Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zdravice pražské zlaté mládeži s rudou kartou na čele

Opět si připomínáme výročí vnitrostranického puče KSČ a StB. Vyznačuje se odklonem české politiky od linie diktované ministerstvem zahraničí SSA! Opět se proto na scéně objevují kohorty "užitečných idiotů". Zdravím je - leč s výhradami!

Nechť poblouzněná mládež, chtivá svých vlastních barevných "revolucí" pokračuje dále v své pomýlené aktivitě, kterou nevědomky slouží jen jako užitečný idiot, průmyslovým zájmům nadnárodních korporací! Westinghouse chce budovat 5 reaktorových bloků jaderné elektrárny Temelín, a vytváří pomocí nakoupených agentur nátlak na vládu ČR.

  • zdravice-prazske-zlate-mladezi-s-rudou-kartou-na-cele

Westighouse to všechno platí, jak je zřejmé, nejen z mnohých prohlášení ministerstva zahraničí Spojených států amerických, jeho velvyslanců v ČR, ale také z "oslav" výročí 17. 11. ve Washingtonu, za účasti premiéra Sobotky a také jeho stranického kolegy, předsedy PSP ČR, kterou spoluorganizuje "diskontní privatizátor" OKD Bakala a jeho nohsledi z Aspen institute ČR, knihovny Václava Havla a jim podobná sorta "agentů cizích zájmů" v naší zemi.

Zdroj: http://www.25yearsofdemocracy.org/partners/

Programu washingtonských oslav kraluje polostátní organizace zvaná National Endowment for Democracy, známá po celém světě rozdmýcháváním a dozorováním barevných revolucí a  arabských jar, v režii CIA a dept. of state. Nápadná je také podpora spolupořadatelské organizace amerických přátel České republiky (AFOCR). Mezi jejími sponzory se objevuje zbrojní firma Raytheon, dobře známá z radarové kontroverze ve které se pro vybudování amerického radaru na svrchovaném území naší republiky velmi hlasitě vyjadřovali lidé, dlouhodobě placení z Ameriky, jako jsou Klvaňa, Pehe, Gabal, Schwarzenberg, Bursík a další.Dále tam nalezneme i zbrojní firmu General Dynamics, nechvalně známou z aféry kolem obrněných vozů Pandur, do které byla namočena polovina českého politického establishmentu. Pro tuto firmu profesionálně loboval někdejší generální sekretář Organizace Severoatlantického Paktu, Lord Robertson, který ale zároveň funguje jako poradce "Transparency International" (je zajímavé, že se tato nevládka nevěnuje zde popsaným souvislostem, ale napadá české politické aktéry ryze účelově, opět ve prospěch cizích zájmů).

Zdroj: http://www.afocr.org/sponsors-supporters

Návštěva Washingtonu spojená s oslavou výročí převzetí moci pokrokovými složkami KSČ, inscenovaná Státní tajnou bezpečností, která se nyní koná pod patronací tří amerických ex-prezidentů a balkánské řeznice Albrightové, také známe jejími obchodními aktivitami na uloupeném kosovu, se zázračně shoduje s finalizací nákupu amerických vojenských vrtulníků.

Pokud vazalská česká vláda nebude chtít spolupracovat po dobrém, může se dočkat dalšího převratu ve prospěch amerických hospodářských a strategických zájmů. Děti s červenými kartičkami slouží jen jako varování. V záloze má americký velvyslanec pro tento účel, zcela v tradici podobných operací, (například Caracas 2002), kromě středoškoláků připravovaných Člověkem v Tísni, dokonce i speciální jednotky armády České republiky.

Zdroj: http://pvnovinky.cz/601-skupina/22790-utajena-navsteva-u-specialu-velvyslanec-usa

Nejen, že nás Westinghouse, pokud se jeho nátlaku poddáme, zadluží na několik generací dopředu, ale může ještě vyeskalovat do třeba do syrského scénáře. Nebudeme v tom sami, minimálně Maďarsko může očekávat podobný vývoj. Jen proto, že chce odbírat ruský plyn vlastním plynovodem "Southstream". V Bulharsku již vláda z tohoto důvodu padla. Temelín zlomil vaz i českému premiérovi Nečasovi. Není divu, že se ruský prezident Putin radikálně zbavuje bezpečnostních rizik, jako jsou duhové eskadry, pornografické kohorty a zahraničím placená mediální klaka. Tyto neuvědomělé, ale masochistické elementy svobodných zemí, často rekrutovány a recyklovány nepřátelskými tajnými službami z odpadkového koše společnosti, jsou bezpečnostním rizikem pro všechny občany a v konečném důsledku i sami sobě. Naše děti, které si v opojení mocí politického aktivizmu zahrávají s vlastní budoucností, totiž ani netuší, že se staly užitečnými idioty cizích hospodářských zájmů, které se velmi záhy obrátí v jejich neprospěch, ať už budou splácet půl bilionu korun za dostavbu JETE, nebo budou narukovat do armády a umírat ve válce na Ukrajině, nebo budou žít v devastované zemi, která se bude podobat dnešní Sýrii, či Libyi zdevastované občanskou válkou vyvolanou barevnými kartičkami. Zdravím užitečné idioty, kteří si kálí do vlastního koryta! Nekalte ale do mého!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře