Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nestávkujte! Jděte pracovat!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Satirická protistávková výzva majitelů blahobytu všem zpupným stávkujícím a jejich sympatizantům.

Stávka je velmi dobrým krokem kupředu. Kreténské reformy musí být zastaveny. Tato země patří všem obyvatelům, nejen politikům a jejich klientům z řad finančních institucí, zbrojního průmyslu, energetiky, těžebního průmyslu a dalších „štědrých“ odvětví, které si omotali vládu a parlament kolem prstu.

Vláda zaručeně necouvne, Parlament se samovolně nerozpustí. Dozvídáme se, že při představě rozpuštění Parlamentu a vyhlášení nových voleb naše ctěné poslance jímá hrůza a chvátí panika. Důvodem není cit pro demokracii a vyšší mravní vnímání. Důvodem je skutečnost, že nedávno, tedy krátce po vstupu do funkce uzavřeli nejrůznější hypotéky a úvěry. Hrozba, že by kvůli vzpouře lidu – svých voličů – přišli do finančních nesnází, je neakceptovatelná. Pokud díky reformám a špatnému nakládán´s veřejnými prostředky přijdou do nesnází „obyčejní“ lidé, je to pouhá externalita, nikoliv osobní tragédie poslance či poslankyně, senátora, či senátorky, nebo snad činitele vlády…

Nechť tedy lidé přestanou blažit a takto podrývat posvátnou Demo Grácii! Co by si počali jejich vyvolení zastupitelé na dlažbě, v zadlužení a platební neschopnosti? Nechť odpory přestanou stávkovat a jdou domů a všichni chodí řádně do práce!

Proto tato satirická výzva majitelů blahobytu všem neposlušným občanům, zpupným stávkujícím a jejich sympatizantům:

Drazí stávkující, buřiči a povstalci! My, bankovní domy naše klienty prostě nedáme! Nenecháme padnout naše ctěné zákazníky. Zadlužily jsme vaše politiky úplně stejně, jako oni zadlužili vás, vaše děti a vaše vnoučata. Nyní mají zrovna tak velké dluhy, jako vaše země. Tomu my finanční instituce říkáme solidarita. Nevěřte proto odborovým předákům, kteří tento pojem odcizili a pokřivili! Věřte nám, my vám přece dáváme vaše peníze, my vám vedeme vaše běžné účty a spravujeme vaše finance!

To byste museli vyhlásit generální stávku, jít do ulic, postavit barikády a obsadit Strakovu akademii zlodějství, Sněmovnu i Senát. Jinak se zvůli lidu nepoddáme! Lůza se uspokojí s chlebem a hrami, jděte domů! Terminály Sazky již byly znovu zprovozněny! Můžete jít v klidu domů k vašim televizním obrazovkám. Budeme Vám ukazovat, jak na tom jsou lidé v chudých zemích a jak je z letadel masakrují za jejich zpupnost a troufalost postavit se vykořisťovatelům vlastní domobranou, kterou nazýváme již od pradávna terorizmem. Holýma rukama proti našim stíhačkám! Jaká to pošetilost!

To budete na tu televizi koukat! Proč riskovat vlastní kůži? Tak špatně se nemáte? Copak chcete zpátky do komunistické totality? Abyste nic neměli, abyste nic nesměli říkat? Abyste nesměli protestovat?

Podívejte se na Řecko, Portugalsko, Španělsko. Nepracovali, tak ať nejí! Tam jim naše peníze také nerozkradli naši politici. tam je, jejich děti a jejich vnoučata nezadlužili naši politici. Ti za to nemohou! Dělali jen svou práci. Práci pro nás a náš blahobyt. My, bankovní domy a finanční instituce se jim jen snažily pomoci vytáhnout tyto ubohé země z hrozící mizérie. Ale ne, lidé si nenechali poradit. Nyní pro ně již není cesty zpátky… neposlušní občané si budou muset hořký pohár mizérie vypít do poslední kapky! Nechtít dřít na náš blahobyt je nehorázné!

Proto raději jděte domů, občané, choďte do práce tvořit pro nás hodnoty, dokud není pozdě. My, odborníci ve Vládě s těmito hodnotami jako vždy dobře naložíme. Důvěřujte nám – vždyť my jsme přece už na první pohled důvěryhodní. Myslíme to dobře!

Děkujeme, nestávkujte, pracujte do úmoru a nestrkejte nos do vládnutí. Do toho vám nic není, od toho tu máme demokraticky zvolené a finančně zaneprázdněné zastupitele. S hypotékou na krku a exekucí nad hlavou nejsou žádné špásy. Náš veřejný zájem budeme bránit do poslední kapky krve pořádkových služeb a všemi dostupnými prostředky! Pokud nás nehodláte dále živit, sejdeme se na barikádách!

V úctě,

vaše Vláda, váš Parlament, vaše finanční instituce... - vaši majitelé.

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře