Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Solisova střelnice: Bumerang do tváře teroristických sponzorů

Politolog Daniel Solis ve svém článku pro časopis Šifra zpočátku listopadu předvídal, že se v Paříži brzy něco semele, a analyzoval situaci tak přesně, až z toho mrazí…

Kdo seje vítr, sklízí bouři. Nyní toto pravidlo budou smět pocítit na vlastní kůži sponzoři terorismu, který již čtyři roky pustoší Levantu a Irák. Zejména Američané jsou rozpačití z toho, co je nyní může potkat díky ruskému bombardování aliancí sponzorovaných teroristů, které koaliční neboli západní mainstreamová média označují za vzbouřence.

Nejprve se investovalo do bojovníků proti syrskému prezidentu Asadovi. Posléze měli tito vzbouřenci bojovat proti Islámskému státu, jenž taktéž bojoval proti prezidentu Asadovi, ale jinak. Islámský stát nechtěl importovat iluzi západní demokracie do Sýrie, nechtěl se spoléhat jen na hrstku syrských zrádců, lačných po moci nebo po třeba i několikagenerační pomstě konkurenčním politikům ve zřízení, které se opírá o tisíce let staré zvyklosti kmenových a rodových struktur dělby moci.

  • solisova-strelnice-bumerang-do-tvare-teroristickych-sponzoru

Islámský stát je vrchol výplodu chorobných mozků neokolonialistické mašinerie řízené z Washingtonu, která od dob tajných dohod reprezentantů tehdejších koloniálních velmocí, Brita Sykese a Francouze Picota (1916), usilovně přemýšlí o tom, jak rozdělit Blízký východ ve svůj vlastní prospěch.

Mašinerie přemýšlela tak dlouho, až se všechny závity dobře placených mozkových trustů zjevně úplně zavařily. Když se zápach a kouř ze zavařených mozkových závitů transatlantických koumáků usadil, spatřil světlo světa tento úchylný plán Washingtonu: oslovit všechny radikální muslimy po celém světě a nahnat je na jatka zástupných surovinových válek, pod vidinou nového, lepšího chalífátu požehnaného samotnými nebesy; a vybudovat hotový ráj na zemi.

Za mzdu placenou aspiranty na stavbu produktovodů, Saúdskou Arábií a Katarem, se do takzvaného Islámského státu začaly hrnout davy dobrodružství chtivých mladých muslimů, pečlivě pro tento účel radikalizovaných, dobývat svět, vraždit a znásilňovat, ve jménu většího Boha, údajně milosrdného a slitovného! Tyto atributy každopádně chybí jeho stoupencům, kteří si libují v exotických formách veřejných poprav svých odpůrců.

Díky pilnému tisku dolarových bankovek ve Federálním rezervním systému a svědomitému pumpování zemního plynu a ropy z Perského zálivu se sypala kvanta prostředků do této pochybné operace Washingtonu, jejichž zásluhou se nashromáždilo v syrsko-iráckém polygonu obstojné množství internacionalistů-džihádistů, budovatelů lepších zítřků v souladu se slovem Božím a dobrými islamistickými mravy. Opití rohlíkem náboženské devótnosti přijímali bojovníci IS proviant i munici, včetně nejmodernějších protitankových řízených střel TOW II od strýčka Sama, jak se ukazuje ze zpráv hned několika poslanců iráckého madžlísu, kteří vycházejí z informací očitých svědků, zajatých důstojníků IS i zjištění tajných služeb muchabarátu. Podobné informace zveřejnil předseda výboru pro národní bezpečnost a obranu iráckého parlamentu al-Zameli, člen bloku al-Sadr al-Gharawi Jome Divan nebo guvernér provincie Al-Anbar Khalaf Tarmouz.

Eskamotáž Pentagonu vysloužila Obamovu manšaftu posměch v kuloárech mezinárodních vztahů. Nyní se i poslední zbytek důvěry islamistů a různě zbarvené i pojmenované skvadry vousatých bojovníků za zájmy nadnárodních ropných a plynařských kartelů rozpustil v tratolišti krve obětí bombardování pozic teroristů ruskými vzdušnými silami. Mezi oběťmi je podle Pentagonu i 150 teroristů umírněných, vycvičených CIA, včetně jejich vojenských poradců z řad britských speciálních jednotek a tajných služeb, jak komentoval úředník na Fox News či přiznal Daily Star 14. října nebo Wall Street Journal již o dva týdny dříve.

Víra v silného spojence zpoza Atlantiku ustoupila tupému a zarputilému pudu pomstychtivosti. Teroristé se nyní budou mstít na svých sponzorech, kteří je zradili: Krom siláckých vyjádření do tisku prachsprostě dopustili, aby nás Rusové bombardovali ze vzduchu a Syrská arabská armáda dodělávala na zemi!

A tak nyní vyráží horda naštvaných teroristů do světa, aby pomstila zradu. Na mušku si vezme především všechny ty, kteří jim slibovali ochranu a záštitu. Bojiště zarputilých hrdlořezů se přesouvá do Paříže, Londýna a Washingtonu, do Rijádu a Dauhá. Na místo Asada budou nyní pronásledovat své zrádce, aby si s nimi vyrovnali účty za své padlé spolubojovníky, opuštěné a zrazené jinak tak štědrými sponzory, kterým se jejich dobrodiní nyní vrátí jako dobře namířený bumerang! Tento text vyšel v aktuální Šifře 5. listopadu. Známý politolog Daniel Solis má v jedinečném necenzurovaném měsíčníku Šifra svoji pravidelnou rubriku Solisova střelnice, ve které si každý měsíc bere na mušku nějaké třaskavé téma. O jeho analytických kvalitách se můžete přesvědčit jak v článku, který jste právě četli, tak i v ostatních textech: Neblahý osud divize 30, Pod rouškou demokracie, Chystá se v Evropě nový Drang nach Osten?, Koho ohrozila Venezuela, Nepřítel mého nepřítele je mým přítelem?, Jak si kdo ustele… a Ovládají USA Česko?.

Odkazy:

http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13940718000907

http://www.foxnews.com/politics/2015/10/14/official-russia-deliberately-targeting-us-backed-forces-in-syria/

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2183869/Britain-secretly-equipping-Syrian-rebels-latest-satellite-phones-help-topple-Assad.html

http://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/227911/Syria-will-be-bloodiest-yet

http://www.theguardian.com/world/2013/mar/08/west-training-syrian-rebels-jordan

http://www.eliteukforces.info/uk-military-news/0501012-british-special-forces-syria.php

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4198622,00.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře