brother bude do všeho mluvit a zlikviduje vás nebo umoří jako ohrožení svojí moci) má potenciál stát se totalitou mnohem krutější než cokoli, co dosud lidstvo zažilo.
 
Gréta podpořila extrémistickou hudební skupinu 1975 ve videu, jehož výtěžek byl s vědomím a velkou pýchou Gréty věnován na financování extrémistické skupiny Extinction Rebellion.  https://www.youtube.com/watch?v=2rPC6oC_5rU V povídání Gréty v úvodu je zajímavý velice často se opakující motiv Pátkařů „za klima“ (za změnu systému, ergo za destrukci demokracie a občanských práv a svobod) – je to motiv „není čas na běžné postupy“ [tedy na procesy demokratické, procesy konkurence myšlenek v politickém systému a ve svobodných volbách]. Je to navíc motiv „je čas na to jít za rámec, čas na neposlušnost, čas na rebelii“. Podobně hovoří i Grétin otec, aktivista a ideolog zeleného fašismu (prý „autor“) – např. zde https://www.youtube.com/watch?v=GiD04TRwebQ Zatím nejde o explicitní vyjádření výzvy k násilí, k porušování zákonů, k teroru proti „nezodpovědným lidem, co mají uhlíkovou stopu a nepatří mezi osvícené klima-alarmisty“ (třeba když tito lidé zcela nezodpovědně a neekologicky jedou do práce vyrábět věci pro eko-aktivisty a klima-alarmisty, jako např. zde https://www.thesun.co.uk/news/10153612/extinction-rebellion-jubilee-line-tube/)
 
Gréta je mimořádně aktivní podporovatelka extrémistické (fakticky teroristické a násilné) skupiny Antifa. Nejen, že pro ně nahrála videoklip, jehož výnos má jít na činnost těchto extrémistů, ale ráda pózovala i v Antifa tričku https://twitter.com/RyanMaue/status/1154800549352656896/photo/1 tedy než jí to její manažer zakázal, protože to nedělá dobrý dojem a kazí to image značky „svatá Gréta“. Ale k extrémní, anti-demokratické a pro-totalitní levici má velice blízko celá její rodina. Tady je foto jejího otce, matky i Gréty samotné při jiné příležitosti pózující v Antifa tričku: https://humansarefree.com/wpcontent/uploads/1.bp_.blogspot.com/bgbiDOtEQN8/XYzY9BdwIzI/AAAAAAAA2Bs/BZQ_4NYyZPkc4gqB m7bwgrZPuT1Bd3WgQCLcBGAsYHQ/s1600/ThunbergswearingAntifagear.jpg   A všichni víme, co je Antifa zač – Trumpova úvaha vyhlásit Antifa za teroristickou organizaci je více než na místě. Jedna z mála rozumných věcí, které Trump udělal poté, co se hned v inauguračním projevu podvolil moci Deep state. 
 
Otec Gréty i eko-šílenci (promiňte, ale jinak to nazvat nejde, až dočtete tento odstavec, pochopíte a uznáte, že to jsou prostě a jednoduše šílenci, duševně nemocné osoby všichni do jednoho a nejen Gréta, která má na duševní choroby rovnou několik potvrzení), tak tedy otec Gréty i eko-šílenci z panelů OSN dnes hovoří o tom, že je dokonce nutné nejen mít nulové emise, tedy ihned přestat jezdit autem, ihned přestat vytápět domácnosti, ihned přestat vyrábět jakékoli výrobky, ihned zavřít všechny obchody, nemocnice, školy, metro, odstavit vlaky, letadla, lodě, továrny na léky. K tomu všemu musí podle klimaalarmistů lidstvo vyrábět obrovské množství energie, při jejíž výrobě nebudou vůbec žádné emise CO2, dokonce ani při výrobě zařízení na výrobu této ultra čisté energie nesmí být vůbec žádné emise, takže tedy ta zařízení asi musí být dovezena z nějaké jiné galaxie již hotová, samozřejmě musí být dovezena z jiné galaxie elektro-raketou, protože raketa s jediným dnes známým pohonem, tedy ne-elektrickým pohonem, by produkovala CO2.
 
A tohle obrovské množství energie pak lidstvo spotřebuje na odebírání CO2 za atmosféry a následné vyrábění umělých mořských mušlí nebo obrovských sifonových bombiček z toho všeho CO2. A to teprve bude byznys pro líné hlupáky parazitující na produktivní části společnosti – budou mít dotace na naprosto totálně zbytečnou činnost, kterou nepůjde ani nijak změřit, samozřejmě s parádním ziskem. Tunel solárních panelů, který stojí každého jednoho občana České republiky cca 5 000 korun rok co rok, je naprostá slabotina proti tunelu, jakým bude čerpání CO2 za atmosféry. (Přesně tak to je – pokud jste čtyř-členná rodina, tak vás jen na solární energii stojí zelený fašismus 20 000 korun ročně. 20 000 z vaší výplaty po zdanění, abych byl zcela přesný, tedy zhruba 30 000 hrubého.)
 
A v odebírání CO2 z atmosféry půjde jistě o statisíce, které to bude stát jednoho každého občana každý rok. Tedy každý rok až do kolapsu celé ekonomiky a civilizace, který nastane zhruba do půl roku po uzákonění klima-alarmistického neobolševického šílenství. Takže to jednoho každého člověka vyjde jen na pár set tisíc celkem a pak už bude jen ten vysněný ekologický pravěk, kdy obyvatelstvo vymře až na cílový počet (v Evropě odhadem tak sto tisíc až milion lidí), který se uživí sběrem kořínků a lovem zvěře pomocí pazourkových oštěpů. 
 
O nutnosti zavést negativní emise CO2 hovoří například otec Gréty (např. https://www.youtube.com/watch?v=GiD04TRwebQ ). Ale o nutnosti záporných emisí CO2 už hovoří i klima-alarmisté z panelu OSN.
 
Ono to celé pramení již z naprostého šílenství Pařížské dohody. Pařížská dohoda totiž zavazuje státy světa, aby omezily nárůst teploty maximálně na 1,5 stupně nad před-industriální úrovní. To nezní tak šíleně – dokud se tedy člověk nepodívá, co to konkrétně znamená. Před-industriální éra končí v USA někdy okolo roku 1760, v Evropě pak okolo let 1820 až 1840. Ani teď to – zatím – nezní jako naprosté šílenství. Ale když se podíváme na souvislosti, tak uvidíme jednu velice důležitou věc – před-industriální éra byla éra ................. chvíle napětí ............ éra takzvané Malé doby ledové. Už vidíte to šílenství? Klima-alarmisté a „vědci“ a panely OSN požadují, abychom vrátili klima do Malé doby ledové + maximálně 1,5 stupně. Ale to už dnešní teploty dosahují teď - https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c1/2000_Year_Temperature_Comparison.png A Gréta přeci uvádí jistě naprosto betonově správný vědecký konsensus, že i kdybychom se ihned vrátili do pravěku a všichni pomřeli, tedy i kdybychom ihned zcela přestali spalovat fosilní paliva, pak by stejně teplota stoupla o dalších 0,5 až 1,1 stupně. To je ale tak jako tak o 2 až 2,6 stupně více, než jsou předindustriální teploty. Takže Pařížská dohoda se stejně nedá žádným způsobem splnit. Tedy vlastně dá – můžeme zcela zdevastovat planetu. Můžeme rozprašovat prachové částice, které budou odrážet sluneční záření a zařídí tak globální ochlazení a kolaps globálního klimatu i všech globálních ekosystémů. Můžeme zcela zničit planetu a vyhubit veškerý složitý život na ní. V zájmu Pařížské dohody. A pak až dojde k ochlazení klimatu vlivem přirozené fluktuace klimatu a dnešní trend oteplení proti malé době ledové se změní na ochlazení oproti dnešku bez ohledu na jakoukoli činnost či nečinnost člověka, tak bude zase Velká doba ledová a Evropa bude neobyvatelná na sever od Krkonoš; Gréta bude moci stávkovat před švédským parlamentem zmrzlá jako ..... pod kilometr tlustou vrstvou ledu, která roztaje až teprve za několik desítek tisíc let vlivem globálního oteplení přirozených klimatických cyklů; když už Gréta nedostala Nobelovu cenu, tak získá aspoň cenu Darwinovu en.wikipedia.org/wiki/Darwin_Awards 
 
Vynikající příklad lhaní klima-alarmistů přinesla nedávno idnes. Zde máte fotografie porovnávající rozsah ledovců v Alpách. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/obrazem-ledovec-svycarsko-globalnioteplovani-zmena-klimatu-klima-led-hory-pohori-alpy.A191126_141125_zahranicni_dtt Známá soudružka multikulturalismu Dita Kotoučová, výborná náhrada za Oldřicha Mánerta a slečnu Barochovou, zde vytváří obraz přímo apokalyptický. Ale když se podíváte na data fotografií, tak si uvědomíte, že jsou porovnávány fotografie dneška z fotografiemi z poloviny nebo konce století devatenáctého. Kdy ještě teprve roztávaly ledovce předtím enormně narostlé během Malé doby ledové. To je jako opravdu jako dokazovat „globální oteplení zaviněné člověkem“ odkazem na skutečnost, že v době ledové končil celoroční ledovec na severní straně Krkonoš a Jeseníků a hladina oceánů byla o 100 metrů nižší, takže se dalo přejít z Asie do Ameriky v dnešní Beringově úžině suchou nohou.  
 
Shrnuto – klima-alarmisté a autoři Pařížské dohody fakticky požadují, aby lidstvo zařídilo Malou dobu ledovou. Likvidace planety a života na ní ve jménu „záchrany planety“. Adolf Hitler vypadá vedle klimaalarmistů jako střízlivě, rozumně a humánně uvažující filozof a myslitel. Bez přehánění. Kdo varoval před Mein Kampfem, ten také vypadal, jako že jen přehání. 
 
Hlavní ideologové klima-alarmistických extrémistických skupin vyzývají zcela otevřeně k nerespektování zákonů a principů demokratického uspořádání a fungování společnosti. Nepřímo ale implicitně zcela zřetelně vyzývají k násilí, k prosazení požadavků klima-alarmistů nedemokratickými metodami. 
 
Přitom se ani sami klima-alarmisté nedokážou shodnout na tom, jaká je vlastně hranice, kdy již je vše marné. A často se na tom nedokáže shodnout ani jeden konkrétní klima-alarmista sám se sebou. Veřejně říkají, že je potřeba snížit emise o 50%, jindy zase že musíme mít ihned úplně nulové emise, jindy zase že je vlastně potřeba mít ihned záporné emise. Ale všechno to je „jednoznačný vědecký konsensus“, jenom se tak malinko neví, jaký vlastně ten konsensus je. Jednoznačný vědecký konsensus s mnoha různými, navzájem se vylučujícími variantami.  
 
Ale ono opravdu nejde o žádné klima. Natožpak o zcela vyfabulovanou globální změnu klimatu způsobenou člověkem. Jde o nastolení totality, jakou lidstvo ještě nepoznalo. A že tedy už zažilo hodně hrůz. Jde o destrukci demokracie. Jde o likvidaci občanských práv a svobod všech lidí a nastolení otroctví strašnějšího, než je dnešní Severní Korea. „Změna systému“, „spravedlivější systém“ [a my nadefinujeme, co je spravedlnost, podle námi požadovaného výsledku a ne podle principů spravedlnosti]´, „čas jít za hranice běžného“, „čas na neposlušnost“, „konat ihned“, „čas na rebelii“.
 
Jeden ze zakladatelů Extinction Rebellion, Roger Hallam to říká zcela jasně: „Donutíme vlády jednat [splnit naše požadavky, které jsou tak pitomé, že je nelze prosadit demokratickou cestou], nebo je svrhneme a nastolíme novou demokracii, která bude vyhovovat [našemu] účelu. A ano, někteří během toho zemřou. [Ano, budou mrtví – bychom řekli v češtině]“. https://twitter.com/Ruebenhorst/status/1181638977394286593  Pro jistotu, kdyby se náhodou to video „ztratilo“, aby neusvědčovalo multikulturalisty z propagace a přípravy terorismu:
 
Mimochodem, nemáte někdo video proslulého Hřebejkova výstupu „Rudá a hnědá prasata táhnou Zemana na hrad“ ? Pošlete link nebo video, díky. 
 
Tuto skupinu a tyto názory podporuje Gréta Thurnberg. A u nás tito extrémisté veřejně demonstrují i přesto, že již jen přihlášením se k extrémistické skupině E.R. se všichni do jednoho zcela zřejmě dopouští trestného dle § 356 Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod (v daném případě „účastní-li se aktivně takovým činem činnosti skupiny, organizace nebo sdružení, které hlásá diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou, třídní, náboženskou nebo jinou nenávist“). 
 
Jiný zakladatel skupiny Extinction Rebellion, Stuart Basden, říká rovnou, že klima stejně nejde zachránit a jde jen o zničení: - „bílé navlády“, tedy o zotročení bělochů a uzákonění nadvlýdy ostatních ras nad bělochy - zrušení patriarchátu, protože prý je škodlivý, když učí soutěžení a „nadvlády“, ale kdo nesoutěží, nesnaží se být lepší, bez soutěživosti bychom ještě stále dřepěli v jeskyních, bez soutěživosti by naše civilizace čekala s nataženou rukou na humanitární pomoc jako civilizace jiné - zrušení „Eurocentrismu“, což ve světle všech ostatních fenoménů dnešní doby (islamizace, masová migrace) znamená podřízení Evropy a Evropanů požadavkům Afričanů, Arabů a Asiatů (zřejmě zejména muslimského vyznání) - zrušení heterosexuality jako normální sexuální orientace (a zřejmě prosazení věch možných úchylek  jako normy nové) - zrušení „třídní“ hierarchie, tedy zřejmě nastolení dezorganizovaného, neřízeného bordelu (moderní společnost prostě potřebuje ORGANIZACI, nelze vyrábět třeba auta bez organizace výroby, nelze zajistit dodávky potravin obyvatelům měst i vesnic bez organizace výroby, dopravy a distribuce potravin, a každá organizace znamená nutně hierarchii – už jen organizace lovu na mamuta musela mít hierarchii) https://medium.com/extinction-rebellion/extinction-rebellion-isnt-about-the-climate-42a0a73d9d49
 
A nyní přichází i samotná Gréta s manifestem, který podepsala společně se svými dvěma kolegyněmi, Luispu Neubauer a Angelou Valenzuela: https://www.project-syndicate.org/commentary/climate-strikes-un-conference-madrid-by-gretathunberg-et-al-2019-11 Soudružky zde uvádí, že klimatická krize prý není jen o klimatu, že prý jde o krizi „lidských práv“, „spravedlnosti“ a „politické vůle“. Na vině všeho zla světa je pak samzořejmě ta nejhumánnější civilizace, jakou kdy lidstvo poznalo – tedy naše civilizace, civilizace bělošská, civilizace judeo-křesťanská, civilizace západní, nazvěme to jakkoli. Soudružky to cudně říkají nepřímo, ale jasně – za všechno zlo světa může „koloniální, rasistický a patriarchální systém útlaku“. Ale to je jen eufemistické schování jejich obviňování naší civilizace a jejich snah o zničení právě těch principů, které přinesly ten největší progres v oblasti technologie, vědy, životní úrovně i kvality života, lidských a ženských práv (těch skutečných, ne dnes zprofanovaných požadovaných privilegií na úkor ostatních), občanských práv a svobod. A to nejen pro nás, pro příslušníky naší civilizace, ale pro celý svět, pro všechny země a národy světa, které mohou následovat vzoru naší civilizace a dosáhnout samy stejných nebo i lepších výsledků. Za podmínky, že tomu budou věnovat stejné úsilí a invenci, jakou zlepšení vlastního života svojí prací věnovali naši předci, jakou tomu – zatím ještě stále více méně alespoň trochu svobodně – věnujeme my sami dnes a jakou tomu budou věnovat i naše děti, pokud se nenecháme zotročit neobolševickými fanatiky reprezentovanými mj. jednou duševně nemocnou šestnáctkou, očividně zaostalou i ve fyzickém vývoji.
 
Pozn.: Řekněme si to na rovinu – Gréta je flákající se parazit, který nejen že není nijak přínosný a neprodukuje nic přínosného pro ostatní, ale dokonce se na to ani nepřipravuje – nikdy nebude schopna uživit ani sebe samotnou jinak, než jako funkcionářka. Bude z ní Marie Kabrhelová nastolené neomarxistické totality. Nebo – jak doufám - bude obrozena svobodná, produktivní západní společnost a Gréta bude prodavačkou v samošce. Nebo bude uklízet veřejné záchodky. Nebo bude dělat nějakou podobnou práci s malými nároky na kvalifikaci.
 
Zato s vysokými nároky na ochotu dělat takovou málo prestižní, špatně placenou a nijak přitažlivou práci. Bude z ní socka. Buďto komoušský funkcionář nebo socka. Nemyslím si, že by současný nerovnovážný stav mohl pokračovat více než pět, deset let. Během příštích let se podle mého názoru vývoj nutně zvrtne buď v neo-bolševickou multikulturní totalitu, ve které bude Gréta komoušská funkcionářka mezinárodního kalibru, pokud se tedy definitivně nepomátne v míře, která to znemožní. Nebo se vývoj otočí k renesanci svobodné společnosti a gréta bude nezaměstnatelná socka. (Pro řadu západních zemí tuto pozitivní variantu už nevidím jako reálnou, ale naše země, společně s dalšími postkomunistickými státy, má ještě šanci vyhnout se na Západě otevřeně nastolované neo-totalitě.)
 
Když Gréta doplula na soukromé jachtě zpět do Evropy, opět měla proslov a pronesla tato slova: „Myslím, že lidé podceňují sílu naštvaných dětí“. 
 
Video z Grétina přistání: https://www.youtube.com/watch?v=DMbu9w4pDXE 
 
No, milá Gréto, ti lidé, kteří znají historii, ti rozhodně nepodceňují rozsah zla, jaké mohou zfanatizované děti způsobit. Počínaje dětskými vojáky z afrických válek, kteří jsou mnohem, mnohem brutálnější než vojáci dospělí. Přes Hitlerjugend, fanaticky oddané nacismu a vůdci až do poslední chvíle. Přes Maovu mládež týrající učitele na ulicích a v lágrech Číny „kulturní revoluce“. Pol-Potovy oddíly masových vrahů, složené z „mladých“, „progresívních“. Kambodžská „Pole smrti“ se statisíci mrtvých ukazují, milá Gréto, co dokáže dobře zmanipulovaná mládež a děti. 
 
en.wikipedia.org/wiki/The_Killing_Fields  a třeba  http://cache.boston.com/resize/bonzai-fba/Globe_Photo/2010/04/30/1272683356_5287/539w.jpg http://whatboundariestravel.com/wp-content/uploads/2014/08/killing-fields-00011.jpg https://alphahistory.com/coldwar/wp-content/uploads/2016/05/killingfields.jpg 
 

Facebook komentáře